Страница 13 от 46 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 677
  1. #181

    Подразбиране здравейте и от мен

    здравейте ! казвам се Снежана -събрахме се доста Снежанки във форума - и по професия съм лекар . Работя в Спешен център в родния ми град. Работата ми е доста натоварена и динамична , но не и минава ден , без да посетя форума и да се порадвам на галещите окото красоти , които съдържа. Радвам се , че успях да увлека в това занимание и моята дъщеря , която е на 13 години и вече има ушити два детски гоблена.

  2. #182

    Подразбиране

    Здравейте!
    Аз също се казвам Снежана и по професия съм счетоводител. Работя в Български пощи. Когато шия гоблени се разтоварвам, но от известно време се разтоварвам, като разглеждам гоблени в интернет.

  3. #183

    Подразбиране здравейте

    Здравейте!
    Аз съм вече доста време тук, но се криех Сега да взема да се представя:
    Казвам се Цветелина и съм близо до 40год /бррррр/
    Шия от 15-16 годишна, но с няколко големи прекъсвания, които запълвах с плетки /повече разплетки, ама нейсе/.
    Имам 4год. страхотна дъщеря и съпруг с когото вече от 8 години работим заедно в наша си фирма за ризи и други дрешки - с една дума в парцаления бизнес съм.
    Така като гледам рядко минава ден без да ровичкам тук. Ама не върви в офиса да заседна с гобленчето, та засядам с гоблените.ком

    На всички тук -

  4. #184

    Подразбиране

    да се представя и аз, казвам се Нели, от София съм, по професия съм лекар, работя като GP. Занимавам се с гоблени от окло десетина години, като хоби, за удоволствие и когато ми остане време. Синът ми ме насочи да търся информация за гоблени във интернет / за което сега малко съжалява, защото не можем да си поделим мястото пред компютъра/.
    Намирам много полезна информация във форума, радвам се, че съм сред вас

  5. #185

    Подразбиране

    браво -още една колежка - и по професия , и по хоби.

  6. #186

    Подразбиране

    На всички нови колежки по хоби ДОБРЕ ДОШЛИ И ПРИЯТНО ПРЕКАРВАНЕ НА СВОБОДНОТО ВРЕМЕ ВЪВ ФОРУМА!

  7. #187

    Подразбиране

    Ето и нещо повече за мен.Казвам се Красимира,от гр Пловдив съм.Завършила съм ТХВП.Работя в частна фирма за захарни изделия.Със шиене на гоблени се занимавам от1992г,ушила съм десетина гоблена.Мисля да ви ги покажа в лична галерия,ночакам помощ отдъщеря ми как даго направя Много се радвам ,че мога да разбера с какви хора си пишем във форума,а не само с аватари!

  8. #188

    Подразбиране

    Здравейте и от мен!
    Радвам се ,че имам съгобленарка с идентична професия.
    Та... на 24 години, семейна отскоро.Бродирам гоблени от 7 годишна. Завършила съм "Публична администрация"-бакалавър и в момента съм записала"Счетоводство и контрол"-магистри. Работя в държавната администрация-старши специалист, но всъщност съм и като секретарка, подобно на Darry.Нямам намерение на съм вечно на тази длъжност...но това ми предоставя известно свободно време и възможност да съм сред прекрасни хора със същото хоби. Обичам Ви!!!

  9. #189

    Подразбиране

    Едно голямо ЗДРАВЕЙТЕ на всички нови съфорумки!
    Тук ще прекарвате изключително приятни часове!

  10. #190

    Подразбиране

    Е и аз да кажа нещичко за себе си.Завършила съм медицина и от 10 години съм реаниматор в Спешен Център в Стара Загора.Спешната медицина е магия, която обаче не можа да ми отнеме хобито.Шия от малка гоблени,но до сега колекцията ми е скромна,поради това че чудо ти неща изподарих!Сега съм решила да понашия нещичко и за мен.Радвам се,че ви има и мога да споделя цялата тази красота струяща от форума
    Радвам се също,че има и доста колеги тук

  11. #191

    Подразбиране

    Здравейте, аз отскоро съм във форума, но трябва да ви кажа, че съм много щастлива, че ви открих и ми е много приятно срад вас! Общо взето не минава вечер без да съм посетила форума - от вас всички се излъчват едни такива позитивни емоции и не мога да опиша как се разтоварвам... Аз съм от Варна, маркетолог съм по професия и призвание - силата ми е общуването с хора, работя във фирма за рекламни хартиени торби... С гоблени се занимавам само от две години - живяхме известно време в София, но сега сме си пак обратно във Варна. Та като отидохме в София, с мъжа ми се запалихме страхотно по гобленарството...Ама то в едно магазинче до 36то училище - такива омайници бяха - показваха ни, обясняваха ни, приказвахме си много...Имаме вече по няколко гоблена, но още не съм се организирала да кача снимки тук. А и голямата ни дъщеря вече се включи. Мисля, че това споделено хоби носи на всички в къщи хубави емоции и ни сближава повече. А и след като открих и всички вас - всичко е просто чудесно!

  12. #192

    Подразбиране

    Привет на всички нови във форума.

    Нека заедно да творим и се забавляваме!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  13. #193

    Подразбиране

    Здравейте на всички в този форум.Аз съм Дики и работя в училище.
    С усмивка гледай на живота и ...напред.

  14. #194

    Thumbs up добре дошла!

    здравей и добре дошла! при нас е весело!

  15. #195

    Smile Здравейте!

    Реклама:
    Аз работя в туризма. Била съм технически сътрудник, след това в отдел Маркетинг, а в момента работя на длъжност човешки ресурси.

Страница 13 от 46 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •