Страница 33 от 46 ПърваПърва ... 23313233343543 ... ПоследенПоследен
Показване на 481 до 495 от 677
  1. #481

    Подразбиране

    НА дАНИЕЛА И НАБОРА ЗДРАВЕЙТЕ.
    Какво шиете в момента. Аз съм на Ерусалимската Богородица но става много бавно. Тези нюанси на сивото а и очите нещо изневеряват вече.

  2. #482

    Подразбиране

    здравейте и от мен.казвам се грета и другия месец ставам на 41.работя като мед.сестра в дом за медико социални грижи за деца.в момента се мъча над съединението на водата и земята

  3. #483

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneja56 Виж мнение
    НА дАНИЕЛА И НАБОРА ЗДРАВЕЙТЕ.
    Какво шиете в момента. Аз съм на Ерусалимската Богородица но става много бавно. Тези нюанси на сивото а и очите нещо изневеряват вече.
    Здравей раче-наборче/ и аз сам рак/.Отговарям ти с риск, че тук не му е мястото май, ще ни се карат и с право.Ами уж дошивам лодките на Ван Гог, но си почивам като уших сезоните-бокали, две силуетчета на Матис, а за десерт абстракциите на Алфред Гокел, лято е все пак и мързелувам, шия всичко 1:1

  4. #484

    Подразбиране

    Здравейте!!!По образование съм детска учителка,но работя в съвсем различна сфера.Не се оплаквам-разполагам с много свободно време.

  5. #485

    Подразбиране

    Аз сьм организатор производство, занимавам се с печат на опаковки от ПЕФ, БОППФ, ПЕТ и др. използвани в хранителната промишленост.

  6. #486

    Подразбиране

    Нека се представя и аз, казвам се Желка от Ст Загора -близо година от как разбрах за форума и се регистрирах (пропуснала съм темата да се представя както и сигурно доста други теми защото като се увлека да ги чета не ми остава време да шия)- реших да го направя сега по няколко причини:първо да увелича процента на учителите гобленари - завършила съм ПУ математика и физика и до сега съм работила по професията си в Ст Загора-учител по математика, предсои ми да се пенсионирам и тогава ще имам време да изчета всичко, шия гоблени от близо 17 години имам страница във форума където съм ги показала; второ поздравявам всички млади които имат това хоби -до откриването на форума си мислех ,че това е хоби само на хора близо до моята възраст , работя с млади хора наистина основно момчета и за съжаление за гоблени са чували от бабите си ,а не от майките ,а още по-малко тях ги интересува това за мен изкуство -радвам се че съм заблудила
    и трето , може би не му е мястото тук но ме интересува кой е критерият за даване на тези "титли" -начинаещ, напреднал и т.н -къде да прочета повече по този въпрос?
    извинявам се , за по обширното представяне- благодаря ви че Ви има

  7. #487

    Подразбиране Титли

    Здравей, съгражданке. Може би вече са ти отговорили за титлите, но да се включа и аз. Те зависят от броя мнения във форума - до 50 - начинаещ, до 500 (ако не бъркам) - напреднал и т.н. Не зависят от бр ушити гоблени, както аз мислех отначало.

  8. #488

    Подразбиране

    Завърших гимназия с профил английски и икономика. След това- две годишен колеж - дизайн на облеклото и художествен текстил. Работата е там, че винаги ме е привличал вътрешния дизайн, но когато беше време да се кандидатства го нямаше самостоятелно, а и в приемните изпити има И математика( с която сме си ... далечни познати) и така...Работила съм различни неща- помощник готвач(готвенето също ми е голяма страст), офис мениджър в агенция за недвижими имоти, брокер на недвижими имоти, офис асистент в архитектурно ателие...сега и за следващите неопределен брой години ще бъда мама-домакиня(имам си вече слънцето а скоро, надявам се, и луната да си я "изрисуваме"). Това е най -важната, стойностна и отговорна длъжност в живота ми...
    Всяко пътуване започва с една единствена крачка...

  9. #489

    Подразбиране

    Здравейте и от мен ! Аз работя като мед.сестра в детска ясла , а през останалото време ходя в едно козметично студио и работя като маникюрист Видях че има тема за рисуването по ноктите ,ще се включа и там

  10. #490

    Подразбиране

    Еми, и аз да се представя тогава:
    Казвам се Димитрина и съм на 31 години. Завършила съм Органични химични технологии със специализация Технология на органичния синтез във ВХТИ-Бургас. Имам и следдипломна квалификация по Счетоводство на предприятието във ВУ-Варна. Работя като офис организатор в една фирма за климатици и много съжалявам, че не мога да направя и крачка към осъвършенстване в професионален план.
    Домошарка съм по природа, а гоблените са голямата ми страст и се радвам да открия толкова много мили хора, запалени по моето увлечение.

  11. #491

    Подразбиране

    Добре дошла сред нас!Радвам се, че толкова млади хора се занимават с гобленарство!

  12. #492

    Smile

    Здравейте,току що се регистрирах.Търсех не точно гобленарски форум,а по скоро за куилт,не не намерих разгледах тук и реших ,да се запиша при вас.
    Ел.инженер по образование,на 45г,в момента съм домакиня и не ходя на работа в общоприетия смисъл на думата в България.Но не стоя нито миг без работа.Имам си доста занимавки,градинка,саксийки,занимавам се с рисуване на странни предмети като свещи и саксийки,обичам да правя куилт,когато съм спокойна,а зимата се занимавам основно с ландшафтното оформление и моделиране на нашето семейно хоби-влакчетата НО на Мерклин.Обичам декорирането и изработвам доста неща сама.
    Но гоблени не шия....Надявам се,това да не е проблем,за да бъда част от вашия форум.
    Една добра дума,прави света по-добър!

    http://diva-edel-art.blogspot.com/

  13. #493

    Подразбиране

    Здравей kafqwoochka, щом си вече при нас взимай иглата и почвай - ние ще помагаме

  14. #494

    Подразбиране

    Тц,тц,тц пропуснала съм тази тема...Завършила съм Маркетинг, понастоящем съм безработна и умувам каква магистратура да запиша във форума съм от почти година
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  15. #495

    Подразбиране Здравейте,нова съм и е редно да се представя

    Реклама:
    По професия съм железничар, а сега съм занаятчия, имам майсторско
    свидетелство : "художествено плетиво"/макраме/, но правя и други неща.
    /www.tvorec-bg.com/.Член съм на РЗК-София.Надявм се да намеря много приятели тук.

Страница 33 от 46 ПърваПърва ... 23313233343543 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •