Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 72

Тема: вирус???

  1. #31

    Подразбиране

    Днес си проверих пощата и се оаказа , 4е съм полу4ила писмо от този подател-
    Vesel <vesel_praznik@abv.bg> с прика4ен файл,но като ги отворих видях някаква картихка , която имаше "Х" и 4е има екселски файл и го изтрих.
    Предполагам , 4е ако бях отворила файла, щеше да има вирус4е незнам :?

  2. #32

    Подразбиране

    Досега не ми се беше случвало, но днес и аз се учудих

    Мейлът беше адресиран така: Получих нещо от теб, но не мога да го отворя! Кажи ми какво си ми пращала?!

    А аз нищо не съм пращала! Момичето просто ми беше препратило "моето" писмо, на което също като заглавие пишеше нещо от рода на "Искаш ли да бъдеш моята Валентинка?", ама на английски език!

    Оказва се, че без да знам, май и моя мейл е ползван за такива глупости!

    Приятели, винаги, когато искам или пращам нещо го кръщавам! Sweety е права! И в 90% от случаите винаги пиша в ЛС !

    Много неприятна ситуация! Съжалявам!
    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  3. #33

    Подразбиране

    В момента си проверявах пощата , в която ми пристигат паралелно новите отговори от форума и пак имам едно писмо, за което много се съмнявах, :? но както Анна77 написа заглавието е нещо от сорта "искаш ли да станеш моя валентинка" и доректно ще го изтрия.
    Подателя е Steff<steff4eto@abv.bg>
    Внимавайте ,това е ве4е за втори път днес

  4. #34

    Подразбиране

    Забравих да ви кажа, 4е и двете писма са по 66 КБ, незнам дали има някакво зна4ение :?

  5. #35

    Подразбиране

    Днес и аз получих две писма, които ме съмняват - от Mamiko и Sonja, но направо ги изтрих! :?

  6. #36

    Подразбиране вирус???

    И аз получех едно но го изтрих без да го отварям.

  7. #37

    Подразбиране

    E, и аз вече получих нещо съмнително, но отдалеч ми замириса и го изтрих. Всичко що не е очаквано и прилича на спам е добре да се трие. Това е спасението. И добра антивирусна, разбира се.

  8. #38

    Подразбиране вируси

    Snegibg <snegibg@pochta.ru>
    mplay.exe
    Diable <diable_blue@abv.bg>love_me_now.exe
    Description.txt
    Момичето това получих днес . И двете са придружени със стихотворения на английски, но мисля, че са и песни и то известни. Изтрих ги след като ви ги копирах

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mar4ela
    Забравих да ви кажа, 4е и двете писма са по 66 КБ, незнам дали има някакво зна4ение :?
    Това няма никакво значение...а и писмата,които коментирате са си чист СПАМ :wink: Все пак когато човек даде заявка за някое гобленче, получава ЛС-та от хората,които е помолил за помощ и те му пишат примерно че са го изпратили и т.н. Единственото презастраховане е който реши да казва как е озаглавил мейла, за да знае другия какво заглавие да чака Аз лично,точно от страх да не би някой да си помисли че мейла ми е спам,понеже повечето гоблени са с англ. имена си му пиша някакво измислено име,което описва самия гоблен и след това в скоби истинското име (не знам дали ме разбрахте )

  10. #40

    Подразбиране

    И аз днес получих 4 подобни писма с прикачени файловКогато започнах да отварям прикачения файл на първото ми се задейства антивирусната програма и ми излезе дяволчето.Веднага го изтрих,а след това изтрих и останалите,разбира се без да се опитвам да ги отварям.Наистина е най-добре да изпращаме ЛС след като сме изпратили поща.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #41

    Подразбиране mar4ela

    Цитат Първоначално написано от mar4ela
    Днес си проверих пощата и се оаказа , 4е съм полу4ила писмо от този подател-
    Vesel <vesel_praznik@abv.bg> с прика4ен файл,но като ги отворих видях някаква картихка , която имаше "Х" и 4е има екселски файл и го изтрих.
    Предполагам , 4е ако бях отворила файла, щеше да има вирус4е незнам :?
    Марчела,
    vesel_praznik@abv.bg е моят мейл. Не помня да съм ти пращала писмо, освен ако не си искала някаква схема или нещо подобно?!?
    Ексел не ползвам, така че, нещо си се объркала, не е било от моя мейл.
    Със сигурност не пращам вируси!

  12. #42

    Подразбиране странно

    Цитат Първоначално написано от Анна77
    Досега не ми се беше случвало, но днес и аз се учудих

    Мейлът беше адресиран така: Получих нещо от теб, но не мога да го отворя! Кажи ми какво си ми пращала?!

    А аз нищо не съм пращала! Момичето просто ми беше препратило "моето" писмо, на което също като заглавие пишеше нещо от рода на "Искаш ли да бъдеш моята Валентинка?", ама на английски език!

    Оказва се, че без да знам, май и моя мейл е ползван за такива глупости!

    Приятели, винаги, когато искам или пращам нещо го кръщавам! Sweety е права! И в 90% от случаите винаги пиша в ЛС !

    Много неприятна ситуация! Съжалявам!
    Странно?! :? значи ли това, че някой използва пощенската ми кутия? (имайки предвид написаното от марчела)
    Че на кой хакер ще му хрумне да влиза в чужда кутия и да пуска спамове?

  13. #43

    Подразбиране

    Сега е мой ред май да се оплаквам,преди няколко часа се върнах от почивка и получавам писмо от момиче, от форума,пише че съм му пратила вирус,
    ,мен ме нямаше,как стават тези неща не ми е ясно
    И между другото изтрих над 10писма,които със сигурност са със вируси,
    Някой има ли идея какво да правим :wink:

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  14. #44

    Подразбиране

    manka виж какво съм писала по-горе - просто изтривайте подозрителните,помолете когато очаквате схеми да ви казват какво име са дали на мейла не отговаряйте на такива хора,които ви пишат,че сте им пратили вирус,защото няма смисъл,готово

  15. #45

    Подразбиране вирус

    Реклама:
    И аз съм удостоена с 2 бр. Едното е от LUBOPITKO.Ако напиша заглавието на другото ще изцапа страницата.Изобщо не ги отворих.

    АДМИНИТЕ ДА ПРЕДЛОЖАТ РЕШЕНИЕ, АКО Е ВЪЗМОЖНО.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •