Страница 34 от 46 ПърваПърва ... 24323334353644 ... ПоследенПоследен
Показване на 496 до 510 от 677
  1. #496

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ,сега се регистрирах и май е редно да се преставя,казвам се Петя на 33г. от 12год. шия гоблени.....имам ушити 8 гоблена и няколко недовършени.

  2. #497

    Подразбиране

    Здравейте, момичета. Преди малко се регистрирах и ви се представям - Маргарита от Бургас на 45 години. Шия гоблени от около 20 години, не съм броила колко имам ушити, но за щастие незавършените са само 2 Признавам си обаче, че нямам нито един в рамка и на стената... Надявам се да ми помагате, както и аз с каквото мога и да станем приятели

  3. #498

    Подразбиране

    Айдеее.. още една бургазлийка Добре дошла и надявам се няма да ти е скучно сред нас.

  4. #499

    Подразбиране

    Здравейте,момичета.От няколко месеца съм регистрирана във форума ,но съм пропуснала тази тема.
    Казвам се Димитрина и съм на 41г.,завършила съм НБУ-стопанско упавление и работя в частна фирма в Ботевград.
    Шия от 20годишна ,но също така обичам и да плата на една и две куки.Като да плета ме е учила баба ми като дете 7-8годишна.През малкото свободно време ,което ми остава шия гоблен или плета .

  5. #500

    Подразбиране

    Здравей, batika! При нас ще ти хареса, добре дошла


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #501

    Подразбиране

    Добре дошла! Радваме се ,че нашето семейство се увеличава!А ще споделиш ли с нас какво съдържа твоята колекция? Може да покажеш нещо ново!Какво шиеш в момента?

  7. #502

    Подразбиране

    В момента шия гоблена "В галоп",а готовите може да видите на:http://batika.snimka.bg/tapestries/didi2.402301.Липсват два гоблена ,които са без рамки и не съм ги снимала ,за да ги добавя.

  8. #503

    Подразбиране

    Много моля, от редовните съфорумки, занимаващи се със счетоводство, пишете ми на ЛС, че имам някакви питанки, които ми се мотаят в главата.
    /Виждам, че сред вас има счетоводителки, но много от тях не са влизали отдавна, та ... затова така се обръщам./

  9. #504

    Подразбиране

    Я - инженер-технолог по производству изделий из керамики

  10. #505

    Подразбиране

    Хайде да не намаляват счетоводителите
    и аз съм в тази група.Ако някой навремето ми беше казал,че ще се занимавам с цифри щях да го намразя.ЕЕЕЕЕЕЕ ама какво да се прави по стечение на обстоятелствата завърших задочно във Варна и съм счети от 20г.

  11. #506

    Подразбиране

    И аз съм от Русе. Зашършила съм психология и философия. Работя като учителка.

  12. #507

    Подразбиране

    И аз съм от Русе. Завършила съм психология и философия. Работя като учителка.

  13. #508

    Подразбиране

    Здравейте,
    регистрирах се в семейството на гобленарите преди около месец, но признавам, че като истински козирог предпочетох интуитивно първо да ви опозная, пък май ми беше и малко неудобно
    Но много бързо се почувствах щастлива при сродни души и дойде и време да се представя: казвам се Диана, 47 години, завършила съм немска филология, но работя като ръководител маркетинг и реклама във фирма-вносител на строителни компоненти.
    При този груб и сухарски продукт бродирането, шиенето, плетенето, с които се занимавам от ...няма да кажа колко много години - са мехлем за моята нежна душа

  14. #509

  15. #510

    Подразбиране

    Реклама:
    Семейството ни се уголемява.Добре дошла!

Страница 34 от 46 ПърваПърва ... 24323334353644 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •