Страница 4 от 46 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 677
  1. #46

    Подразбиране

    Време е и аз да се представя -конструктор моделиер съм ,
    Но по стечение на обстоятелствата с моя съпруг се занимаваме с частен бизнес вече 8 години , имаме internet & game club а също така и фирма за продажба
    на компютри и аксесоари за тях . С гобленарство започнах да се занимавам
    когато бях бременна със синчето толкова бях запалена по ръкоделието си че
    го носих в болницата и единствено то ме успокояваше и до сега
    всяка свободна минутка съм с игла в ръце :wink: в момента се опитвам да заразя и сестра си ,ннооооооо тя се дърпа :wink: надявам се да успея ,за да сме две
    безнадеждно пристрастените у дома
    Редактирано от pepina : 12.10.2009 в 16:05.

  2. #47

    Подразбиране

    Да се представя и аз: аз съм преводач. Завършила съм Приложна лингвистика - английски и френски. Преди 4 години ми се наложи да науча италиански, а сега усъвършенствам руския...

  3. #48

    Подразбиране Здравейте

    Здравейте и от мен:включвам се с най-голямо удоволствие,само че, както виждам, близо 90процента от участниците са висшисти - свалям ви шапка...Аз съм завършила реална гимназия/така се казваше преди/Работила съм най-вече в сферата на търговията - от 1990 г имам фирма и в момента работи усилено - занимаваме се със стругаро-изтеглаческа дейност,която е доста рядко срещана в България.Аз само ръководя нещата - административната част.Повечето време се излежавам и шия гоблени.Ето и част от това,което правим/за тези,които се интересуват/ http://snimka.bg/album.php?album_id=6383
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  4. #49

    Подразбиране

    Радвам се,че виждам и други цветя тук Аз съм Лилия и съм още ученичка,така че поне засега така като гледам съм най-малкия член на този форум

  5. #50

    Подразбиране Здравей

    Цитат Първоначално написано от sweety
    Радвам се,че виждам и други цветя тук Аз съм Лилия и съм още ученичка,така че поне засега така като гледам съм най-малкия член на този форум
    Здравей Свети, радваме се, че си най-малката - но за това пък - гобленарка,нали ?
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  6. #51

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.Казвам се Петя и съм студентка първи курс.Отскоро се занимавам с гоблени,но ми доставят голямо удоволствие.Много се радвам че съм сред вас и ми е много приятно да се ровя из форума.

  7. #52

    Подразбиране Здравей

    Цитат Първоначално написано от UnHandy
    Здравейте и от мен.Казвам се Петя и съм студентка първи курс.Отскоро се занимавам с гоблени,но ми доставят голямо удоволствие.Много се радвам че съм сред вас и ми е много приятно да се ровя из форума.
    Здравей Петя, радвам се, че ставаме 4 човека от Пловдив.За разлика от Лили,която е най-малката,аз изглежда съм най-голямата
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  8. #53

    Подразбиране

    UnHandy, и аз се казвам Петя :wink:

  9. #54

    Подразбиране Re: Здравей

    Цитат Първоначално написано от Пенка Неделчева
    Здравей Петя, радвам се, че ставаме 4 човека от Пловдив.За разлика от Лили,която е най-малката,аз изглежда съм най-голямата
    Хубаво е да се знаем пловдивчани

  10. #55

    Подразбиране

    Привет и от мен. Аз съм Венцислава. Завършила съм английската гимназия и дотук. Понастоящем работя като консултант по програма САПАРД в една частна фирма, общо взето бумащина, бумащина и пак бумащина. Много се радвам на създаването на този форум най-накрая има с кой да споделям всичко за моето хоби - гоблените. Даже в най-скоро време трябва и аз да си направя снимки на моите творения
    Пожелавам този форум да става все по и По и ПО голям

  11. #56

    Подразбиране Добре дошла

    Леле,каква съм кадемлийка - още влизам след тримесечно мълчание - и колко нови хора след мен... Добре дошла,миличка, дано се чувстваш добре при нас
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  12. #57

    Подразбиране

    Здравейте,
    И аз съм Лилия. Занимавам се с физика.Гоблените са любимото ми хоби, макар че не ми остава много време за него.

  13. #58

    Подразбиране Re: Здравей

    Цитат Първоначално написано от Пенка Неделчева
    Цитат Първоначално написано от UnHandy
    Здравейте и от мен.Казвам се Петя и съм студентка първи курс.Отскоро се занимавам с гоблени,но ми доставят голямо удоволствие.Много се радвам че съм сред вас и ми е много приятно да се ровя из форума.
    Здравей Петя, радвам се, че ставаме 4 човека от Пловдив.За разлика от Лили,която е най-малката,аз изглежда съм най-голямата
    ами че то и аз съм от пловдив
    sweety написа:
    Радвам се,че виждам и други цветя тук Аз съм Лилия и съм още ученичка,така че поне засега така като гледам съм най-малкия член на този форум

    Здравей Свети, радваме се, че си най-малката - но за това пък - гобленарка,нали ?
    естествено :wink:

  14. #59

    Подразбиране Re: Професионално представяне

    Хм, тази тема съм я пропуснала до сега ...
    Аз съм машинен инженер, който никога не е работил по специалността си, за съжаление. В момента работя като администратор. Т.е. скука, като работа... И съм начинаеща в гобленарството, затова много харесвам този форум, може човек да научи много

  15. #60

    Подразбиране Още една страстна гобленарка

    Реклама:
    Завършила съм средно образование в Италианския лицей в Горна баня. В момента работя като преводач-секретар в търговско представителство на италианска фирма за опаковки.
    По гоблените ме запали съпругата на брат на баба ми - само нея познавах гобленарка и тя ми е първата учителка. След мен запалих и комшийката, с която шиехме до посред нощите. Сега рядко намирам време, но намирам. Това е абсолютна страст, от която няма отърване!
    Но пък на мен ми е гот!

    Привет и на Caryna! Виждам, че и тя е преводач! Супер!



    А това, че съм луда - по мнение на всички, когато чуят, че бродирам - вече съм свикнала!
    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

Страница 4 от 46 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •