Страница 10 от 46 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 677
  1. #136

    Подразбиране привет

    Цитат Първоначално написано от tanq
    Аз съм Таня.На 35 години съм и живея в Чепеларе(град на олимпийска шампионка).Работя като управител на ресторант.
    Привет, Таня! Тази зима бях в Чепеларе - страхотно си изкарах.
    Добре дошла сред нас

    П.П. Добре дошли и на другите нови съфорумки

  2. #137

    Подразбиране

    Здравейте и от мен
    В началото на годината навърших 24, а през лятото ми предстои да си взема дипломата за магистър
    Завърших счетоводство и сега работя като счетоводител вече почти от две години

  3. #138

  4. #139

    Подразбиране

    Радвам се , че ви намерих. На 34 години съм .Лекар съм и работя в родния се град. Семейна съм и имам син на 5год и .................. от 5 години шия гоблени. Сиреч от майчинството , ама то две хубави неща заместват всичко които ми се ще да имам . Драго ми е ........... :wink: :wink: :wink:

  5. #140

    Подразбиране

    Я, колежка Добре дошла при нас

  6. #141

    Подразбиране

    Приятно ми е да те поздравя и аз

  7. #142

    Подразбиране

    Надявам се всички които са намерили този форим,да се чувстват като у дома Поне мен така са ме приели тук,за което благодаря на всички

  8. #143

    Подразбиране

    Да се представя и аз.Казвам се Нели,по професия учителка.От Бургас съм.Семейна с две деца.Регистрирах се отдавна във форума и след като четох,разглеждах и се дивях реших да стана активна.Много съм щастлива че съм сред почитатели на това изкуство.Шия отдавна с много паузи.В последните 3-4 години повече се увличам.А последните месеци съм направо маниячка на тема гоблени.
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  9. #144

    Подразбиране

    Здравейте отново и от мен.Казвам се Гери Ламбрева, от Пазарджик,по професия съм учител по икономика,но се занимавам със съвсем различни неща!Моя мъж не ми дава да работя!Имам много свободно време ,но не се оплаквам изобщо не скучая! Обичам да готвя и в момента пиша моята първа готварска книга! Някои рецепти ще споделя с Вас.Още не мога да шия гоблени,но всеки ден като ги разглеждам май ще се пробвам! Не знам дали ще имам нерви обаче!Предстои ми сватба и много от времето ми вече е заето със разглеждане на всичко свързано с нея.Тук обаче ми харесва и всеки ден посещавам този форум.Надявам се да намеря много нови приятели!!!!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  10. #145

    Подразбиране

    Здравейте и от мен. Казвам се Мариана, на 43 години съм и през последните 20 от тях шия гоблени. По професия съм инженер, в момента поддържам база данни и компютърна мрежа в малка фирма.
    Много ми хареса форума и реших да се присъединя. Надявам се ще ме приемете.
    Поздрави на всички.

  11. #146

    Подразбиране

    Аз се казвам Христина Василева. Работя като технолог в ХВП - кланица! Имам син на 2 год. Майка ми ме запали по гоблените. Много се радвам че Ви има !

  12. #147

    Подразбиране представяне

    Много ми е приятно да съм сред съмишленици по хоби

    Аз съм учителка.

  13. #148

    Подразбиране

    Казвам се Милена. На 27 години съм. По професия съм детска и начална учителка, но не съм работила като такава. В момента съм безработна, търся си работа. Запалих се по гоблените преди 3 години, когато бях бременна със сина ми. От тогава шия непрекъснато, но след като ви открих прекарвам повече време пред компютъра, отколкото с гоблен в ръка.

  14. #149

    Подразбиране

    НА 24 06 -СЪБОТА,ЗАВЪРШИХ МАГИСТРАТУРА СПЕЦИАЛНОСТТА МИ Е фИНАНСОВ МЕНИДЖМЪНТ,НО В МОМЕНТА НЕ РАБОТЯ ЗАЩОТО СИ ИМАМ

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:

    ЧЕСТИТО

Страница 10 от 46 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •