Страница 11 от 45 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 677

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Казвам се Силвия и съм на 22 години. Следвам маркетинг, мениджмънт и търговия в Датския колеж, но прекъснах за известно време, за да си гледам детенцето - Илияна на 8 месеца.

  2. #2

    Подразбиране

    На 35 години съм,живея в Шумен.Завършила съм педагогика на изобразителното изкуство и след 8 години преподавателска дейност се отдадох на рисуване-занимавам се с иконопис и вероятно това,че рисувам е причина гобленарството да не ми върви с темпото,което желая,но какво да се прави-много по-бързо виждам крайния ефект,когато съм въоръжена с четка,а не с игличка

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vera vasileva
    На 35 години съм,живея в Шумен.Завършила съм педагогика на изобразителното изкуство и след 8 години преподавателска дейност се отдадох на рисуване-занимавам се с иконопис ...
    Това е много хубаво.
    Можеш ли да ни покажеш някои от твоите работи?

  4. #4

    Подразбиране

    Казвам се Михаела, на 20 години съм. В момента съм студентка и уча информатика. Приятно ми е и ми е интересно това което уча. А за в бъдеще се надявам да успея да се реализирам в тази област. Гоблените от скоро ми станаха хоби, а и сред вас се мотивирам още повече да шия.

  5. #5

    Подразбиране

    Да ви се представя и аз.Казвам се Пепи,и съм само на 48г. от Перник и имам син на 25г. строителен инж.И внимавайте младите защото е мнооого готин!Най много съм шила докато той беше студент в София.Иначе какво ли несъм работила..Сега съм продавачка в маг. за домашни потреби.Мисля да ви предложа да си качиме по една снимка,защото съм много любопитна :wink:

  6. #6

    Подразбиране

    Аз съм Таня.На 35 години съм и живея в Чепеларе(град на олимпийска шампионка).Работя като управител на ресторант.

  7. #7

    Подразбиране привет

    Цитат Първоначално написано от tanq
    Аз съм Таня.На 35 години съм и живея в Чепеларе(град на олимпийска шампионка).Работя като управител на ресторант.
    Привет, Таня! Тази зима бях в Чепеларе - страхотно си изкарах.
    Добре дошла сред нас

    П.П. Добре дошли и на другите нови съфорумки

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте и от мен
    В началото на годината навърших 24, а през лятото ми предстои да си взема дипломата за магистър
    Завърших счетоводство и сега работя като счетоводител вече почти от две години

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Радвам се , че ви намерих. На 34 години съм .Лекар съм и работя в родния се град. Семейна съм и имам син на 5год и .................. от 5 години шия гоблени. Сиреч от майчинството , ама то две хубави неща заместват всичко които ми се ще да имам . Драго ми е ........... :wink: :wink: :wink:

  11. #11

    Подразбиране

    Я, колежка Добре дошла при нас

  12. #12

    Подразбиране

    Приятно ми е да те поздравя и аз

  13. #13

    Подразбиране

    Надявам се всички които са намерили този форим,да се чувстват като у дома Поне мен така са ме приели тук,за което благодаря на всички

  14. #14

    Подразбиране

    Да се представя и аз.Казвам се Нели,по професия учителка.От Бургас съм.Семейна с две деца.Регистрирах се отдавна във форума и след като четох,разглеждах и се дивях реших да стана активна.Много съм щастлива че съм сред почитатели на това изкуство.Шия отдавна с много паузи.В последните 3-4 години повече се увличам.А последните месеци съм направо маниячка на тема гоблени.
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте отново и от мен.Казвам се Гери Ламбрева, от Пазарджик,по професия съм учител по икономика,но се занимавам със съвсем различни неща!Моя мъж не ми дава да работя!Имам много свободно време ,но не се оплаквам изобщо не скучая! Обичам да готвя и в момента пиша моята първа готварска книга! Някои рецепти ще споделя с Вас.Още не мога да шия гоблени,но всеки ден като ги разглеждам май ще се пробвам! Не знам дали ще имам нерви обаче!Предстои ми сватба и много от времето ми вече е заето със разглеждане на всичко свързано с нея.Тук обаче ми харесва и всеки ден посещавам този форум.Надявам се да намеря много нови приятели!!!!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Страница 11 от 45 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •