Показване на 1 до 15 от 677

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране


    Аз се казвам Габриела, току що се регистрирах, но форумът не ми е чужд, защото мама е тук от 2-3 години и аз отдавна разглеждам заедно с нея вашите красоти.
    На 11 години съм, имам ушити няколко миниатюрки, но се регистрирах във форума, заради най-новото ми увлечение-фъканицата.Приятно ми е да съм сред вас вече от свое име, а не през профила на мама.Радвам се да се запознаем
    Никога не казвай "никога", но ако някога на някого кажеш "никога", то никога на никого не казвай, че някога на някого си казал "никога"!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gabi_at Виж мнение

    Аз се казвам Габриела, току що се регистрирах, но форумът не ми е чужд, защото мама е тук от 2-3 години и аз отдавна разглеждам заедно с нея вашите красоти.
    На 11 години съм, имам ушити няколко миниатюрки, но се регистрирах във форума, заради най-новото ми увлечение-фъканицата.Приятно ми е да съм сред вас вече от свое име, а не през профила на мама.Радвам се да се запознаем
    Габи, ще те чакаме с твоята сладка мама на Пловдивските срещи!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •