Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране Petit Point по диагонал

    Шие ли някой Petit Point бод по диагонал. Вижте какви нагледни материали открих. Обичайните - наляво:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Надясно. Аз надясно не шия. Обръщам си гоблена да върви винаги наляво.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Вертикално - надолу и нагоре
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Но това за първи път го виждам - по диагонал. Човек се учи докато е жив. Ако някой го използва нека сподели опита си.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Хм... :? Така като го гледам всичкото си е просто гобленов бод,но веднъж от дясно на ляво след това обратно и по вертикал и по диагонал или поне аз това виждам Иначе аз си шия всичките,които си показала зависи как ми е по-удобно на момента и къде трябва да се шие цвета :wink:

  6. #6

    Подразбиране

    Да това е обикновения гобленов бод,вс ,което съм шила е с него до сега.
    Преди два дена за първи път почнах нещо с кръстат

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  7. #7

    Подразбиране

    И аз така смятам, в зависимост от това какви знаци има да се шият, в различни моменти се налагат всички показани бодове. Но по същество си е гобленов бод 1:1.

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, няма спор, че това е обикновения бод, с който всички шием. Просто Petit Point му е международното название. Въпросът ми беше шие ли някой по диагонал?

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране мнение

    :? Мисля, че някои от графиките се шият така

  11. #11

    Подразбиране

    Аз пък не съм шила така до сега, но защо да не пробвам :?

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    най-сетне да открия схеми на изобразения бод 1:1 така ясно показани..новак с един гоблен зад гърба си и то с кръстчета,а започнах втори с 1:1 и смело вече ще карам без притеснения за бода и гърба.а за диагонал мисля че ако знаците на схемата са така диагонално-еднакви то би било лесно да се направи,

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •