Страница 22 от 45 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследенПоследен
Показване на 316 до 330 от 677

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    искам да попитам някой от вас дали има схема на гоблена "веселите музиканти"?

  3. #3

    Подразбиране

    Елена, тази тема е само за професионално представяне, но все пак ако си новодошла няма как да знаеш. Добре дошлаи се чувствай като сред приятели! Но да знаеш, че има специална тема Заявки за месец декември /в раздел Безплатни схеми/, където можеш да попиташ за гоблена, който те интересува

  4. #4

    Подразбиране

    Аз завърших тази година специалност "История и География" и сега се опитвам да се вмъкна в сферата на образованието, нооо... е адски трудно и съм в период на изчакване ....

  5. #5

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ на всички. Аз съм Светла от Дупница, на 37 години, служител в администрация. Имам мъж, син и куче, но понякога ги пренебрегвам малко заради гоблените.

  6. #6

    Подразбиране

    Казвам се Валя,от малък град доВ.Търново.Дебелец. работя като готвач. Имам син и дъщеря.На 32 години съм, шия гоблени от 2г.исками се отдавна да съм захванала с това занимание,мислех че е трудно. А то е блаженост.

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте на всички!Казвам се Петя,на 23 години съм,родом от Варна, но вече от години с мъжа ми живеем в София.Завършила съм музикалната академия със специалност пиано и имам мечта да създам школа по музика за деца с увреждания и психически проблеми.Запалих се по бродирането откакто съм бременна и прекарвам часове в това уникално занимание.Много се радвам ,че тук има токова страхотни хора,с които непрекъснато е интересно

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте!
    Казвам се Лина, на 39 год. съм от Ихтиман. Завърших педагогика по изобразително изкуство и трудово обучение в Дупница, а след това педагогика по техника и технологии - в Благоевград. Накратко казано 7 години учих за учител по трудово обучение. Като такава работя от 19 години в Междуучилищния център в града. През свободното си време продавам и в семейното магазинче за обувки. Имам две момиченца на 8 и 10 години.
    Много ми харесва сред вас. Научавам много неща във форума. Иначе се занимавам с много неща като хоби- фризьорство, шивачество, плетачество, сладкарство и приложно изкуство- интересува ме всичко, свързано с различни материали /особено отпадъчни/.

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте.Казвам се Мария Донева,на 28години.Завършила съм Икономически университет Варна- Счетоводство и контрол.Работя в частна фирма,но в момента все още съм по майчинство.
    Вие сте прекрасни и с вас се разтоварвам страхотно Колкото повече разглеждам форума,толкова повече гоблени ми харесват,но осъзнавам че сигурно няма да мога да ушия всичко,което ме е пленило

  10. #10

    Подразбиране

    Аз съм учител по биология и химия.Работя в основно училище.Шиенето на гоблени много ме разтоварва.Ушила съм само три но нямам търпение да шия повече.

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте, казвам се Лали, на 34 год. с две големи дъщери. Шия гоблени от около 20 години /бях ученичка в 7 клас когато започнах/. Работя като ЗАТС - завеждащ административно техтическа служба и шиенето е най приятната и разтоварваща част от деня ми

  12. #12

    Подразбиране Професия радиоинженер

    Завършила съм ТУ-София. Работя във фирма, занимаваща се с продажба на компютри и оборудване за безжичен интернет. Занимавам се с доста неща - маркетинг на някои продукти, търговец консултант, актуализирам сайта на фирмата и други дребни задължения.

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте и от мен. Казвам се Севдалина, от Варна съм и съм счетоводител със собствена счетоводна кантора /от 2год/. Шия гоблени от почти 2 год. и не очаквах, че толкова ще се запаля. За съжаление напоследък не ми достига време. В момента шия петия си гоблен.

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте, казвам е Мария и съм рехабилитатор. От скоро открих удоволствието да шия гоблени.

  15. #15

    Подразбиране

    удоволствието е наистана голямо,а сред нас,ще имаш още по-голям стимул да шиеш


Страница 22 от 45 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •