Здравейте и от Благоевград!
Казвам се Елеонора Лазарова, на Христова възраст съм, учител по английски език по професия, но в момента отглеждам бебока си и съм в майчинство, което ми дава идеална възможност да се посветя и на любимото си хоби: гобленарството.
Отскоро имам регистрация тук, и за първи път се "разписвам" във форума. За първи път съм във форум, извинявам се, ако не спазвам точно порядките- но имам огромното желание да се науча!
Харесва ми това, че всички сте мили и отзивчиви помежду си, помагате си и се съветвате, надявам се да бъда приета и аз сред вас и да създам много нови приятелства!
Родом съм от Павликени, разбрах, че има много активни дами от родния ми край тук във форума.Моята майка, заедно с една съседка (за съжаление те и двете не са вече между живите), ме запалиха като дете по гоблените...За последно като бременна с големия ми син уших "Ковачницата", това беше преди 10 години....
Отново се връщам към гоблените като към стара любов, която не хваща ръжда! И понеже имам още поне година от майчинството с второто ми дете, съм решила да ушия "Тайната вечеря". Ще съм много признателна ако някой,който я е шил, ми пише. В момента шием с бебо малки, детски гобленчета, вече имаме ушити зайче и пони, след това на "опашката" е "Параклиса"...И, разбира се, "Тайната вечеря"...
Но да не ви отегчавам- щастлива съм да бъда част от вашата общност !