Страница 10 от 45 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 677

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    mylli.разгледах гоблените ти-чудесни са.Особено ме впечатли този на дъщеря ти.Аз съм начинаеща в тази област и засега съм ушила един съвсем мъничък и втори до половината.Следващия вече ще е по-сложен.Ако не родя дотогава,разбира се

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей,Дими !Добре дошла сред нас ,надявам се ,че ще ти хареса тук.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте и от ме! Нямам приятели които бродират,но аз съм много запалена на тази тема. И затова сам много щастлива, че Ви намерих.

    Аз съм студентка, уча „Счетоводство, анализ и одит”, но засега не съм имала възможност да се реализирам в тази област. В момента работя в картографска агенция.

    Тук е страхотно и вие сте страхотни.

  4. #4

    Подразбиране

    Тук всички сме приятели и всички обичаме гоблените, така че не може да кажете че нямате приятели който не бродират :wink:
    Дими благодаря ти за хубавите думи, вярвам че ще ушиеш гоблена преди раждането да детенце

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте и от мен!Казвам се Петя /и аз/. От известно време следя форума, много ми харесва и се радвам ,че ви открих!По професия съм текстилен инженер, но работя като учителка. От Враца съм, имам една дъщеря на 14 г. Шия гоблени от няколко години, но определено съм влюбена в това изкуство.Поздравявам Ви всички ,страхотни сте!

  6. #6

    Подразбиране

    Хайде и аз да се представя
    Казвам се Виктория, от Варна съм, студентка и се опитвам да разработя едно малко зоомагазинче. По гоблените ме запали майка ми, "тормозейки" ме с моделите, които тя шие И така ........ сега използвам всяка свободна минута да шия или да погледна какво ново има тук

  7. #7

    Подразбиране


    А аз завърших "Мениджмънт и маркетинг", а работя като счетоводител в общината. Май сме много "преквалифицираните"

  8. #8

    Подразбиране

    Аз съм от Варна. Длънжост ИТ специалист, включва поддръжка на хардуер, софтуер, мрежи, обучение на хора, работа с доставчици и т.н.

    Винаги ми е приятно да уча нещо ново и искам и още и още. Последмното което ми хрумна е италиански и делфи програмиране. На 4ти урок съм и на двете

    Гоблените са за мен рисуване с конци. Всички ми се чудят как успявам, което ме амбицира повече

    Желая здраве и късмет на всички другари и другарки


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    на всички!!!
    Казвам се Камелия и съм от град Велико Търново.Преди няколко дни случайно открих този форум в нета и реших да се регистрирам,защото както вс вас и аз обичам да шия :wink:
    Работя като офис -сътрудник в офис на ITV Partner.
    Студентка съм във Великотърновския университет, уча Книгоиздаване

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Хм,май и аз късно видях тази тема.Казвам се Снежана,на 35г.съм ,от Враца.Завършила съм етопедия-педагогика на девиантното поведение,но и аз спадам към прекфалифицираните.В момента работя с деца с увреждания-възпитател съм в дневен център във Враца.
    С бродиране на гоблени се занимавам от 1998година,когато родих синчето си.Винаги се старая да отделям време за любимото си занимание,макар и малко трудно. :?
    Радвам се ,че има толкова много хора,които се занимават с това изкуство!

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mylli
    и добре дошла сред нас kamellia
    Благодаря,добре заварили

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  13. #13

    Подразбиране ето и аз

    Цитат Първоначално написано от Carina
    UnHandy, и аз се казвам Петя :wink:
    Ето ви още една Петя във форума. ;
    Завършила съм българска филология. Работила съм като учител и технически секретар в училище. От няколко години не работя и съм се превърнала в домакиня. Ето защо отново се върнах къб гобленарството. С всеки изминал ден все повече и повече се настървявам.
    Радвам се, че чрез този форум мога да общувам с толкова приятни и интелигентни хора, да разширявам кръгозора си и да пиша за всичко, което ме вълнува.
    Пропуснах да кажа, че живея във Варна. Омъжена съм и имам дъщеря във втори клас.

  14. #14

    Подразбиране Re: ето и аз

    Цитат Първоначално написано от rozov_pinko
    Цитат Първоначално написано от Carina
    UnHandy, и аз се казвам Петя :wink:
    Ето ви още една Петя във форума. ;
    Завършила съм българска филология. Работила съм като учител и технически секретар в училище. От няколко години не работя и съм се превърнала в домакиня. Ето защо отново се върнах къб гобленарството. С всеки изминал ден все повече и повече се настървявам.
    Радвам се, че чрез този форум мога да общувам с толкова приятни и интелигентни хора, да разширявам кръгозора си и да пиша за всичко, което ме вълнува.
    Пропуснах да кажа, че живея във Варна. Омъжена съм и имам дъщеря във втори клас.
    Мисля, че следващата анкета трябва да е за малките имена: Петите-гобленарки ще сме най- многобройни май

  15. #15

    Подразбиране Re: ето и аз

    Мисля, че следващата анкета трябва да е за малките имена: Петите-гобленарки ще сме най- многобройни май [/quote]

    Май си права, адашке

Страница 10 от 45 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •