Страница 43 от 46 ПърваПърва ... 334142434445 ... ПоследенПоследен
Показване на 631 до 645 от 677
  1. #631

    Подразбиране

    Моя гоблен "Силата на вярата" е на Гинокардия

  2. #632

    Подразбиране

    Здравейте и от мен!

    Казвам се Петя, от Бургас съм, на 27 години. Увличам се много по гобленарството и имам няколко малки гобленчета от преди време. Последно завърших "Свети Димитър", а сега шия "Слънчев дом" /познат е също като "Слънчев кът"/.
    Нова съм във форума, но тук намирам прекрасни хора и прекрасни неща!!!
    В живота си човек може да съжалява само за нещата, които не е събрал смелост да направи!

    petitobg@abv.bg

  3. #633

    Подразбиране

    Здравейте и то мен.Казвам се Сиси.На 33 години съм .Преди доста време мама ме запали по гоблените.Имам две прекрасни деца дъщеря почти на 8 год. и син на & месеца.Децата изискват много време,но винаги намирам ивреме и за някой бод.В момента шия" Раждането на Венера" от каталога на Солария с DMC- конци.Имам ушити две циганки(с китара и дайре),Мадоната с гроздето,Коне в реката(1:1 и 1:4),Кошничка с жълти рози,Май иде и др.По професия съм агроном.

  4. #634

    Подразбиране

    Добре дошла при нас!

  5. #635
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    И от мен добре дошла!

  6. #636

    Подразбиране

    Добре дошла! Няма да ти е скучно сред нас.

  7. #637

    Подразбиране

    Здравейте. И аз съм новичка (нищо, че се регистрирах тук мноооого отдавна). На 31 год. съм. Имам си едно момиченце на 5 год. По образование съм лингвист, но до сега все се въртя из разни офиси - секретар, асистент...Майка ми се запали по гобленарството преди двадесетина години и покрай нея започнах и аз. Първият ми по-сериозен проект беше "Фантазия" (мисля, че беше Вилеров гоблен, понеже тогава май нямаше други :о))) Ушила съм и няколко други, но не помня имена. Преди около година приятелка ме запали отново по това изкуство с каталози на различни фирми. Бях пленена от новите за мен техники, бодове, ефекти...И сега съм вманиачена. Падам си главно по миниатюри и закачливи разработки, по смесени бодове и предизвикателни техники. Радвам се, че съм тук сред толкова експерти в областта, където мога да черпя знания и опит. Пожелавам на всички Ви спорна работа и щастливи мигове с най-любимото занимание :о)))

  8. #638

    Подразбиране

    Добре дошла!
    Редактирано от dushkova : 18.11.2011 в 14:16.

  9. #639
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    И от мен добре дошла!

  10. #640

    Подразбиране

    Здравейте!!! Завършила съм НВУ В. Търново " Управление на ресурси и технологий" Сега съм майчинство. Гледам си детенце и рисувам с конец

  11. #641

  12. #642

    Подразбиране

    Всем здравия! Девочки,я новичок, живу в России, болгарского языка не знаю, но буду учить если примете)))
    Мне 43 года,замужем, 3 детей - сын и 2 дочки,люблю вышивать , люблю свой сад, семью. Вышиваю с 8 лет, освоюсь у вас и работы свои покажу. Ещё не знаю,но разберусь. Сайт понравился очень.
    Всех с Рождеством и Новым Годом!

  13. #643

  14. #644

    Подразбиране

    Добро пожаловать.Перед нашего хобби барьеры языка не существует.Мы будем рады поделиться с нами, сделанные Вами.
    http://www.picvalley.net/ My computer Разглеждане если скачивается -PHPBB code with thumbnail image скопировать код, который отображается ниже и вставьте его в ваше сообщение, как и этот пример-с декупажем
    Счастливого Рождества и Нового года
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  15. #645

    Подразбиране

    Реклама:
    Добро пожаловать!У меня много друзья из России/они хорошо научились понимать по болгарскому/и у нас очень весель!е и приятнь!е отношения!А у нашего форума не только весело и приятно,но и больше всего так красивооо!Желаю много друзей!

Страница 43 от 46 ПърваПърва ... 334142434445 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •