Страница 12 от 46 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 677
  1. #166

    Подразбиране

    Не че държах да го натъртя, просто така се случи. Sorry

  2. #167

    Подразбиране

    Здравейте !Казвам се Людмила и сам от Горна Оряховица.Завършила сам педагогика но не работя по специалноста си. В момента сам кадрови войник.

  3. #168

    Подразбиране


    Браво адашке! И аз като млада исках да ставам летец - ама тогава не можеше!
    Аз съм филолог и юрист, но се занимавам с купони - имам малка сватбена агенция, покрай нея освен сватби организирам и всичко свързано с празници! Обичам си работата - всяка седмица съм "булка" и треперя наравно с нея!!!

  4. #169

    Подразбиране

    lucy, много интересна и динамична работа имаш Мисля, че е страхотно, макар че понякога сигурно е и много натоварено

  5. #170

    Подразбиране

    Аз съм завършила Международен туризъм във Варна, в Икономическия Университет. Работех в туристическа агенция в София, но преди 5 месеца смених работата си. Сега съм в немска компютърна фирма, занимавам се с тестване.

  6. #171

    Подразбиране

    Аз съм музикант.В момента уча musicology,последна година-свиря на флейта.Засега не работя -гледам си детето

  7. #172

    Подразбиране

    Аз съм все още студентка, последна година в ТУ-Варна.Специалността ми е комуникационна техника и технологии.
    След някоя и друга година може и да работя в някой от офисите на Мтел или Глобул, да се надяваме
    Иначе възнамерявам магистратурата ми да е Инжинерен дизайн,но имам още една година да мисля какво да уча
    Това е за мен !
    "Диамант само с диамант се реже, чувството само с чувство се буди и любовта само с любов живее."
    Д-р К. Кръстев

    www.dennito.multiply.com

  8. #173

    Подразбиране

    Да взема и аз да се представя със закъснение. На 33 год. съм, завърших "Международен туризъм" в УНСС, но работя в частна фирма в отдел "Маркетинг и продажби". Имам син на 3 год., а след 2 месеца излизам в майчинство и ще имам повече време за бродиране.

  9. #174

  10. #175

    Talking Наканих се и аз...

    ... да се представя по-детайлно

    Казвам се Биляна, на 30 години съм, няма и една седмица откакто съм госпожа
    От малка имам мерак за бродиране - гоблени, карета и какво ли не. Много обичам, работя с любов, но рядко намирах време през последните години.
    Родом съм от Варна. Там съм завършила гимназия с английски и след това ВИНС-а с голям зор Без да искам, дълги години работих като счетоводител. Сега съм от година и половина в София, в същата фирма, но на нова длъжност - работя с клиенти, в това ми е силата
    Хобитата ми край нямат и всичките са ми страст, а някои дългогодишни занимания като народните танци, свирнята на кавал, броденето по планини, колоезденето, наблюденията на птици... и разни други.
    Тепърва набирам темпове завръщайки се към бродирането! Ще се радвам да съм полезна с каквото мога, да комуникираме и да са взаимни позитивните ни емоции!
    Бъдете здрави!

    Билка

  11. #176

    Подразбиране Ето ме и мен

    Здравейте,
    и от мен ,аз съм на 23 години.
    В момента съм студентка специалността ми е "Стопанско управление".
    Работя в фирма която се занимава с продажба стоматологични столове и др. Длъжността ми е "Технически сътрудник в офис".Когато съм в форума се чувствам страхотно защото се чувствам в свои води сред толкова много приятели
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  12. #177

    Подразбиране здравейте

    нека да се представя от скоро съм в форума и не минава вечер да не го посетя.Казвам се Деяна и съм от Айтос и съм на 32г. шия гоблени от около 13год,и не съм спирала,
    Работя като предлагампонякогае има и доста от и на края на деня има и ,но това е професията но барманка
    но като собственичка нямам право да се оплаквам,риска на кварталните кафенца.
    радвам се че има толкова много хора който се занимават с това изкуство,макар че в България няма висока материална цена,но пък е много ценно за нас тези които шият и ни носи настроение и успокоение

  13. #178

    Подразбиране

    Здравейте.На 21 съм последна година студентка в УНСС-София.Специалности Интелектуална собственост,Маркетинг,Европейска интеграция.Също така превеждам по преговори.Уча разни езици и се размотавам с колежките ми.Бродирам от 1 годинаВ момента шия седмия си гоблен

  14. #179

    Post

    Здравейте и от мен! Казвам се Мариана - оказва се май едно от най-често срещаните имена във форума. Завършила съм Институт за културно-просветни кадри, специалност "хореография", а след това и "българска филология" в Пловдивския университет. По професия съм журналист - работя в местен вестник. По-точно работих, защото от утре съм на друга работа - експерт "връзки с обществеността" в областната управа в Сливен.
    Имам много хобита - предимно в сферата на приложните изкуства. Гобленарството обаче остава най-голямата ми страст. То запълва всяко мое свободно време вече 23 години. Напоследък ме е обзела истинска мания да събирам схеми на всички гоблени, които ми харесват, а те наистина са много. Съзнавам, че е невъзможно да ушия всичко, но... не мога да устоя на желанието да ги притежавам!

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    От доста време съм във форума, но чак сега открих тази тема и ще ви се представя.
    Казвам се Деси, приятно ми е!
    На 32 години съм. Завършила съм математическа гимназия, а след това - журналистика в СУ. Първото ми работно място беше още в І курс - студентка, в най-хубавото /тогава/ столично радио - 99. Оттогава съм сменила няколко вестници и телевизии, "изгледах" една дъщеря /в на 12 ноември ще навърши 12 години/, успях да се разведа и да намеря нов съпруг. Животът ми е динамичен и не се оплаквам от скука.
    В момента съм програмен редактор в "Диема Вижън". В нашата стая, откъдето обикновено ви пиша, правим четири телевизии. Опитват се да ме дърпат към политиката. Едва ги озаптявам.
    Първият си гоблен получих като подарък за десетия си рожден ден. Бродирам, откакто се помня. Бог да ги прости - двете ми баби бяха родом от Калофер и Сопот, израстнала съм със шевиците им и доста ме караха да им помагам. Малко преди въпросния ми рожден ден се влюбих в "Момичето с книгата". Нашите доста се чудеха, дали да ми се доверят за такова нещо, но все пак го направиха и аз не ги разочаровах.
    Всъщност, този първи мой гоблен май е единственият, който запазих за себе си. Оттогава съм ушила десетки, но съм ги подарявала на близки хора - приятели, роднини. Сега обаче отново съм решила да работя за себе си. Тематично. Решила съм да "обзаведа" спалнята с избрани еротики , а също и "гостната" - с индиански мотиви.
    Съжалявам, че написах толкова дълъг постинг. Увличам се понякога...

Страница 12 от 46 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •