Страница 2 от 45 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 677

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте, и от мен !Завършила съм начална педагогика в Пловдивския университет и съм работила като начален учител15 години. В момента не работя- не поради липса на желание, а поради липса на работа Сега пък шия всяка свободна минута Е,това е на кратко

  2. #2

    Подразбиране

    Завършила съм история. В момента съм домакиня и имам повечко време за гоблени.

  3. #3

    Подразбиране

    Zdraveite ! Kazvam se Maria i sam na 30 godini Omajena sam ot 1 godina i 9 mesetza Jiveia v italia i rabotia na razepziata na 1 kamping Ina4e sam ot Plovdiv i mnogo mi lipsva S goblenie se zanimavam ot 16 godini, no pove4eto sam podarila Ot kakto otkrih foruma ne minava den bez da go posetia

  4. #4

    Smile Здравейте

    Прибавете още един стоматолог към голямото семейство на гобленарите.Аз живея в София,иначе съм родена в Добрич и от там ми е "искрата"по хобито

  5. #5

    Подразбиране

    Завършил съм оператор в хлебна и сладкарска промишленост,но съм работил ,като сладкар само преди казармата.Вече 14 години съм фризьор

  6. #6

    Post

    Здравейте на всички.Аз от скоро съм във форума и не съм имала възможност да ви пиша.По професия съм мед.сестра но в момента съм още по майчинство.Форума ви е страхотен.

  7. #7

    Подразбиране за форума

    от доста време съм във форума, но сега реших да се представя по образование съм с две икономически специалности,Бакалавър-Икономика на индустрията в УНСС , Магистър -финанси във Великотърновския университет, но по стечения на обстоятелствата работя в системата на МВР и няма нищо общо с икономическите специалности,работя на 12 часови смени в дежурна част

  8. #8

    Подразбиране

    и моят ред дойде по специалност съм икономист, но за съжаление не работя по специалността. занимавам се със семеен бизнес

  9. #9

    Подразбиране

    Все пак да се представя и тук.Аз съм по префесия лекар специалност клинична лаборатория.Работя в частна клиника в Плевен.

  10. #10

    Подразбиране

    Здравеите.Аз работя 20 години като фризьор в собствена фирма.Не казвам салон защото салона го затворих тази зима.Лятото работя в Сл.бряг вече 8 години и сега започвам сезона,така,че наи вероятно лятото няма да имам време и малко ще поизчезна

  11. #11

    Подразбиране Професионално представяне

    Здравейте! Казвам се Тоска, на 41 години съм от Първомай. Завършила съм Аграрен университет Пловдив и УНСС София. Работила съм като учителка и банков служител. От 2004 година работя като икономист в общинска администрация. В момента съм началник отдел "Бюджет и човешки ресурси". Макар и свързана с много бумащина работата ми е динамична и интересна. Имам дъщеря на 8 години, която вече започна първия си гоблен. Бродирам от 1982 г. Имам много избродирани, но и още повече започнати и недовършени гоблени. Радвам се, че попаднах на този форум, където има много като мен запленени от това прекрасно изкуство!

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране zdraveite

    sigurno az6te sam nai-neobrazovana ot vsi4ki tuk!po profesiq sam sladkar,bani4ar,xlebar,frizior,barman,sitni4ar.ot skoro se ma4a s komp.zatova ,molq da me izvinite ako ne6to sam obarkala.

  14. #14

    Подразбиране

    Привет !giosan742 с толкова много професии си не се муси Човек трябва да се развива докато е жив

  15. #15
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране Прафесионално представяне

    Аз съм завършела ''Дизайнер моделиер'',но в момента уча в Лесотехнически университет специалност Агрономство.Мисля,че си нямате при вас млада агрономка.

Страница 2 от 45 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •