Страница 36 от 45 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследенПоследен
Показване на 526 до 540 от 677

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравей Снежа радвам се да се запознаем.с голямо удоволствие бих се срешнала с теб

  2. #2

    Подразбиране

    Аз се занимавах с пътно строителство, но от 2 години не работя, грижа се за съпруга ми и най-после имам достатъчно време да шия гоблени

  3. #3

    Подразбиране


    Аз се казвам Габриела, току що се регистрирах, но форумът не ми е чужд, защото мама е тук от 2-3 години и аз отдавна разглеждам заедно с нея вашите красоти.
    На 11 години съм, имам ушити няколко миниатюрки, но се регистрирах във форума, заради най-новото ми увлечение-фъканицата.Приятно ми е да съм сред вас вече от свое име, а не през профила на мама.Радвам се да се запознаем
    Никога не казвай "никога", но ако някога на някого кажеш "никога", то никога на никого не казвай, че някога на някого си казал "никога"!!!

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gabi_at Виж мнение

    Аз се казвам Габриела, току що се регистрирах, но форумът не ми е чужд, защото мама е тук от 2-3 години и аз отдавна разглеждам заедно с нея вашите красоти.
    На 11 години съм, имам ушити няколко миниатюрки, но се регистрирах във форума, заради най-новото ми увлечение-фъканицата.Приятно ми е да съм сред вас вече от свое име, а не през профила на мама.Радвам се да се запознаем
    Габи, ще те чакаме с твоята сладка мама на Пловдивските срещи!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Казвам се Десислава Райкова по професия съм художник-дърворезбар, висшето ми образование е ландшафтен архитект.Работя по специалността. Член на форумът съм от скоро но ви познавам от 5-6 месеца.Бях прекратила със шиенето и го заместих с рисуване но май бивши гобленари няма, както при други болести със зависимост

  6. #6

    Подразбиране ;-)

    Здравейте и от Благоевград!
    Казвам се Елеонора Лазарова, на Христова възраст съм, учител по английски език по професия, но в момента отглеждам бебока си и съм в майчинство, което ми дава идеална възможност да се посветя и на любимото си хоби: гобленарството.
    Отскоро имам регистрация тук, и за първи път се "разписвам" във форума. За първи път съм във форум, извинявам се, ако не спазвам точно порядките- но имам огромното желание да се науча!
    Харесва ми това, че всички сте мили и отзивчиви помежду си, помагате си и се съветвате, надявам се да бъда приета и аз сред вас и да създам много нови приятелства!
    Родом съм от Павликени, разбрах, че има много активни дами от родния ми край тук във форума.Моята майка, заедно с една съседка (за съжаление те и двете не са вече между живите), ме запалиха като дете по гоблените...За последно като бременна с големия ми син уших "Ковачницата", това беше преди 10 години....
    Отново се връщам към гоблените като към стара любов, която не хваща ръжда! И понеже имам още поне година от майчинството с второто ми дете, съм решила да ушия "Тайната вечеря". Ще съм много признателна ако някой,който я е шил, ми пише. В момента шием с бебо малки, детски гобленчета, вече имаме ушити зайче и пони, след това на "опашката" е "Параклиса"...И, разбира се, "Тайната вечеря"...
    Но да не ви отегчавам- щастлива съм да бъда част от вашата общност !

  7. #7

    Подразбиране

    Добре си дошла! При нас не е скучно и винаги можеш да попиташ и се посъветваш .

  8. #8

    Подразбиране

    Здравей, Габи!Поздравления за фъканицата!
    Винаги си добре дошла при нас!
    А след фъканицата нещо ново ще има ли
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  9. #9

    Подразбиране

    здравейте!Казвам се Сиа,имам няколко професии,но сега работя,като медицински специалист.Омъжена съм и имам двама сина.Откакто се помня винаги сам била много експанзивен,динамичени бърз човек.Все бързами никога нямам време дори за себе си.Но понякога идва приливна вълна на себепознаниетои наи -неочаквано се озоваваш там ,където най-малко си очаквал.Много се радвам ,че намерих своето място

  10. #10

    Подразбиране

    Добре дошла , а за мястото-нищо никой не знае кога и къде е то.Важното е да се чувстваш щастлива.Честит празник.

  11. #11

    Подразбиране

    привет на всички по професия съм шивачка ,много си обичам работата -но по настоящем съм пенсионер но пак шия само че ...гоблени

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте, за сега съм студентка по архитектура, но надали ще се занимавам точно с това в бъдеще.

  13. #13

    Подразбиране

    Mnogo se radvam,4e va6ata dobra kompanya nameri myasto
    v moeto prostranstvo.Stra6no mi e priatno da se zapoznaem!
    Zanimavam se s mnogo ne6ta,za koito se iskat"umni"race-ri
    suvam koprina,staklo i t.n.No nai-mnogo obi4am da brodiram-
    gobleni,kartini i po-savremenna nacionalna broderia.

    Ами аз забравих наи-важното за темата!По образование съм маш.инженер с 2 магистратури.Когато се появи внучето,напуснах,а когато реших да се върна...комбината вече беше закрит/съврем.история/!Реших да се занимавам с това,което ме влече и ето ме при вас!А,да!Дъщеря ми е интериорен дизайнер,а синът ми работи в НР.Повече като се видим!А снимки-не съм го взела този урок още!
    Редактирано от dona-ilona : 28.06.2012 в 20:42. Причина: Последна промяна 28 юни2012

  14. #14

    Подразбиране dona-ilona

    "No nai-mnogo obi4am da brodiram-
    gobleni,kartini i po-savremenna nacionalna broderia"
    А ОТ КЪДЕ СИ, dona-ilona?

  15. #15

Страница 36 от 45 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •