Страница 41 от 46 ПърваПърва ... 313940414243 ... ПоследенПоследен
Показване на 601 до 615 от 677
  1. #601

    Подразбиране

    Добре дошла сред нас!Дойдеш ли веднъж -не можеш да си тръгнеш-като краста е!Много успехи ти пожелавам в пресътворяването на гоблени и в най-скоро време да минеш с компютрите на ти,че да ни покажеш своите красоти!

  2. #602

    Подразбиране

    Здравейте на всички новодошли !
    Този месец януари е специален-има 5 понеделника,5
    съботи,5 недели-само в един месец.Това се случва на всеки 823 години веднъж.Наричат го чувал с пари.
    Много ушити гоблени на всички

  3. #603

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от KIQRA Виж мнение
    Здравейте на всички новодошли !
    Този месец януари е специален-има 5 понеделника,5
    съботи,5 недели-само в един месец.Това се случва на всеки 823 години веднъж.Наричат го чувал с пари.
    Много ушити гоблени на всички
    Наистина е така.Не се бях замислила.Отгоре на всичко това е първият месец от годината.Да се надяваме да е добро начало за всички.Дай Боже гоблените ни да се множат и да бъдат от хубави по-хубави!

  4. #604

    Подразбиране

    За разлика от декември 2010 , който завърши по доста лош за мен начин, наложи се да си приспя кученцето, което гледахме у дома 14,5 г. с много любов, тази година започна с 3 ушити за сега гоблени, от които 1 подарен на скъпа приятелка и 1 подарен на моя съпруг рибар. Дай боже така да продължи годината.

  5. #605

    Arrow Моето професионално представяне

    Понеже вече от известно време съм във форума и тук много ми харесва ,ще взема и аз да се представя както подобава. Казвам се Ирена и съм от София. Завърших езикова гимназия (с английски и чешки език),а в момента се подготвям за държавен изпит за бакалавър по класическо пеене в НБУ (като завърша официално,ще се похваля,че вече почти година само се моткам... ). Като "безгрижен" човек на изкуството запълвам свободното си време с приятната дейност на дистрибутор към AVON и Oriflame и...естествено с изработването на гобленчета . По тази "краста" ме запали майка ми и съответно тя ме научи да шия.
    Радвам се,че тук сме се събрали все разнообразни личности,обединени от нещо толкова красиво и трудоемко като гобленарството!
    Пожелавам на всички здраве и много завършени красоти!
    irji_85@yahoo.com

  6. #606

  7. #607
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Добре дошла, тук и от мен. Уверявам те,че много ще ти хареса в нашия форум.

  8. #608

    Подразбиране Здравейте

    Преди няколко дни открих този саит. Записах се в сайта днес.Вече няколко дни по цял ден разглеждам форума и с интерес чета и разглеждам всичко написано в него.Шия гоблени от доста време.Те са моята мания,ако мога така да се изразя.Казвам се Елисавета.Омъжена съм и имам 2 деца.Все още не мога да се ориентирам как да показвам мои гоблени или да отговарям.

  9. #609

    Подразбиране

    Аз пък съм машинен инженер по документи , разбирам се с машините /компютрите и мотокарите/ - когато съм в настроение , но иначе бачкам като офис мениджър
    Сега вместо да ям много шоколад използвам гоблените за успокоение.

  10. #610

    Подразбиране

    И мен много ме успокояват,тук в този саит видях толкова красиви гоблени

  11. #611

    Подразбиране

    Администратор-счетоводство,касиер,секритар ....
    И аз използвм гоблените за успокоение

  12. #612

    Подразбиране

    Здравейте.По документи съм машинен инженер стр.техник.Работих като стр. техник а сега съм по майчинство.Когато свърши не зная какво ще работя защото строителството замря а в нашия град няма и производство.

  13. #613

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dirota Виж мнение
    Здравейте.По документи съм машинен инженер стр.техник.Работих като стр. техник а сега съм по майчинство.Когато свърши не зная какво ще работя защото строителството замря а в нашия град няма и производство.
    Кой е тоя град ?

  14. #614

  15. #615

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте! Днес се присъединих към вас, защото ми беше приятно, да видя че има форум на Гобленарите. аз Анастасия.От Сливен.

Страница 41 от 46 ПърваПърва ... 313940414243 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •