Страница 22 от 46 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследенПоследен
Показване на 316 до 330 от 677
  1. #316

    Подразбиране

    Здравейте, казвам се Лали, на 34 год. с две големи дъщери. Шия гоблени от около 20 години /бях ученичка в 7 клас когато започнах/. Работя като ЗАТС - завеждащ административно техтическа служба и шиенето е най приятната и разтоварваща част от деня ми

  2. #317

    Подразбиране Професия радиоинженер

    Завършила съм ТУ-София. Работя във фирма, занимаваща се с продажба на компютри и оборудване за безжичен интернет. Занимавам се с доста неща - маркетинг на някои продукти, търговец консултант, актуализирам сайта на фирмата и други дребни задължения.

  3. #318

    Подразбиране

    Здравейте.Казвам се Мария Донева,на 28години.Завършила съм Икономически университет Варна- Счетоводство и контрол.Работя в частна фирма,но в момента все още съм по майчинство.
    Вие сте прекрасни и с вас се разтоварвам страхотно Колкото повече разглеждам форума,толкова повече гоблени ми харесват,но осъзнавам че сигурно няма да мога да ушия всичко,което ме е пленило

  4. #319

    Подразбиране

    здравейте казвам се Валя на 25 години сам заваршила сам в ТОХА гр.Сливен,но от 3 години живея в София обичам да шия така ме разтоварва.За парви пат сам в този сайт и ще ми баде приятно да намеря много нови познати с общи интереси

  5. #320

    Подразбиране

    Здравейте и от мен. Казвам се Севдалина, от Варна съм и съм счетоводител със собствена счетоводна кантора /от 2год/. Шия гоблени от почти 2 год. и не очаквах, че толкова ще се запаля. За съжаление напоследък не ми достига време. В момента шия петия си гоблен.

  6. #321

    Подразбиране

    Здравейте, казвам е Мария и съм рехабилитатор. От скоро открих удоволствието да шия гоблени.

  7. #322

    Подразбиране

    удоволствието е наистана голямо,а сред нас,ще имаш още по-голям стимул да шиеш


  8. #323

    Подразбиране mi da si kaja i az...

    zavar6ih TU-Sofiq , IPF-Sliven injener -pedagog sam sas spec. Elektronika i avtomatika i ednogodi6na cpecializaciq Kompiutarni sistemi . Dosega rabotih samo kato u4itel v Ob6to obrazovatelno u4-6te/ 3 predmeta: Baza danni,Informatika; i Informacionni tehnologii; i zip s deca 2 grupi ot 3,4 i 5; i 6 i 7 kl./;v Mehanotehnikum /CAD sistemi; Prilojenie na CAD i CAM sistemi;Tehni4esko 4ertane ;Avtomatizaciq na proizvodstvoto;Auto CAD;/v Elektrotehnikum / Avtomatizaciq na elektrozadvijvaniqta;+zipove;U4ebna praktika;Laboratoriq po elektronika;/Imah 4asove vse s golemite ot 9 - 13 kl.
    sega nqmam rabota v mai4instvo sam i neznam kakvo 6te rabotq ,sled nqkoi mesec po4vam da si tarsq rabota.A ,4e nqmame zakoni i 4e ne se misli za bremennite i decata se obedih ot opit.Posledniq direktor kato razbra ,4e 4akam bebe ne mi dade nov dogovov kato predi tova dori govorihme da mi namalqt 4asovete 4e imah dni s po 13 4asa na den /izlizam v 6.30 i se vra6tam v 8.00 va4arta /,no....

  9. #324

    Подразбиране

    dannika,за това,което си написала си права-директорката на банката,в която работех аз преди да забременнея ми вдигна ГРАНДИОЗЕН скандал като разбра,че ще влезна в болница,защото съм с проблемна бременност!И сега дори по улиците се разминаваме с нея!

  10. #325

    Подразбиране

    taka e ,vseki gleda da te pre4aka- obedih se ;
    fani77,mn gadna postapka-sqka6 tq ne e jena i ne znae kakvo zna4i bebence...
    na moq direktor dori mu predlagah da vzeme mestoto mi/vapreki ,4e bqh tituliar - u4itelite 6te me razberat/ ,no da me vodi na rabota za da mi varvi mai4instvo ot tam,az 6tqh da si vnasqm 6-te lv. zdravna osigorovka, a ne v 8 m. da si tarsq nova rabota - nenormalno-koi tarsi bremenni za rabota;moje6e da me ostavi ,no ne be6e 4ovek.sega i az go podminavam...a ina4e kato doide iuli- avgust se tragva na lov za deca -togava e hubavo da ima broika, ina4e e lo6o da si bremenna u4itelka.v 6to za nenormalen svqt jiveem.....

  11. #326

    Подразбиране

    Здравейте всички,
    Казвам се Камелия, отскоро шия гоблени. Всъщност, не съм завършила и първия .
    Завършила съм Туризъм, а в момента уча Бизнес финанси.

  12. #327

    Подразбиране

    Здравейте ви казва един стоматолог от София.

  13. #328

    Подразбиране нова съм, то е ясно

    Здравейте! Казвам се Ирена от Видин. На 37 години с две дъщери. Работя в Статистика. Завършила съм СУ, информатика. Шия гоблени от няма и две години. До сега съм ушила три, и завършвам още два. Но само готови комплекти.
    Във форума съм се изгубила безвъзвратно, и не знам откъде да изляза. Толкова модели ми харесват, че не знам откъде да започна. Във Видин имаме проблем с панамите. Няма голям избор, а са доста скъпи. Вече бих шила и нещо без фон, на едноцветна панама. А в единия магазин имаме Аида 14 на облачета в три нюанса. Това за сега. Здраве!

  14. #329

    Подразбиране

    Здравейте!Казвам се Елена .Завършила съм икономика във Варненския свободен университет.Немога да кажа,че работя по специалноста си,но знанията ми помагат в работата ми.Гоблени шия от много години.В момента шия "Ковачницата".

  15. #330

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте! От скоро съм тук.Казвам се Светла и шия гоблени от около 15 години с прекъсвания. Видях гоблени на Ленарте,които се шият с кръстат бод и много ми харесаха.Досега не съм шила кръстчета и незнам дали ще се справя.Имам много въпроси ,но и на много намерих отговор като четях този сайт. Разгледах много от нещата,които сте ушили и съм направо замаяна. Искам да ушия Жената с коня на Ленарте,но ще видим...Това е за сега .Поздрави на всички!

Страница 22 от 46 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •