Страница 5 от 46 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 677
  1. #61

    Подразбиране Re: Още една страстна гобленарка

    Цитат Първоначално написано от Анна77
    А това, че съм луда - по мнение на всички, когато чуят, че бродирам - вече съм свикнала!
    Здравей и добре дошла

    Има и по тежки случаи няма да навлизам в подробности
    Не обръщай внимание и това е

  2. #62

    Подразбиране

    Затова пък сме много , а и то нашето си е една тиха лудост.Дай боже повече "луди" като нас
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  3. #63

    Подразбиране

    Здравейте и от мен, казвам се Татяна. На 44 години съм семейна, имам 2 прекрасни дъщери на 24 и 21 години . Завършила съм химическия техникум в Свищов, от 20 години работя във Винзавод Павликени, доста години бях ОТК. От 5 години съм МОЛ - магазинер на избата и спиртоварната. С гоблени се занимавам от 1981 година.
    С голямо удоволствие черпя всички по едно вино, но незнам после да не объркате гоблените.
    Всичко се случва само един път в живота
    http://snimka.bg/album.php?album_id=2903

  4. #64

    Подразбиране

    Казвам се Любомира (накратко Любка) и съм инженер "Изчислителна техника". Завършила съм 1992 г. в Пловдив.
    В момента работя в Академията за музикално, танцово и изобразително изкуство на длъжност "програмист". Само длъжността звучи гръмко, но всъщност се занимавам с предпечат, афиши и програми за концертите на студентите и преподавателите.
    А така също съм и координатор в AVON. Специално тази работа много ми харесва.
    Аз съм човек който не може да седи без работа, все нещо трябва да правя.
    Гоблени шия от 10 години (макар и да нямам почти никакво свободно време), а плета от 6 годишна. Така също сама си шия дрехите, защото невлизам в готова конфекция, а повечето шивачки шият по-зле и от мен.

  5. #65

    Подразбиране Привет!

    Здравейте! Казвам се Росица. Завършила съм Немска гимназия и две специалности в УНСС. Главен счетоводител съм в ЮЛНЦ и се радвам, че освен със счетоводство имам възможност да се занимавам и с други неща - преводи, изложения и др. Бродирам с огромно удоволствие, но основният ми проблем е липсата на време. Опитвам се да балансирам и да не лишавам семейството си от внимание заради хобито си. А Вие как се справяте? Ще се радвам да споделите ... и приятно бродиране!

  6. #66

    Подразбиране

    Чак сега я видях тази тема. Да се представя и аз - инженер геодезист съм, но не съм работила по професията си. Малко преди да се дипломирам започнах работа в държавната администрация - та досега. Занимавам се с бумащина и не е особено приятно. Тази година ще започвам втора магистратура - "Счетоводство и контрол". Да видим докъде ще я докарам .

  7. #67

    Подразбиране Аз

    Здравейте
    Макар да не съм вече много нова, ще се представя и аз, защото имам един въпрос относно комуникирането.
    Казвам се Катерина, казват ми Катя и по стечение на обстоятелствата Дъки. Учила съм за инженер по медицинска техника, но не съм се дипломирала, но и това ще стане Имам бебче на 5 месеца - Дара, за която се грижа в момента и затова нямам много време за гоблените.
    А въпроса ми е: Ползвам по-често ICQ за комуникация искам да си add-на който си е дал ICQ-номера. Който няма против да ми отговори.
    Това беше. Много съ щастлива, че съ сред вас.

    dinko: Моля отговаряйте чрез лично съобщение, E-mail или по ICQ за да не се отклоняваме от темата

  8. #68

    Подразбиране

    Я колко приятно било в тази тема :wink:
    Здравейте отново на всички цветя на всички мои съименнички и всички които харесват гоблените Не съм влизала отдавна в тази тема, а виж колко нови неща научаваш за хората :? Хубаво ще е ако някой може да помогне на някого не само с гоблени и скици! Аз лично предлагам помощ за бТС /моля не плюйте много/ , ако мога да дам такава ще ми бъде приятно!

  9. #69

    Подразбиране

    Здравейте и от мен. Казвам се Мария и съм може би най-голяма в форума. На 48 години съм и имам два сина - на 24 и 21години. Завършила съм средно техническо образувание в Пловдив. Работила съм основно в строителството като тех.ръководител. В живота си имах много тежки моменти. Но с шиенето на гоблени се откъсвам от тежкото ежедние . Радвам се много че ви откриш. Да сте ми живи и здрави.
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  10. #70

    Подразбиране Здравей Мери,

    извинявай, че веднага те контрирам с възрастта - аз съм най-вързрастната от форума /поне за сега/ Аз съм на 54 години,имам две дъщери на 36 и 34 години...
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  11. #71

    Подразбиране

    ami kakvo zna4enie ima vizrastta vajnoto e 4e sme tuk i namirame ob6t ezik.nali taka a pik mladi ili s naprednala vizrast nyama zne4enie vajnoto e da si pomagame i da se naslajdavame na hobito si

  12. #72

    Подразбиране

    Здравейте,
    да се представя и аз - казвам се Снежана - на 45 г. от Стара Загора. По професия съм инженер-химик, но от 3 години не работя (по здравословни причини) - така че сега имам много време за моето голямо хоби - гоблените. Имам дъщеря, която е студентка по биология в СУ.
    С гоблени се занимавам отдавна 10-15 години и имам доста избрадирани. Предпочитам по-нестандартните - тези, които не са така популярни у нас - и то предимно портрети.
    От скоро имам нова мания - събирам схеми за гоблени - не че ще имам време да ги избродирам всичките, но като видя някои хубави........просто не мога да се въздържа. Чувствам, че това по-скоро се превръща в мания, но...... може и да ми мине.
    Това е почти всичко за мен. Надявам се да си бъдем взаимно полезни.

  13. #73

    Подразбиране

    Здравей Снежи,
    Виждам, че и ти си от Ст.Загора. Станахме няколко от този град. Вярвам, че тук ще ти хареса.

  14. #74

    Подразбиране s

    Здравейте и от мен! Казвам се Йорданка , на 34 години съм от Пловдив.Работя като шивачка в една частна фирма, по стечение на обстоятелствата - това, което съм завършила вече не се работи Шия гоблени от 16 годишна - това е като болест без лекарства Венаги имам поне по 2 започнати. Наистина много се радвам, че ви открих!
    dani_m29@abv.bg

    Без картинка схеми на гоблени не изпращам

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте! Време е и аз да се представя,казвам се Добромира на 32 години съм .Завършила съм начална педагогика.Имам дъщеря на 10 години .Впечатлена съм от форума и се радвам ,че ви открих!

Страница 5 от 46 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •