Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране Въпроси за форума

    Жалко,че отговора ще се забави,но все пак искам да попитам дали форума може да се направи така,че независимо на коя страница си от някоя тема да се вижда първото мнение в темата като цяло :?
    А също и дали може да се добавят различни скинове за форума :?

  2. #2

    Подразбиране

    А дали ще може, когато избереш тема от Последни теми във форума да отваряш последната, а не първата страница. Много е досадно да се отваря първата страница след като е ясно, че човек иска да прочете последните мнения.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз лично кликам на последната страница,ако избереш просто темата си излиза първата страница...

  4. #4

    Подразбиране

    Става въпрос за Последни теми във форума . Там няма последна страница.

  5. #5

    Подразбиране

    Мне,имах предвид на самата тема...по принцип си пише името на темата и в скоби страниците,аз кликвам на последната страница там :wink: Надявам се да си ме разбрала... :?

  6. #6

    Подразбиране

    Разбирам те добре, но тава е възможно само ако си във форума. На мен обаче ми е по-удобно да следя Последни теми във форума на началната страница на сайта. Там са последните 6 теми, в които е било написано мнение. Отварям, прочитам, затварям. Като ги прочета и 6-те натискам Refresh и пак чета последните. Ако влезеш във форума трябва сам да си търсиш къде има нови мнения и да се разкарваш.

  7. #7

    Подразбиране

    Във връзка с изгледа на мненията искам да попитам дали не е възможно да се смени, така че да можеш да отговаряш на конкретно мнение, а не най-отдолу и да се обясняваш на кого точно и за какво отговаряш. Знам, че може да се отговаря с цитат, но е досадно.

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Еми обръщай се по име

    Иначе аз искам да питам защо не работи бутона Img, лошо ми става само като се сетя :twisted: :twisted: :twisted:

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •