Страница 15 от 46 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 677
  1. #211

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kozirog_f Виж мнение
    Здравейте! Работя в администрация - Главен експерт "ОК"в бюджетно предприятие. Завършила съм музикална педагогика в Пловдив и икономика във ВТУ.Занимавам се с финансово обезпечаване и материално - техническо снабдяване на учебни и детски заведения, дела за малолетни и непълнолетни ,организация на културни и спортни прояви и...........
    Здравей Добре дошла!

    Музикалната педагогика с какъв/какви инструмент/и е подкрепена, моля?
    Ще се радвам да открия тук "колеги" музиканти

  2. #212

    Подразбиране

    Я гледай! радвам се, че се обади! Пеене . Облигатистка съм. Когато съм сама в къщи си хващам една лека хармония и си пея за собствен кеф и ужас на комшиите. Е, изсилих се. Не е често, нито толкова непоносимо. като си представя как след няколко чаши някой така цепи, че ти напуква ушите..............

  3. #213

    Подразбиране

    Моля ви кажете от къде да си изровя емотиконите! Много ми са сиви писанките!

  4. #214

    Подразбиране Хех хех :)

    Цитат Първоначално написано от kozirog_f Виж мнение
    Я гледай! радвам се, че се обади! Пеене . Облигатистка съм. Когато съм сама в къщи си хващам една лека хармония и си пея за собствен кеф и ужас на комшиите. Е, изсилих се. Не е често, нито толкова непоносимо. като си представя как след няколко чаши някой така цепи, че ти напуква ушите..............
    Ясно Важното е винаги да звучи музика в нас! Убедила съм се, че това е едно от най-хубавите неща
    Аз не съм професионалист, но в аматьорската лига също не сме за изхвърляне
    Певица съм си по рождение, пианото изучих в ранна възраст и вече забравих, а последните години и понастоящем кавала е моя инструмент.
    Някой ден ще разработим съвместен проект

    Емотиконите се виждат като дадеш "Разширен отговор" например

    Поздрав най-сърдечен,
    Билка

  5. #215

    Подразбиране

    Трябва да обновя информацията, понеже когато писах в тази тема, още бях по майчинство. Отскоро работя като специалист обработка на данни в компютърна фирма. Тази работа ми харесва, макар че съм учила доста по-сложни неща в универститета (завърших информатика) и макар да ми се искаше да стана уеб дизайнер, засега не успях, но име време - може и това да стане.

  6. #216

    Подразбиране

    az se zanimavam s nedvizimi imoti-
    tania

  7. #217

    Подразбиране

    По образование - инженер компютърни системи, а работя като учител по информатика.

  8. #218

    Подразбиране

    za vsi4ki vav foruma veselo posre6tane na novata godina s pojelanie za mnogo zdrave i mnogo mnogo usmivki

  9. #219

    Подразбиране

    работя като лаборант в зърно-база вече много време,работих и като мелничен лаборант,но все си мисля ,че втората ми професия са гоблените. не само хоби ,но вече страст

  10. #220

    Подразбиране

    Честита нова година!това трябваше да е първо.успехи и сбъднати мечти на всички.

  11. #221

    Подразбиране




    Честита 2007!
    Пожелавам ви здрава, безгрижна и успешна Нова година! Много ушити гоблени и нови , красиви модели!
    Малко ми е трудно. Още проучвам възможностите на този сайт и се ориентирам. Бродирам отскоро - около година и половина.През 1990 г , когато в България се внасяха първите "Верени" изплетох много и красиви пуловери. после преминах през другото зарибяване - плетиво на 1 кука. И изведнъж реших да се пробвам в това поприще. Първият гоблен, който избродирах е "Йерусалимската Богородица". Не се отказах, въпреки, че ми беше трудно. После направих едно букетче със слънчогледи, след него "Джина". Моделът беше публикуван в "Галерия бродерия". Поръчах си набор конци и панама от магазина и е готов. Сега бродирам "Грузинската Богородица". Като всяко ново увлечение ми се струва най- красива. До следващото начало. Много харесвам гоблените по картини на импресионистите и ги открих в един сайт
    http://www.xs-collectibles.com/Searc...CategoryID=306 Тук получих помощ , за да се ориентирам в условията и начина за получаване на схемите. Надявам се и аз да мога да бъда полезна. Ще ми е приятно да мога да помагам.

  12. #222

    Подразбиране

    Здравейте и от мен!
    Казвам се Десислава и съм завършила "Предучилищна и начална училищна педагогика".Работя по специалността си в най-голямото училище в моя град!
    В момента уча магистратура-управление на образованието-или както обичам да се шегувам-уча за директор! И тук разбрах че с Катя от Сливен сме състудентки!
    Пожелавам ви много ушити гоблени през новата 2007 година!

  13. #223

    Подразбиране

    Здравейте на всички!
    Честита Нова Година! Много здраве, щастие и късмет, както и много сбъднати мечти!
    Аз се казвам Живка и все още съм студентка уча "Информатика" и "Икономика" заедно, и ми остава о6те малко да се дипломирам

  14. #224

    Подразбиране

    Здравейте и от мен,на 30 години съм от Пловдив.В момента съм в майчинство,още 2 месеца,иначе работя,като продавачка.РАДВАМ СЕ,ЧЕ ОТКРИХ ФОРУМА И НАМЕРИХ МНОГО ПРИЯТЕЛИ.

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте и от мен!
    Казвам се Мария. Имам две деца и по професия съм счетоводител. Отскоро се занимавам с гоблени и имам много да уча. От София съм.

Страница 15 от 46 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •