Страница 26 от 46 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследенПоследен
Показване на 376 до 390 от 677
  1. #376

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от matcata Виж мнение
    Девет месеца след зачеването
    Много тъпо! Питам майката.

  2. #377

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от гарфийлд Виж мнение
    Много тъпо! Питам майката.
    Според питането и отговора.Все пак темата е професионално представяне.

  3. #378

    Подразбиране

    Не са ми нужни нито отговорите ти, нито ти самата като събеседник. За корекции си има модератори. Не ми се натрапвай.

  4. #379

    Подразбиране

    Здравейте и от мен,радвам се че открих този форум и толкова много хора запалени по гоблените.Аз съм Яна на 30г,завършила съм финанси и работя в банка.

  5. #380

  6. #381

    Подразбиране

    И аз съм в майчинство.Преди да родя работих заедно с мъжа ми,държахме заведение,но после ще съм безработна.

  7. #382

    Подразбиране

    Да се представя и аз. На 29 години съм,инженер "Експлоатация на флота и пристанищата" и вмомента се занимавам с експедиране на стоки и товари по море към държавна фирма. Не ми е много разноообразна работата,но наваксвам пропуснатото с любимото си хоби и кулинария.

  8. #383

    Wink

    здравейте на всички.отскоро имам възможност да се включа във форума.страхотни сте .

  9. #384

    Wink

    здравейте отново.забравих да се представя-от варна съм.по професия съм акушерка и работя това с голямо удоволствие.шия отдавна .надявам се да ме приемете във вашия отбор.всичко във форума е страхотно.

  10. #385

    Подразбиране

    Здравей, syzi, ако проявяваш интерес има тема в Приятели, празници и събития за срещи на варненските гобленарки! Заповядай сред нас на срещите ни!

  11. #386

    Wink

    благодаря за поканата.разгледах темата-приятели...с удоволствие ще се присъединя към вас.провели сте страхотна среща.браво.

  12. #387

    Smile

    zdraveite i ot men. ot izvestno vreme razdlegdam foruma a ot okolo 1godina i az se zapalih po goblenite kazvam se pepa isum ot Bqla Rusensko. Rabotq kato sanitarka v psiho bolnica ,

  13. #388

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mucho Виж мнение
    Здравейте ви казва един стоматолог от София.
    Още един сгоматолог от София Ви казва Здравейте!

  14. #389

    Подразбиране

    Най после официално съм сред вас (неофициално от година и половина), аз съм майката на via_1313 и с много голям интерес следях непрекъснато събитията във форума и изпълнението и представянето на етапите и готовите ви творби, но бях лишена от възможноста да изкавам своето мнение и възхищение от изпълненията на момичета.
    Много, много се радвам, че съм сред толкова много творчески настроени и широко скроени души, хора с общи интереси и най-вече "хронично болни" от "алчност" за още и още хубави гоблени. Надявам се да приемете сред обществото си още една неизлечимо болна с диагноза "вманиаченост на тема - искам всички голени които са разработени и тези които тепърва ще се създават".

  15. #390

    Подразбиране

    Реклама:
    Привет на всички гобленари от още един счетоводител във форума..Казвам се Дима и работя като одитор....Гоблените са ми хоби и не само те..обичам да правя красиви неща..но няма да ми стигне времето да се науча на всичко което искам....

Страница 26 от 46 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •