Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 72

Тема: вирус???

  1. #16

    Подразбиране

    Момичета, може би е някакъв червей - събира си адресите от адрес-бука и се саморазпраща Какъв е текста към файла - в такива случаи обикновенно е нещо кратко, от сорта на "здравей" :?
    Извинявам се, май съм задрямала и не съм прочела всичко, преди да пусна поста Сори
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  2. #17

    Подразбиране вируси


    Някой може ли да ми каже как да се оттърва от програма, която отваря Интернета /Музила или Аваст браузър/ и се отварят страници от сайтове, които не съм посещавала. Това е постоянно, когато работя на компютъра.Антивирусната програма работи постоянно и не може да я засече. А пък и аз не съм много веща по тези въпроси.Благодаря ви предварително.
    :? Също ми излизат някакви съобщения или да вляза в някой сайт или ми предлагат разни медикаменти против потентност. Сякаш имам нужда от тях
    Поздрави Силвия

  3. #18

    Подразбиране отг

    И моята поща се побърква. С виаграта свикнах , предлагат ми работа за Доналд Тръмп, плазмени тв, бързи пари, телефони и какво ли още не. А и момичета ми предлагат- ужас!По едно време едни ресторанти само ме изкушиха, но тогава бях на диета....Има вирус , защото една приятелка ме предупреди още преди 2 дни и той е с някакво просташко име, но за ай си кю-то. Просто внимавайте. Ще си пишем във форума засега.

  4. #19

    Подразбиране


    Това не са мейли от хора от форума, както flame поясни вече те се изпращат автоматично, просто ги трийте...когато някой ви праща гоблен ще напише винаги името на гоблена или нещо такова, така че ще се сетите :wink: Но това не са писма от съфорумци :wink:

  5. #20

    Подразбиране

    gmail пощите отделят спама много успешно. Само едно писмо за няколко месеца беше пуснато във входящи. Освен това са по 2,7GB.

  6. #21

    Подразбиране

    gmail - че отделя SPAM-овете - отделя ги. Ама не е много приятно да отвориш пощата и да видиш ,че за 1-2 дни(примерно) са ти изпратили 40-50 глупости.
    Но това е нещо, от което никой не може да се отърве - просто трябва да бъде внимателен какво отваря.
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  7. #22

    Подразбиране

    Понеже аз започнах темата,нека да продължа.Писмата ,за които говорите момичета,ги получавам и аз(в последно време като че ли зачестиха).Значи днес пак получих писмо,но го изтрих и съжалявам за това-трябваше да постна адреса тук.Предполагам,че ще получа пак и тогава ще го напиша.
    Не знам,може би има съвпадение на имената,но факт е че ме "излъга" да го отворя :?,а иначе всичко,чийто адрес не ми е познат ,изтривам.

  8. #23

    Подразбиране Re: вируси

    Цитат Първоначално написано от silvinka_66

    Някой може ли да ми каже как да се оттърва от програма, която отваря Интернета /Музила или Аваст браузър/ и се отварят страници от сайтове, които не съм посещавала. Това е постоянно, когато работя на компютъра.Антивирусната програма работи постоянно и не може да я засече. А пък и аз не съм много веща по тези въпроси.Благодаря ви предварително.
    :? Също ми излизат някакви съобщения или да вляза в някой сайт или ми предлагат разни медикаменти против потентност. Сякаш имам нужда от тях
    Поздрави Силвия

    имаш spyware
    теглиш това, инсталираш, пускаш да сканира и махаш каквото е засякла
    а, и ако инсталираш някакво неуидоуско приложение, я спираш, щото иначе не дава

  9. #24

    Подразбиране

    Мойто писмо беше подписано от s_la. Беше написано да погледна прикачения файл, но като видях, че е .exe файл се усъмних. Не вярвам наша съфорумка да го е пратила. Най вероятно има или съвпадение на имене или някой използва наши никове.

  10. #25

    Подразбиране

    Не пращала нищо. Аз всеки ден трия по наколко такива писма.
    Боже, защо точно аз :?

    Даже си мислех да се откажа от този адрес ,защото много ми зачестиха тези писма. Но май трябва да го направя

    дали тези регистрации - по разни сайтове- за схеми не ни разпространяват адресите . Аз не съм толкова технически грамотна . Аз съм прост икономист и компютъра го ползвам колкото да си свърша работата.

  11. #26

    Подразбиране

    Извинявам се, ако съм те засегнала.
    Аз знам, че няма да е от теб. Просто беше използвано твоето име и понеже съм те срещала във форума ми направи впечатление. Явно трябва да внимаваме какво има закачено в писмата. Приеми извинения ако съм те обидила.

  12. #27

    Подразбиране

    Има вируси, които след като бъдат изпратени на даден мейл автоматичко ако бъдат активирани се самоизпращат до адресите в пощата на човека и така се разпространяват...така че тази съфорумка или съфорумник може дори да не знаят за това... :?

  13. #28

    Подразбиране

    Милички и аз получавам такива писма Даже последното беще от"Martin"Добре е поне че не ги отварям,защото веднъж пострадах :twisted: Ама така рискуваме да не се сдобиеме с желаната схема Трябва да има и друг начин за безопасен контакт между нас
    „Борбата е моята стихия, а победата — моето правило."

  14. #29

    Подразбиране

    Все пак когато очакваш схема заглавието на мейла е от типа схемичка или пък името на гоблена...не знам,но аз лично неги бъркам... :?

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от sweety
    Има вируси, които след като бъдат изпратени на даден мейл автоматичко ако бъдат активирани се самоизпращат до адресите в пощата на човека и така се разпространяват...така че тази съфорумка или съфорумник може дори да не знаят за това... :?
    Благодаря. Наистина незнаех това.
    Днес имах три писма , но
    Изтрила съм всички адреси
    Извинявам се на vemite rи всички други ако има такива ,на които съм причинила това, макар и без да искам и поради незнание. :?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •