Страница 14 от 46 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 677
  1. #196

    Подразбиране здравейте

    Здравейте,
    това което пише в ляво е истинското ми име /Анита/.
    Аз съм на 32 години, семейна, имам син на 8 години и дъщеричка
    на седемнайсет дни /което е и причината да си остана временно
    в къщи/.
    По професия съм текстилен инжинер и вече 11 години работя
    по специалността си.
    Моя леля шиеше гоблени и аз се влюбих в "Момичето на скалата"
    /може би някога ще го ушия/. Преди 10тина години започнах първият си гоблен и го ших около 9 години, от тогава се занимавам с малки гобленчета с кръстат бод

  2. #197

    Smile ЗДРАСТИ

    Цитат Първоначално написано от Пенка Неделчева Виж мнение
    Здравей Петя, радвам се, че ставаме 4 човека от Пловдив.За разлика от Лили,която е най-малката,аз изглежда съм най-голямата
    АЗ СЪЩО СЪМ ОТ ПЛОВДИВ,НО СЪМ НОВА.НЕ МЕ ЗАБРАВЯЙТЕ,ПЛОВДИВ4АНКИ. В МОМЕНТА СЪМ В МАЙ4ИНСТВО И СИ ШИЯ,КОЛКОТО ИСКАМ.

  3. #198

    Smile Здравей Аnita,

    И аз съм нова тук, добре дошла. Аз съм от Варна, но моят баща е от Пловдив, съответно имам много роднини там. Леля ми работи в Милена стил и аз си купувам от там гоблени.

  4. #199

    Подразбиране

    Здравейте всички аз се казвам Мима и съм счетоводител омъжена съм и имам дъщеричка на 4 годинки шия от 10 години с малки прекъсвания

  5. #200

    Smile Здравей MIMA !

    Добре дошла в този сладурски сайт !

  6. #201

    Подразбиране

    На всички новодошли в този форум.Много приятни мигове !Тук времето лети неусетно

  7. #202

    Подразбиране

    Здравейте аз съм Недялка (Нели). Завършила съм руска филология. Живея В Йорданиа (много ми липсва България). Имам 3 деца - син на 21 г студент в Медицински Университет , дъщеря на 16 и още един син на 7 г. Работя в частна фирма за внос на канцеларски стоки. Голямо удоволствие е за мен да участвам в форума , даже не мога да определя кое харесвам повече да съм на компютъра или да шия гоблени.

    поздрави на всички
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  8. #203

    Подразбиране

    Здравейте!
    Казвам се Катя и съм на 51г. Завършила съм ВТУ "Св. Св. Кирил и Методий" В.Търново със специалност "Предучилищна и начална училищна педагогика". В момента съм директор на детска градина. Имам двама сина на 25 и 21 години.Единият е докторант, а другият студент. В момента уча магистратура "Организация и управление на образованието".Шия гоблени много отдавна, но сега нямам много време за тях.
    katya ivanova

  9. #204

    Подразбиране Здравейте!

    Здравейте! Честита Коледа на всички!
    Аз съм Ани - съчетавам работата на компютърен и маркетинг специалист с отглеждането на 3 деца, а иначе имам своите малки тайни и любими занимания.
    Родена съм и живея в Сливен. На 37 години съм, с гоблени се занимавам от доста време.
    От няколко дни разглеждам написаното във форума и реших да се включа и аз.
    Намерих много красиви неща тук. Ще се радвам да намеря и приятели.
    Редактирано от anito11 : 24.12.2010 в 00:00.

  10. #205

    Подразбиране

    Здравейте, и от мен !Завършила съм начална педагогика в Пловдивския университет и съм работила като начален учител15 години. В момента не работя- не поради липса на желание, а поради липса на работа Сега пък шия всяка свободна минута Е,това е на кратко

  11. #206

    Smile

    Здравей Ани, чудесни гоблени!
    Искрени поздрави за дечицата ти! Да са ти живи и здрави!
    www.anita_conftex@abv.bg

    Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство.

  12. #207

    Подразбиране

    Добре дошла Мимка
    www.anita_conftex@abv.bg

    Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство.

  13. #208

    Подразбиране дОБРЕ ДОШЛИ

    НА НОВОДОШЛИТЕ ВЪВ ФОРУМА - ДОБРЕ ДОШЛИ и от мен!

    Колко хубаво е, че нашето ""малко" общество" се разраства!

  14. #209

    Smile

    Ани,добре дошла тук във форума!
    Мн красиви гоблени си ушила

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте! Работя в администрация - Главен експерт "ОК"в бюджетно предприятие. Завършила съм музикална педагогика в Пловдив и икономика във ВТУ.Занимавам се с финансово обезпечаване и материално - техническо снабдяване на учебни и детски заведения, дела за малолетни и непълнолетни ,организация на културни и спортни прояви и...........

Страница 14 от 46 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •