Показване на 1 до 11 от 11
  1. #1

    Подразбиране 20 причини по които личи ,че сте от провинцията

    Вижте на какво попаднах току-що:
    За вас “МакДоналдс” е скъп ресторант с вкусна храна и изискано обслужване.

    2. Считате 100 долара на месец за висока заплата.

    3. Повече от всичко на света мразите софиянците. Най-често се обръщате към тях със “селяни”.

    4. “Москвич” – това е добър автомобил, а “Жигули” – истинска лимузина!

    5. Ходите на вилата не за да почивате, а за да работите.

    6. Купувате си битова техника от световно известните марки “Sonie”, “Panasonix” и “Pieonnear”, както и дрехи на най-добрите световни производители “Badidas”, “Naik” и “Ribok”.

    7. Симпатизирате едновременно и на царя, и на комунистите.

    8. 300 грама ракия на ден – за вас това не е алкохолизъм, а просто в реда на нещата.

    9. Вместо “Извинете”, казвате “Опааа!”.

    10. Любимият ви хипер-маркет е “Илиянци”, а ЦУМ – нещо като къща-музей.

    11. Качвате се с подскок на ескалатора.

    12. Настръхвате от вълнение в метрото.

    13. Където и да отивате – минавате през гарата, защото ви е страх да използвате непроверени маршрути.

    14. “Интернет клуб” ви звучи като публичен дом.

    15. Когато ви кажат “кликни” – клякате.

    16. Бързо се сближавате с шофьорите от “Градския транспорт”, тъй като само те слушат вашата музика.

    17. 20 лева за такси до Центъра ви звучи нормално.

    18. Отнасяте се връждебно към банкомати и врати с фото-клетка.

    19. Дънки, комбинирани с хавайка е последния писък на модата.

    20. Докато пиете кафе във Виенската сладкарница – тайно набирате собствения си мобилен телефон. Вдигате след края на мелодията и провеждате кратък, но шумен разговор.


    Много смешно ми стана,макар че и аз съм от провинцията!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    То си е за смях Но наистина е старичко и то доста :wink:
    „Борбата е моята стихия, а победата — моето правило."

  4. #4

    Подразбиране

    Супер и аз съм от провинцията, ама не сме чак толкова зле :? и не ядем доматите с колчетата това си е в кръга на шегата Много е смешно ,а и за мен е ново ,защото не съм го чувала :wink:

  5. #5

    Подразбиране от провинцията

    Повечето софиянци са от провинцията или, пък, имат стабилна връзка с нея
    Но проблемите и на столичаните, и на провинциалистите (въобще на българите) са еднакви навсякъде

  6. #6

    Подразбиране

    На мен пък не ми е смешно, защото такива хора има почти навсякъде около мен.
    И се водят за столичани
    Преди години на едно летуване се сближихме с едно семейство - мъжът беше софиянец, а жената беше от Смолян. Искам да ви кажа , че тя беше в пъти по-възпитана и по-умна от простака, за когото се беше омъжила!
    Изобщо в провинцията може и да има "Селяндури", но те са сравнително малко на брой, в сравнение с броя им тук и за съжаление много държат да дойдат в анонимния голям град!

  7. #7

    Подразбиране

    Аз разпратих това на всичките ми колеги от университета но заглавието го промених в зависимост от родния им градНека и те посмеят

  8. #8

    Подразбиране

    е аз съм от столицата,защото живея на морето

  9. #9

    Подразбиране

    Какво значи от провинцията.Та ако не сме ние невиждам как само Софиянци биха си спретнали столица

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vania.kaimska Виж мнение
    Какво значи от провинцията.Та ако не сме ние невиждам как само Софиянци биха си спретнали столица
    Това ми прилича малко на заяждане и ако трябва да ти вляза в тона ще стане грозно ... Точно това се опитват цивилизованите хора да избягват! Наложително е да се добави ново правило:
    "Хората от провинцията избиват комплексите си като непременно гледат да уязвят другите!"

  11. #11

    Подразбиране

    Реклама:
    извинете боят частен ли е ли може да се включа?!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •