Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 72

Тема: вирус???

  1. #46

    Подразбиране ето и аз

    Цитат Първоначално написано от manka
    Сега е мой ред май да се оплаквам,преди няколко часа се върнах от почивка и получавам писмо от момиче, от форума,пише че съм му пратила вирус,
    ,мен ме нямаше,как стават тези неща не ми е ясно
    И между другото изтрих над 10писма,които със сигурност са със вируси,
    Някой има ли идея какво да правим :wink:
    Аз пък всяка вечер си проверявам мейла. Въпросния vesel_praznik@abv.bg
    И сега гледам - две писма с валентиката и още едно:
    come be with me, my love
    i love u with all my heart
    Податели са: mimmoza@mail.bg
    и pepi_kostova@mail.bg

    Кво става в тая държава?!

  2. #47

    Подразбиране

    за да нямате ядове със спам и опити за заразяване със вируси всички подозрителни писма от неизвестни автори(податели)
    просто маркирайте писмата и ги блокирайте гарантирам ви че повече този мейл няма да ви притеснява
    а ако случайно сте объркали мейла и се блокирали няколко по грешка може просто да го маркирате и след това да го разблокирате
    лесно и просто

  3. #48

    Подразбиране

    Момичета, на никой не съм пращала писма. :?
    Аз винаги първо пиша на лични.
    ..::Gobelin World::..

  4. #49

    Подразбиране

    Момичета, и аз получих въпросната "поща". Адресът е Silvinka<silvinka_66@abv.bg, а текстът My dream is coming true. Май няма отърване - само триене и пак триене.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  5. #50

    Подразбиране

    Ха честито и на тебе! Наистина, добре е да използваме първо личните съобщения когато ще си пращаме нещо. Чак тогава да си пращаме схеми по пощите - след изрични уговорки за поща. Такова стихотворение май беше и моето - няма значение, едва ли някой е намерил по този начин да ми се обяснява. Положението обаче не е розово. Бъдете нащрек! И ползвайте светия Delete

  6. #51

    Подразбиране вируси

    Хелена, когато ти пращам писмо пиша на ЛС или името на гоблена.Това не съм аз. Питам се ,след като ни взимат мейлите, немогат ли да вземат и заглавията , та да използват и тях????? Силвия

  7. #52

    Подразбиране

    Да, тука вече ще стане страшно. Питам се първо как може да се пращат писма от чужда пощенска кутия. Нека кажат админите или някой по - запознат.

  8. #53

    Подразбиране Re: вируси

    Цитат Първоначално написано от silvinka_66
    Хелена, когато ти пращам писмо пиша на ЛС или името на гоблена.Това не съм аз. Питам се ,след като ни взимат мейлите, немогат ли да вземат и заглавията , та да използват и тях????? Силвия
    Изобщо не съм си помислила, че е от теб. Просто посочих адреса, от който идва. Ако съм те засегнала, ИЗВИНЯВАЙ
    На стр 2 от темата flame обяснява как стоят нещата - никой не ги разпраща умишлено. Мисля си, че засега немогат да вземат заглавията, но ако започнат да правят и това, наистина ще стане страшно
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  9. #54

    Подразбиране вируси

    Не се притеснявай. Не съм се обидила. Просто съм ядосана как може това нещо да не може да се спре по някакъв начин. :twisted:

  10. #55

    Подразбиране

    И аз тку що изтрих три писма от моята поща с валентинки едното беше от petya777 а другите две от Remziyeavukat .Предполагам че нито една от двете няма да ми пише че ме обича .Аз не че съм голям спец но да не би по някакъв начин някой да е е разбрал паролите на дадена част от потребителите и по този начин от тяхно име да праща писма на останалите.Според мен е възможно ако паролата на кутията им е същата и в форума ,в началото и аз си бях сложила истинската парола но след време я промених . :?

  11. #56

    Подразбиране

    Ужас! И аз току-що изтрих две валентинки,едната беше от Петя ,а другата от непозната.Усъмних се ,защото и двете бяха точно по 66 КБ.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  12. #57

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Pepinas
    Да, тука вече ще стане страшно. Питам се първо как може да се пращат писма от чужда пощенска кутия. Нека кажат админите или някой по - запознат.
    С вирус...това е вируса всъщност...след като се активира той използва листа с мейлите на човека,в чиято пощенска кутия е проникнал

  13. #58

    Подразбиране вируси

    sweety, как можем да го предотвратим това нещо. Трябва ли да се пререгистрираме?Щом се е настанил в моята кутия, не може ли да попадне и в друг компютър чрез сваляне на схемите, които му изпращам???? :?

  14. #59

    Подразбиране

    Просто си сложете добра антивирусна и изобщо не отваряйте подозрителни писма,за да не се активират вирусите в тях :wink:

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Всичко хубаво - е да, ама не

    Излиза, че някой знае паролите ни за достъп до пощата! Паролата ми е в цифри и няма нищо общо с имената дето ползвам

    А ако ви прави впечатление всеки един от нас е получил "валентинка" от човек от форума, което пък доста ме кара да се замисля :?

    Сигурна съм, че всяка от нас се радва на писмо, получено от човек от този форум, ама чак пък обяснение в любов???!!!

    Ами ако този някой го кръсти като име на гоблен???!!! Егати ужаса :twisted:

    Момичета, пишете винаги ЛС !!! Защото косите ми се изправят!!!
    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •