Страница 7 от 46 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 677
  1. #91

    Подразбиране

    A moge li da mi kagete kak da vlisam vav foruma,v smisal kak da picha otgovori ,ponege se opitvah mnpgo pati,np uspiavam da vliasa samo kato gost.Ponege se registrirah uspechno,no ne moga da picha otgovory taka.

  2. #92

    Подразбиране

    Дори и като гост пак можеш да се включиш: долу на страничката има два бутона: единият е за "НОВ ОТГОВОР". Натискаш го и пишеш.
    Приятно!

  3. #93

  4. #94

    Подразбиране

    Здравейте,

    И аз съм Петя, на 32 години от София, но в момента работя като юрист във Вашингтон, САЩ. Шия гоблени от няколко години и това ми е любимо занимание, което ме успокоява и тонизира дори и след най-продължителните и смазващи работни дни.

  5. #95

    Подразбиране profesionalno predstaviane

    Zdraveite,shushi.Naistina 6ieneto na gobleni e rastovarvasto i interesno.

  6. #96

    Подразбиране професии

    И аз се присъединявам към счетоводителите-работя в голям завод за хидравлика като счетоводител,но в момоента съм в майчинство-гладам си синчето което е на 1 годинка.Стрелче е и то много упорито :idea:

  7. #97

    Подразбиране аз съм

    Здрасти и от мен.Аз съм Гери и вече навърших цели 30 години.Завърших академията в Свищов преди 9 г. със специалност аграрна икономика.Но по стечение на обстоятелствата работих като копирайтър/човек който измисля рекламни послания/ в една кабелна телевизия.После малко продавах части за трактори във магазина на баща ми.Но от 3 години съм офис мениджър на едно застрахователно дружество и мисля че намерих мястото си.Работата е натоварена и динамична,свързана със много хора и проблеми защото водя и щетите.Но пък ми харесва и не е имало ден в който да ходя с нежелание.Аз също се присъедниявам към мнението тук:Ако трябвам на някой за нещо да пита спокойно.А за майките с големи синове...давайте ги.Още съм мома:))
    Никога не стигай до крайност когато стоиш на края на пропастта!
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=14051

  8. #98
    doni
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте, казвам се Донка и съм от Поморие. На 38 години съм, работя като търговски директор в едно частно радио в Бургас. Иначе по образование съм машинен инжинер, но не съм работила никога по специалността си. Имам син на 15 .Преди 12-13 години една колежка ме научи да шия гоблени, но по активно шия от около 5 , но за съжаление нямам много свободно време. Ако мога да бъда полезна на някого, моля да пише.

  9. #99

    Подразбиране

    Здравейте,
    Аз съм Петя, на 27 год. Завърших информатика преди няколко години, но още не съм работила. В момента съм в майчинство. Ръкоделията са ми страст още от малка, но напоследък нямам време и търпение за тях (малката не ме оставя...). Иначе плета на 1, 2, 5 куки, поанлас, брюкселска дантела, разни бродерии и, разбира се - гоблени. Навремето всяка ваканция бях при баба и тя ме учеше на тези неща. За брюкселска дантела ходих на специален курс - това за мен е най-финото и изящно ръкоделие.

  10. #100

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Carina
    UnHandy, и аз се казвам Петя :wink:
    Ей, много станахме в този форум!

  11. #101

    Подразбиране

    Zdraveite predi malko se registrirax ot niakolko dni imame internet i vi tarsih dalgo vreme hora koito niama da mi se smeiat kato kaja 4e shia gobleni i pleta sazdavam oshte dosta shturotii ukrasiavam 4anti vsi4ko tova za udovolstvie .
    mai namerih srodni dushi .
    a ina4e sam na 33g i sam zabotehnik imam dete na 5g

  12. #102

    Подразбиране

    Zdravey Melekper

    Dobre do6il Pojelavam ti da prekara6 priyatni 4asove tuk.


  13. #103

    Подразбиране

    blagodaria :wink:
    i az se nadiavam da mi e priatno

  14. #104

    Подразбиране

    Здравейте! Ето и мен - казвам се Елена, от Свиленград съм, на 47 години. Работя в спедиторска фирма, а иначе съм завършила математика и икономика.Казвала съм го ще го кажа пак - радвам се, че ви открих!

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:

    казвам се Светлана, по професия съм строителен инженер, иначе работя в дирекция за строителен контрол.
    Обожавам да шия гоблени. И аз като melekper adem се чудя защо хората се смеят на нашето хоби. Аз дори го наричам изкуство.
    Пожелавам ви една хубава и ползотворна 2006 година.
    Да сте живи и здрави всички.

Страница 7 от 46 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •