Страница 23 от 46 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 677
  1. #331

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.Казвам се Катя и в момента работя най-трудната професия"домакиня".Е остава и по малко време зашиене между печката пералнятя уроците на дъщерята и кандидат студентската подготовка на сина и мъжката половинка в къщи.Но всекимо своето.Той си прави самолетчета аз гобленчета.

  2. #332

    Подразбиране

    Здравейте.Във форума съм от 2 мес., но едва вчера забелязах тази тема.Казвам се Радка и съм на 32 г.Завършила съм Икономически университет- Варна-специалност "Счетоводство и контрол" и работя като счетоводител. От Ъмбол съм, но в момента живея във Виена. по гоблените ме запали сестра ми и шия от 10 г., но не акивно.До сега съм ушила 3 гоблена и имам още 3 незавършени, но като гледам всички вие какви красоти сте ушили и аз се вдъхновявам да завърша моите.

  3. #333

    Подразбиране

    Така е взаимно се вдъхновяваме и се надявам да видиме и твоите творения.

  4. #334
    janet67
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте ,казвам се Жана.Работя като брокер във фирма за недвижими имоти.Шия гоблени от три години.Имам 6 ушити ,но двата съм ги шила по два пъти,какво да се прави,някои хора ги продават,а пък аз ги подарявам.,но не съжалявам.Много ви се радвам на всичко ,което сте изработили исе надявам и аз да шия повече сега.На 40г съм ,имам двама сина,които вече са големи и имам повече време.

  5. #335

    Подразбиране Още един маниак с 20год.стаж

    Здравейте! Щом сме тук,значи сме болни от една и съща болест-красотата.
    Казвам се Александра и съм на 32г.И образованието ми е цветно като гоблените-Езикова гимназия,бакалавър по"Библиотечно-информационни дейности",и магистър по"Държавно управление".
    На администраторите, модераторите и участниците изказвам едно голямо: Целувки на всички!

  6. #336

    Подразбиране

    Здравейте , казвам се Теменужка.За сега съм домакиня,защото децата са ми малки, но иначе се водя като икономист, но винаги съм работила като продавачка. Сега малко имам време за гобленчетата, но се надявам като порасне малко още, моето малко съкровище, да имам повече време за това хубаво хоби- гоблените.

  7. #337

    Подразбиране

    Аз съм завършила ИНФОРМАТИК , но работя като графичен дизайнер което не е лошо. По цял ден се надахвам та като се върна вечерно време да не оставя гоблена си до като не ми се преспи .
    Има съдба, но тя те направлява до момент, в който само ти можеш да промениш нещата.
    http://bubabuba.mondozoo.com

  8. #338

    Подразбиране

    Здравейте,казвам се Гинка и съм във форума от една седмица.По професия съм инжинер и работя като техника по безопасност в родния си град Кърджали.Гобленарка съм от 11 години и имам ушити 58 гоблена,имам много подарени , което ме удовлетворява.Имам две момичета ,които са студентки.Затова ми е много трудно да си купувам комплектовани гоблени.Напоследък сама си сабирам конците ако има откъде да си взема схема на някои красив гоблен.Много обичам да шия пейзажи,по известни картини и на религиозна тематика.

  9. #339

    Подразбиране

    аз съм кулинар по професия,но и аз съм ''домакиня'' .ако ми остане свободно време помагам на съпруга ми,който отскоро отвори ''антиквариат'' и мога смело да кажа,че в селски град като нашия добре върви(аз съм от ямбол)

  10. #340

    Подразбиране

    Здравейте всички! Казвам се Елиза и съм гл.счетоводител в строителна фирма. Шия гоблени от много години. Имам приятелка с магазин за гоблени и тя ми прави комплектовките. В сайта съм от съвсем скоро и не съм го проучила изцяло все още.

  11. #341

    Подразбиране

    Здравейте и за всички участници в този прекрасен форум. На 36 год съм , инженер компютърни системи, от Пловдив. Шия гоблени от 8-ми клас с прекъсвания. В момента работя като дилър на автолагери и вечер след работа, и след като "гарирам" 3 годишния си бесен син не винаги имам сили да хвана гоблена. Но откакто ви открих се сдобих със схеми на толкова много красоти, че не знам от коя да започна....Е може би ще е момченцето с кученце,което съм нарекла за бъдещата детска стая.... на всички тук!

  12. #342

    Подразбиране

    Здравейте на всички,
    Аз съм Нина. Възхищавам се на красотите, които творите всички. Прекрасно е.
    Аз съм по специалност информатик-икономист. Работя в администрацията. Шия от 2-3 години, но съм ушила само два гоблена - все няма време

  13. #343

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nina_dobreva Виж мнение
    Здравейте на всички,
    Аз съм Нина. Възхищавам се на красотите, които творите всички. Прекрасно е.
    Аз съм по специалност информатик-икономист. Работя в администрацията. Шия от 2-3 години, но съм ушила само два гоблена - все няма време
    Нищо,че са два.Днеска два,утре два,току виж си ушила всички

  14. #344

    Подразбиране

    И аз да се представя..
    Казвам се Виолета, на 34 години съм, от Пловдив. Имам две деца- дъщеря на 10 год. и син на 2 год и 10 месеца. Завършила съм Славянска филология в ПУ и после Специална педагогика-Слухово-речева рехабилитация в СУ. До края на месеца съм артикулационен учител в Училище за глухи деца в Пловдив...после съм безработна ( ...увеличават заплатите с 10%, но парите за това идват от съкращения... 15 човека само от нашето у-ще)...

  15. #345

    Smile

    Реклама:
    Здравейте!
    Казвам се Мая и съм от Троян. Учителка съм в детска градина, шия гоблени от 1997г. но не съм ушила много, просто ми липсва свободно време.

Страница 23 от 46 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •