Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 26

Тема: kirilitsa?

  1. #1

    Подразбиране kirilitsa?

    kak da si dobavim kirilitsa

  2. #2

    Подразбиране

    Сега не съм в нас,но като се прибера утре вечер ще има обяснения с картинки :wink:

  3. #3

    Подразбиране

    BLAGODARYA
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    За всички,който са с Уиндоус ХP и искат да си сложат фонетична кирилица предлагам да си свалите този файл
    http://www.filegone.com/0gsf
    Има вътре един текстов файл в който са инструкциите какво да се прави.Ако има още въпроси ще се радвам да помогна на всеки един

  5. #5

    Подразбиране

    malina,ако това,което предложи Unhandy не ти свърши работа казвай дали да слагам картинки

  6. #6

    Подразбиране

    svalih tova koeto mi predloji UnHandy no ne6to ne se otvarya : sweeti ako moje pokaji mi s snimki 6te sam vi blagodarna

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от malina
    svalih tova koeto mi predloji UnHandy no ne6to ne se otvarya : sweeti ako moje pokaji mi s snimki 6te sam vi blagodarna
    Prisaediniavam se kam Malina-Ne se otvaria i na men.

    A sa6to imam i edin vapros: Kirilizata samo se dobavia ili vsi4ko posle e samo na kiriliza?

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета сега ще ви обясня по-подробно как се действа с това,което съм дала.Значи свалята първо архива и разархивирате.Вътре трябва да има 4 файла,единият от които е текстов документ.Виждате файла BGKYBSSP.INF и с десния бутон цъкате на него.Отваря се едно меню,от което трябва да изберете INSTALL.Изчаквате да направи каквото му е зададено и след това вече имате кирилица на компютъра.Само трябва да си я пуснете отдолу от менюто в дясно на Тaskbar-a.Ако имате конкретни въпроси питайте :wink:

  9. #9

    Подразбиране

    UnHandy,ostava li posle samo na kiriliza.Triabva li da deinstaliram programkata ako mi triabva latiniza.
    Molia te obiasni mi,predi da instaliram!!!

    Dobaviam:re6ih da probvam.Problema e 4e tova ne se izpolzva samo, kogato triabva,a vinagi i kogato moia maj (italianez e) iska da izpolzva kompiutara triabva da go maham.Ne e mnogo udobno.Naistina sajaliavam.

  10. #10

    Подразбиране

    Такааа...започвам с обясненията...
    Ще слагам по една картинка на пост,защото ще има обяснения,надявам се да разберете,ако при някой не е така,както го обяснявам тук,това е защото програмата му,която отговаря за езиците е друга...тази за която пиша аз е от най-използваните,ако при някой не е така,нека ми пише,за да видя с какво мога да му помогна :wink:
    Започвам:
    1.Погледнете в долния десен ъгъл на монитора ви,който обикновенно изглежда като на картинката или нещо подобно (иконките може да не са същите),там трябва да е часовника,но това сега не е важно,защото искам да обърнете внимание на квадратчето,в което пише EN.Сега кликнете там с десния бутон на мишката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    2.След като кликнахте с десния бутон върху това квадратче трябва да ви излезне меню,като показаното на снимката Тук изберете "Settings..."
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    3.След като кликнахте на "Settings..." трябва да ви излезне прозореца,който е на картинката,която съм прикачила Тук изберете бутона "Add",който се намира вдясно.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    4.След като кликнахте на бутона "Add" би трябва да ви излезне този прозорец.Там където пише English (United States) имa падащо меню там изберете Bulgarian.По-долу на същия прозорец,където пише "Keyboard Layout / IME:" сложете отметка на квадратчето пред този надпис (но би трябвало вече да има) чрез кликване върху него. Тук също има падащо меню. На него изберете "Bulgarian (Phonetic)"
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    В крайна сметка прозореца трябва да добие този вид След като сте направили всичко така,натиснете "ОК"
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    5.След като затворите прозорчето с езика ще се върнете на прозореца на картинката,която съм прикачила в този пост.Вече освен English имате и Bulgarian с списъка :wink: Сега обаче трябва да се нагласи смяната между двата езика. Аз лично правя това,чрез така наречените преки бутони, защото става по-бързо и се свиква лесно. За да нагласите смяната кликнете на бутона "Key Settings" на същия прозорец
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •