Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране Как се нацелват номерата на конците

    на Ланарте и Дименшънс
    Схеми се срещат в нета,но имената на цветовете не съответстват на имената на ДМЦ и как се определя точния номер конец,много ми е интересно. :?
    С въображение ли става или с някаква таблица :wink:
    Приятелите са твърде скъп разкош...Те струват скъпо не поради това,което правиш за тях,а поради това,което се отказваш да правиш заради тях.
    Х.Ибсен

  2. #2

    Подразбиране

    Lanarte - доколкото знам работят с DMC конци. Dimensios - имат собствена гама.
    Има доста сравнителни таблици, на не мога да кажа коя е най-точна.
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  3. #3

    Подразбиране

    Явно по-рядко преглеждаш другите раздели :wink:
    Това става чрез сравнителни таблици,има страшно много качени в нет-а и има тема (пинната) в раздел "Конци" на форума и се казва "Сравнителни таблици" ЦЪКНИ ТУК за да я видиш :wink:

  4. #4

    Подразбиране

    Аз имам малко по-различен проблем намерих едни много хубави конци у нас ,но нямат номер ,а не ми се иска да отиват на вятъра какво да правя?

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от karina
    Аз имам малко по-различен проблем намерих едни много хубави конци у нас ,но нямат номер ,а не ми се иска да отиват на вятъра какво да правя?
    Ами отиди до някой магазин за гоблени и помоли да ти помогнат да им намериш номерата,аз така правя :wink:

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #6

    Подразбиране

    Мммм добра идея благодаря макар че може да има и някои несъгласни да определят номера на 31 конеца ,но все пак ще опитам

  7. #7

    Подразбиране

    Отидох до магазина и познайте продавачката каза ,че не и се занимава да ми премята конците сравних ги там в някои албум който ми даде ,но не съм доволна

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    priyatna ve4er na vsi4ki imam problemi s tozi klyu4 ne mojah da razbera s koya marka kontsi se 6iye vazglavni4kata
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •