Страница 35 от 46 ПърваПърва ... 25333435363745 ... ПоследенПоследен
Показване на 511 до 525 от 677
  1. #511

    Подразбиране

    Май повлякох крак.След мен доста се представиха.А какво ли ги спираше досега?

  2. #512

    Подразбиране zdraveite

    sigurno az6te sam nai-neobrazovana ot vsi4ki tuk!po profesiq sam sladkar,bani4ar,xlebar,frizior,barman,sitni4ar.ot skoro se ma4a s komp.zatova ,molq da me izvinite ako ne6to sam obarkala.

  3. #513

    Подразбиране

    Привет !giosan742 с толкова много професии си не се муси Човек трябва да се развива докато е жив

  4. #514

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ru12mi34 Виж мнение
    По професия съм железничар, а сега съм занаятчия, имам майсторско
    свидетелство : "художествено плетиво"/макраме/, но правя и други неща.
    /www.tvorec-bg.com/.Член съм на РЗК-София.Надявм се да намеря много приятели тук.
    Руми ,разгледах сайта ти .Страхотни неща си сътворила !Приеми моите адмирации

  5. #515

    Smile

    Здравейте. Разгледах част от творбите Ви - ЧУДЕСНИ СА

    Аз съм фризьор по образование. Работех като счетоводител до преди 3години и оттогава съм по майчинство, но не смятам да продължавам с това да се занимавам.

  6. #516

    Подразбиране професионално представяне

    Как така фризьор, а работиш като счетоводител ?

  7. #517

    Подразбиране

    Здравейте и от мене,Аз в момента съм по професия домакиня,Грижа се за децата ,че нямаме помагачи,И в свободното си време шия,Като все още се уча защото ми е едва втория гоблен ,Надявам се да науча много от вас,

  8. #518

    Подразбиране

    Не исках да се занимавам с фризьорство,нямах желание.Моята преподавателка въпреки старанието ми все казваше, че не е доволна........
    А със счетоводство започнах, защото едни познати ме взеха в счетоводната си кантора и така...Сега наученото го прилагам в обработване на документацията на съпруга ми, но не смятам да продължавам да се занимавам с това.Но ще видим нека децата пораснат.

  9. #519

    Подразбиране

    Имам професия,която обичам.
    Тя време ми дава по гоблени да се увличам.
    Учителка аз съм и не отричам,
    че да бродирам много обичам.

  10. #520

    Подразбиране

    Здравейте, казвам се Маргарита, на 42 години съм и съм от Варна. По професия съм учителка и имам свободно време да се отдавам на любимото си хоби - гоблените.

  11. #521

    Подразбиране

    Здравейте!
    Аз съм Слава. Жиевя в Монтреал, Канада.
    Имам две почти възрастни деца- момче и момиче. Банков служител, завършила съм финанси в София (УНСС). Обичам много да се занимавам с бродерия и плетово. Редовно се прибирам у дома в България. Там се мотая из София, Перник, Несебър, понякога Монтана.

  12. #522

    Подразбиране

    Здравейте, аз съм Станислава, работя като валутен касиер в бюро за обмен на валута.Имам дъщеричка, която на 16.01 става на 2 годинки. Гоблените са ми мания

  13. #523
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране Прафесионално представяне

    Аз съм завършела ''Дизайнер моделиер'',но в момента уча в Лесотехнически университет специалност Агрономство.Мисля,че си нямате при вас млада агрономка.

  14. #524

    Подразбиране :)

    Здравейте,
    аз съм Галина от Велико Търново, работя като счетоводител и имаме със съпруга фирма за поддръжка на офис техника

  15. #525

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравей, Галя! Добре дошла при нас, надявам се,че тук много ще ти хареса и ще срещнеш много нови приятели!
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

Страница 35 от 46 ПърваПърва ... 25333435363745 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •