Страница 13 от 45 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 677

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    LUBOV

    Честито и от мен !!!

    Пожелавам ти оттук нататък много, много гоблени и да работиш това, което мечтаеш!

    А след време да сътворите с твоя любим най-хубавото "гобленче" на света! А може и две:

    Честито още веднъж!

    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря ви за пожеланията, момичета

    И на сложната бродерия ще й дойде времето

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Казвам се Мария, на 22 години съм, от Асеновград. открих форума преди около 3 месеца и за това време видях и научих много нови неща. Това лято завърших начална педагогика в Пловдив, сега ми предстои последна година английска филология и магистратура по превод. Все още не съм работила, но желанието ми е да преподавам на деца и да се занимавам професионално с преводи.

  4. #4

    Подразбиране

    Колко е приятно когато от страниците на форума можем да общуваме с млади и интелигентни хора . Затова ми се затвърди мнението , че гобленарите независимо от образованието са много интелигентни хора

  5. #5

    Подразбиране

    Аз съм юрист

  6. #6

    Подразбиране

    Аз съм юрист

  7. #7

    Подразбиране

    Не че държах да го натъртя, просто така се случи. Sorry

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте !Казвам се Людмила и сам от Горна Оряховица.Завършила сам педагогика но не работя по специалноста си. В момента сам кадрови войник.

  9. #9

    Подразбиране


    Браво адашке! И аз като млада исках да ставам летец - ама тогава не можеше!
    Аз съм филолог и юрист, но се занимавам с купони - имам малка сватбена агенция, покрай нея освен сватби организирам и всичко свързано с празници! Обичам си работата - всяка седмица съм "булка" и треперя наравно с нея!!!

  10. #10

    Подразбиране

    lucy, много интересна и динамична работа имаш Мисля, че е страхотно, макар че понякога сигурно е и много натоварено

  11. #11

    Подразбиране

    Аз съм завършила Международен туризъм във Варна, в Икономическия Университет. Работех в туристическа агенция в София, но преди 5 месеца смених работата си. Сега съм в немска компютърна фирма, занимавам се с тестване.

  12. #12

    Подразбиране

    Аз съм музикант.В момента уча musicology,последна година-свиря на флейта.Засега не работя -гледам си детето

  13. #13

    Подразбиране

    Аз съм все още студентка, последна година в ТУ-Варна.Специалността ми е комуникационна техника и технологии.
    След някоя и друга година може и да работя в някой от офисите на Мтел или Глобул, да се надяваме
    Иначе възнамерявам магистратурата ми да е Инжинерен дизайн,но имам още една година да мисля какво да уча
    Това е за мен !
    "Диамант само с диамант се реже, чувството само с чувство се буди и любовта само с любов живее."
    Д-р К. Кръстев

    www.dennito.multiply.com

  14. #14

    Подразбиране

    Да взема и аз да се представя със закъснение. На 33 год. съм, завърших "Международен туризъм" в УНСС, но работя в частна фирма в отдел "Маркетинг и продажби". Имам син на 3 год., а след 2 месеца излизам в майчинство и ще имам повече време за бродиране.

  15. #15

Страница 13 от 45 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •