Страница 25 от 45 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследенПоследен
Показване на 361 до 375 от 677

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    !
    Казвам се Лариса, на 41 год. съм от Киев, Украина.
    Завършила съм университет Киев- биолог. Работя лекар и в семейното магазинче рукоделие

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей, Лари! Добре дошла при нас!

  3. #3

    Подразбиране

    Добра дошла!
    Желая ти приятни часове във форума,много ушити гоблени и нови приятели.

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря за пожеланието

  5. #5

    Arrow pozdravi na vsicki..

    Kazvam se Yunzile.Cuvstvam se kato novobranec i makar ce ne razbiram mnogo nesta v site-a resih da se predstavq i da zadam nqkoi viprosi,koito me intriguvat. Zavirsih teologiq v Turciq, predi 7 meseca se omijih i sega sme v Angliq.Kogato si bqhme v Bilgariq si kupih 3 goblena za pirvi pit. Sega tuk siq vtoriq i resih da porazgledam kakvo ima v internet za goblenite.Popadnah na tozi site i mi haresa mnogo,sisto i ce ste moga da si svalq nakoi shemi. No mi se vidq dosta trudnicko.Tuk v Angliq mi e mnogo skucno i pocti prez poveceto vreme si siq goblena.

  6. #6

    Подразбиране

    Здравей и добре дошла сред нас! Винаги можеш да поискаш определен гоблен и ще го получиш,ако го имат момичетата от форума.

  7. #7

    Подразбиране

    Добре дошла.Тук ще прекараш приятно и ще намериш нови приятели.
    Винаги можеш да попиташ за съвет или да поискаш схема.

  8. #8

    Подразбиране радвам се, че сте при нас

    Здравей, unlize, здравей, lari, много ми е приятно, когато към форума се присъедняват нови дружки, защото това показва неговия добър дух. Добре дошли при нас.

  9. #9

    Подразбиране

    mnogo vi blagodarq, ce mi otgovorihte a sega sigurno trqbva da se prehvirlq na druga tema, za da poluca otgovor na nqkoi viprosi? bih te li pomognali..

  10. #10

    Подразбиране

    Давай смело. Ако ще си лягаш късно можеш да кликнеш на контролния панел най-отгоре и започваш наред. Има много за четене и гледане. Приятно прекарване на нощните часове, заслужава си!

  11. #11

    Подразбиране

    Blagodarq za vnimanieto Galyuska, sigurno nqma da imam tolkova vreme, no ste se opitam da napravq nesto po viprosa

  12. #12

    Подразбиране

    здравейте! работя като служител в Социално заведение

  13. #13

    Thumbs up

    Здравейте
    Студентка съм по Информационни системи, сега завършвам първи курс
    Скоро се надявам да започна и някаква работа, ако успея, ще се похваля

  14. #14

    Подразбиране

    zdravey Galyuska. ste se porazgledam po site, a ako ne namerq otgovor na viprosite si ste vi pozanimavam malko, stava nali blagodarq mnogo...

  15. #15

    Подразбиране разбира се

    Здравей,unlize, уверявам те, че може и да забавя отговор, но не и да си замълча, когато някой ме пита

Страница 25 от 45 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •