Страница 21 от 46 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 677
  1. #301

    Подразбиране

    Очаквах, че "тихите луди" или "Шиещите гоблени" ще бъдат по-близки като професии, зодии и възраст. Като поразгледах постовете се оказа, че сме много различни и това, което ни обединява е организираността и желанието да сътворим нещо с ръцете си. С пожелания за приятни емоции на всички във форума!!!!

  2. #302

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от anito11 Виж мнение
    Очаквах, че "тихите луди" или "Шиещите гоблени" ще бъдат по-близки като професии, зодии и възраст. Като поразгледах постовете се оказа, че сме много различни и това, което ни обединява е организираността и желанието да сътворим нещо с ръцете си. С пожелания за приятни емоции на всички във форума!!!!
    Благодаря за пожеланието.За мене когато съм във форума емоциите винаги са приятни

  3. #303

    Подразбиране

    Нека и аз да се представя, казвам се Надежда - от ника става ясно на 33 вече.... като гледам май почти всички сте с висше, кой и с две аз съм само с гимназия, много ме мързя да уча и така и не следвах но много обичах да уча английски и след като завърших гимназия работех като преводач известно време, също и в ЧР...днес си гледам децата и май не се очертава да работя, съпругът ми само ме ръчка да ходя да следвам, но няма да стане, аз обичам да уча само това, което ми е интересно, а то като се следва се учат и много други неща та ...
    От една година иначе шия гоблени и то благодарение на вас мили момичета и момчета!!! Преди това бях ушила някой друг малък гоблен, но не се брои според мен!

  4. #304
    kamila_78
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте! Отскоро съм в този сайт. Едва днес събрах смелост да ви се представя.Нямам ушити много гоблени, но и свободното ми време е ограничено. Искам да попитам някай, може ли да ми каже как да намеря гоблена "Пролетна езда"? И как се шие върху бяла, неразграфена панама.

  5. #305

    Подразбиране

    Привет! Искам да обясня за шиенето на бяла неразграфена панама. Първо се брои колко колко сантиметра са десет знака от схемата, за да се установят размерите на едно квадратче. След това се смята колко сантиметра е дължината и ширината на гоблена. После трябва да се отбележи с молив къде е средата на гоблена върху панамата и да се намери средата на схемата. Почва се да се шие от средата.

  6. #306

    Подразбиране

    ехо,здравейте всички!Това е много готин сайт!!!

  7. #307

  8. #308

    Подразбиране

    искам да попитам някой от вас дали има схема на гоблена "веселите музиканти"?

  9. #309

    Подразбиране

    Елена, тази тема е само за професионално представяне, но все пак ако си новодошла няма как да знаеш. Добре дошлаи се чувствай като сред приятели! Но да знаеш, че има специална тема Заявки за месец декември /в раздел Безплатни схеми/, където можеш да попиташ за гоблена, който те интересува

  10. #310

    Подразбиране

    Аз завърших тази година специалност "История и География" и сега се опитвам да се вмъкна в сферата на образованието, нооо... е адски трудно и съм в период на изчакване ....

  11. #311

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ на всички. Аз съм Светла от Дупница, на 37 години, служител в администрация. Имам мъж, син и куче, но понякога ги пренебрегвам малко заради гоблените.

  12. #312

    Подразбиране

    Казвам се Валя,от малък град доВ.Търново.Дебелец. работя като готвач. Имам син и дъщеря.На 32 години съм, шия гоблени от 2г.исками се отдавна да съм захванала с това занимание,мислех че е трудно. А то е блаженост.

  13. #313

    Подразбиране

    Здравейте на всички!Казвам се Петя,на 23 години съм,родом от Варна, но вече от години с мъжа ми живеем в София.Завършила съм музикалната академия със специалност пиано и имам мечта да създам школа по музика за деца с увреждания и психически проблеми.Запалих се по бродирането откакто съм бременна и прекарвам часове в това уникално занимание.Много се радвам ,че тук има токова страхотни хора,с които непрекъснато е интересно

  14. #314

    Подразбиране

    Здравейте!
    Казвам се Лина, на 39 год. съм от Ихтиман. Завърших педагогика по изобразително изкуство и трудово обучение в Дупница, а след това педагогика по техника и технологии - в Благоевград. Накратко казано 7 години учих за учител по трудово обучение. Като такава работя от 19 години в Междуучилищния център в града. През свободното си време продавам и в семейното магазинче за обувки. Имам две момиченца на 8 и 10 години.
    Много ми харесва сред вас. Научавам много неща във форума. Иначе се занимавам с много неща като хоби- фризьорство, шивачество, плетачество, сладкарство и приложно изкуство- интересува ме всичко, свързано с различни материали /особено отпадъчни/.

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм учител по биология и химия.Работя в основно училище.Шиенето на гоблени много ме разтоварва.Ушила съм само три но нямам търпение да шия повече.

Страница 21 от 46 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •