Страница 6 от 46 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 677
  1. #76

    Подразбиране

    Казвам се Таня на 31 г.. Завършила съм Лесотехнически Университет. Работя като конструктор на мебели.

  2. #77

    Подразбиране hi

    Здравейте! Казвам се Малина и съм завършила реална гимназия а после вечерно механотехникум.Но никога не съм работила по специалноста си.Работих в областа на турговията много години какво ли не.От няколко години съм безработна-домакиня.Имам дъщеря на 18 години която учи Програмиране.И тя ме запали по компютрите и интернет.В момента съм анкетиор към агростатистика на граждански договор.Свободното време прекарвам ровейки из интернет най-вече в сайтовете и форумите за гоблени и плетки.Шия от10-12 години.А плета сигурно от22.В момента не мога много да шия защото имам проблеми с главоболието.Но за сметка на това събирам схеми.Не винаги ще е така и тогава ще имам нещо под ръка.Дъщеря ми и тя шие от малка но рядко през ваканциите.А и тази година ще кандидатства и повече учи.Това е за мен много се радвам че ви открих

  3. #78

    Подразбиране

    Аз съм счетоводител. Никога не съм била безработна за да мога да свърша домакинските си задължения до край и да се отдам на любими занимания всичко е м/у другото за сметка на почивката.
    Имам 2-ма сина на 23 и 18г.Да са живи и здрави, но само който има мъжки чеда знае колко време отива само в кухнята
    Плета от дете на 2 игли. Баба ме научи. От Коледа до Нова година фирмата е във ваканция и тогава празници-непразници гледам да си начеша крастата Имам богата колекция от книги, списания, брошури, изрезки за плетива, готварство, бродерии и др.полезни неща. Нямам близки, които да шият гоблени. Тук в нета се палнах по това изкуство. Дано не съм закъсняла и очичките ми да виждат добре още някоя и друга година.
    Форума е прекрасен! Благодаря, че ви има
    Прави, това което можеш, с това, което имаш,там където си.

  4. #79

    Подразбиране

    Здравейте всички!
    Вчера се регистрирах във форума и разбрах, че тук е мястото да се представя. Аз съм от Велико Търново, май не видях друг от този град. Завършила съм математика и информатика. Работила съм на много места, но все с компютри. В момента съм учителка по информатика. Преди няколко години открих, че в интернет има огромно количество информация за всякакви видове ръкоделия. Аз се занимавам с всичко по малко. Шия, плета на 1 и 2 куки(даже и на 5).Известно време живях в Карлово, там се запалих по брюкселската дантела. Тя е може би най-сложната ръкоделска техника. Освен това мога да плета филе, фриволите и иглена дантела. Но най често се занимавам с бродерия. Гоблениете са най-достъпния начин за човек, който не може да рисува, да го прави. Даже май е по- вълнуващо защото става постепенно. Предполагам, че всички сте наясно с това вълнение :wink: Май се поувлякох, време е да свършвам. Всичко хубаво на всички

  5. #80

    Подразбиране

    Това последното беше от мен, но все о6те се уча. Явно тук не влизаш автоматично. В някои форуми те разпознават по IP-то.

  6. #81

    Подразбиране

    Здравей magych! Аз съм търновка, въпреки че не живея в Търново. Всъщност живях в Търново само 5 години докато учех в университета, но родът ми е от Търново и аз си се чувствам търновка.

  7. #82

    Подразбиране

    Леле, колко много нови членове и приятели в тоз форум след мен! :wink:

    Някой беше написал, че ако "някой има нужда от професията на другия, да се обажда"! Тук се присъединявам и аз!
    Като ПРЕВОДАЧ С ИТАЛИАНСКИ ЕЗИК: ако някой има нужда от помощ - ДА ПИШЕ!
    Знам какво е вкъщи да имаш домакински електроуред (примерно) и да не знаеш к`во да го праиш, щото некой си не си е направил труда да преведе инструкциите му!

    Таквиз ми ти работи! Ако някой иска да си пишем и на ICQ-то, да пише на № 278-886-526 след 15 часа, когато колегата "изчезва" от офиса! :wink:
    (вкъщи засега нямаме интернет, пък и с бебо вкъщи - вече на 10 месеца - НЕМА ВРЕМЕ!)
    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  8. #83

    Подразбиране лрофесионално представяне

    Здравей magych!

    Добре дошла.Радвам се че има и от моя край, макар че от години не живея там. Завършила съм Математическа гимназия в Търново и имам все още роднини и приятели там.

  9. #84

    Подразбиране

    Zdraveite.As sam Mariana.Vlisala sam vav foruma samo kato gost.Po profesia sam uchitelka,no sega ne rabotia.Ot grad Razgrad sam.Chia gobleni ot 1998 g. i do den dnechen.Tova e sa sega sa mene.

  10. #85

    Подразбиране

    Gornhoto saobstenie e ot mene.Prou4vam foruma sa da se registriram no ne kato gost, a lato priatel na goblenite, no mai mnogo ne mi se udava.

  11. #86

    Подразбиране

    gerberastyl1968, добре дошла при нас.
    Ако имате затруднение със регистрирането, кажете
    за да ви помогнем...

  12. #87

    Подразбиране

    Ako moge,raiasnete mi kak stava registriraneto vav foruma.Blagodaria.

  13. #88

    Подразбиране

    Най-горе в дясно има един линк "Регистрирайте се".
    Натисни го, попълни полетата, провери e-mail-a си след това.
    Вътре ще намериш информация как да активираш
    акаунта си.

    Общо взето това е. След като го активираш,
    Натискаш линка "Вход", попълваш потребителското
    си име и парола и готово.

  14. #89

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте. Преди малко се регистрирах във форума На 28 години съм. Имам едно момченце на 1г.10м., а април живот и здраве чакаме второ бебче. А по професия съм счетоводител.

Страница 6 от 46 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •