Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 72 от 72

Тема: вирус???

  1. #61

    Подразбиране

    Анна77,това,че някой изпраща и-мейл от пощата ти не значи,че ти знае паролата :wink: Просто някой може да ти е пратил заразен мейл и по този начин той влиза в пощенската ти кутия и когато го отвориш там вируса намира списъка ти с мейли и се самоизпраща И подателя е познай кой :wink:

  2. #62

    Подразбиране вирус???

    При мен се получиха 3 файла от името на lanka. И моята колежка Лили получи и ги отвори.Антивирусната програма при нея е супер и не позволи да разгледа файловете но това не спаси компа и от заразяване.
    С усмивка гледай на живота и ...напред.

  3. #63

    Подразбиране

    Ужас, направо ужасен ужас :twisted:

  4. #64

    Подразбиране

    Момичета и аз получих такива писма.Доста време не си бях отваряла пощата и днес установих,че имам изпратени две такива писма,но веднага се сетих,че някой беше казвал за тези спамове и веднага ги изтрих.

  5. #65

    Подразбиране вирус



    Това е за този, който разпраща вирусите

    Спри веднага, вирусоносител такъв

  6. #66

    Подразбиране

    vania.kaimska, аз получих от теб, от Dayli и от Evgeni. Всички писма изтривам без да ги отварям. Направи ми впечатление, че на другите ми два имейла не получавам такива писма. Само на този, с който съм регистрирана във форума. Явно е целенасочено към членовете на форума. Трябва всеки да си направи нови имейли и да не ги обявява никъде. Когато иска схема на ЛС да посочва на какъв имейл да му пратят схемите. И пак няма да е сигурно, защото съм убедена, че този, който се подиграва с нас има връзка с форума.

  7. #67

    Подразбиране здравейте

    и аз полу4их днес 2.

  8. #68

    Подразбиране

    И аз от два дена получявям ,но ги трия веднага. :twisted:

  9. #69

    Подразбиране

    Вие само внимавайте да не тръгнете да триете гобленчета,които ви се пращат Иначе не виждам какъв е смисъла от темата повече, проблема бе изяснен,превантивните мярки уточнени,така че няма смисъл всеки да влиза и да пише че днес бил получил писма,просто преценяйте и отбирайте,това е :wink:

  10. #70

    Подразбиране ВИРУСИ

    Има 3 възможности за избягване на тези нежелани с вируси пощи:
    1. Ползвайте софтуер за който не се правят вируси(ЛИНУКС)
    2. Ползвайте 2 пощи на различни места(официална за всякакви боклуци-всички я знаят и неофициална за която занят малцина или се научава по посредствени пътища) и не ползвайте меил-клиенти(остана и да копирате тази поща на харда)
    3. Направете сървър с временен хост(не можах да намеря хостинг за гоблените ви, прекалено се комерсиализира света) за информация(файл) на даден юзер(например: Vili качва за Puhi един гоблен компресиран в архив RAR, Puhi го изтегля и готово, но ако не го изтегли до 24 часа(това предразполага за по-голяма посещаемост на форума) файла се изтрива(малко по-голяма работа за Админите и Модераторите но все пак СИГУРНОСТ)
    HanKrum Global Moderator на форума на http://tilix.org/ и съпруг на Vilito (Много ви е добър форума, браво на Админа и Модераторите)

  11. #71

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vasilevah
    Днес и аз получих две писма, които ме съмняват - от Mamiko и Sonja, но направо ги изтрих! :?
    добре че си ги изтрила Аз на 31 юли бях на море ,а там не съм пипала комютър Чак сега видях тази тема и съм изумена и шокирана И аз да се "похваля също "получавам такива писма но не ги отварям

  12. #72

    Подразбиране Masha

    Реклама:
    :twisted: E и аз получих писмо в abv от zdr@mail с" благодаря ти".Веднага го изтрих, защото не си спомням да съм пращала на някой модел.Другите имена са ми познати и очаквани писмата им.Явно някой от приятелите ни в тази поща ни праща тези любезни неща.Сега май ще трябва да си сменяме и имената и пощите.

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •