Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране Спирали за очи

    Искам да ви питам какви спирали ползвате,доволни ли сте от тях и как изобщо избирате своите спирали? Аз лично трудно си избирам спирала, до скоро бях отвикнала да нося грим, но сега пак започнах и наскоро си взех Volume Shoking на L'oreal Paris и съм много доволна Когато си я сложих за първи път наистина се шокирах,защото миглите ми на нищо не приличаха,но просто изисква по-внимателно нанасяне и ефекта е наистина "shoking" но в добрия смисъл на думата и сега като се научих съм много доволна

  2. #2

    Подразбиране спирали за очи

    Аз предпочитам водоустойчивите спирали Нямам предпочитания към фирми

  3. #3

    Подразбиране

    само мейбълин...на добра цена-страхотно качество

  4. #4

    Подразбиране

    Аз използвам Maybelline The Colossal Volum' Express.С добро качество са и миглите стават страхотни.

  5. #5

    Подразбиране

    Ползвам само кафява спирала, затова нямам особен избор. Последната, която купих е Лореал Лаш архитект, нищо особено не е.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Изборът на спирала е строго индивидуален.Една и съща спирала може да стои изключително добре на едни мигли и ужасно зле на други, така че при избор на спирала не се подвеждайте от реклами или от това, че на приятелката ви стои добре.Ползвала съм какви ли не спирали, докато веднъж случайно не попаднах на Chanel INIMITABLE и бях възхитена .Жалко обаче че не винаги мога да си я позволя , в такива случаи гледам която и друга спирала да купя, четчицата й да е максимално подобна на тази на Chanel INIMITABLE...е, резултатът не е възхитителен, но е задоволителен.

  8. #8
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Аз използвам спирали от AVON и много съм доволна от тях.

  9. #9

    Подразбиране доволна от Буржоа

    Привет на всички!

    Очите ми са много чувствителни на козметика,затова избирам внимателно
    какво слагам.Задължително купувам моливи и спирали за чувств.очи.
    Напоследък ползвам Буржоа за чувств.очи-спирала, молив-много съм доволна.
    Сълзят ли Ви очите значи козметиката Ви е за смяна.

    Бъдете красиви и щастливи

  10. #10

    Подразбиране

    Изневерих на ейвънските спирали с "2000 калории"- на Макс фактор....ЕЕЕЕЕЕЕ, какво да ви кажа..просто към др. спирала няма да погледна повече...миглите ми стават страхотни просто!

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета,купих си спирала Coup de theatre!2 in 1 на фирма YABAoLIAN.Повече няма да си купувам никаква друга.Страхотни са миглите ми и стоят много естествени.

  12. #12

    Подразбиране

    моята е на LUMENE аз като не мога да я ползвам и цялата се омазвам и каква съм я зела .... май не е водоустойчива обаче пък забелязвам миглите ми се чувстват супер

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз ползвам False Lash Effect на Мейбълин и съм много доволна от нея

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •