Страница 45 от 45 ПърваПърва ... 35434445
Показване на 661 до 675 от 677

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Завършила съм Технически университет София със специалност Технология и организация на железопътния транспорт.В момента работя в Метрото като ръководител движение .

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте, завършила съм икономика и управление на бизнеса, работя като счетоводител.

  3. #3

    Подразбиране

    Опс айде кратко представяне и тук, завършил съм Синтез на фармацевтични препарати и съм доцент по Биотехнологии, а на въпроса какво преподавам ми е адски трудно да отговарям, защото преподавам по какво ли не, само по гобленарство още не съм започнал хахахахах. Повече инфо при нужда на лична.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз съм завършила специалност "Планиране" в УНСС и в момента карам докторантура по специалността.

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте,по образование съм музикален педагог,специалност народно пеене.Съвместявам работата си като народна певица с работата си като мениджър във фирма производител на народни носии.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Indira Виж мнение
    Здравейте,по образование съм музикален педагог,специалност народно пеене.Съвместявам работата си като народна певица с работата си като мениджър във фирма производител на народни носии.
    Добре дошла


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте! Ето една различна професия сред всички икономисти и инженери. Аз съм рентгенов лаборант. Надявам се да ме приемете във ващето "голямо семейство".

  8. #8

    Подразбиране

    Аз съм счетоводител - имам счетоводна къща, която обслужва други фирми.

  9. #9

    Подразбиране

    Готвач бях в детска ясла, вече не работя - домакиня.

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте!
    Казвам се Ваня, завършила съм "Финанси" в Свищов, но понастоящем съм секретар на община. На 31г. съм, имам две момченца - на по 11 и 4 годинки и страхотен съпруг, който се радва на всеки сътворен от мен гоблени. В момента е по-нетърпелив от мен да сложим рамка на "Тайната вечеря", а преди 2 години търпеливо обиколил целия Пловдив, за да го намери и ме изненада за именния ми ден!
    Отскоро съм във форума но се чувствам страхотно сред всички вас! Гоблените са моето лекарство срещу напрежението

  11. #11

    Smile

    Аз съм ученичка в математическа гимназия.Септември месец ще съм 11 клас

  12. #12

    Подразбиране Здравейте!!!!

    Виждам, че пловдивската група се увеличава
    Момичета, ще Ви чакаме на следваща ни среща!!!!!!

Страница 45 от 45 ПърваПърва ... 35434445

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •