Страница 1 от 45 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 677

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Професионално представяне

    Сервизен специалист - офис техника / Копирни машини и лазерни принтери HP, Canon, KM /

  2. #2

    Подразбиране

    Аз съм инженер, длъжността ми е "програмист", но по-скоро работата ми е като оператор - MS-office, две специализирана програми за институцията, в която работа, поддръжка на мрежи, corel draw, снимки, направени с цифров фотоапарат и други подобни дейности. От липса на разнообразие не се оплаквам.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз съм счетоводител - имам счетоводна къща, която обслужва други фирми.

  4. #4

    Подразбиране

    "Специалист по маркетингови и Интернет проучвания" - горе-долу така звучи професията ми преведена на български...И аз не се оплаквам от липса на разнообразие - освен това се занимавам с бизнес администрация, човешки ресурси, recruiting, маркетингови стратегии и какво ли не още.

  5. #5

    Подразбиране

    Технически секретар, завършила съм полиграфия и фотография. До скоро работех във известно издателство - в момента си търся нова работа, но отново свързана със полиграфията :wink:

  6. #6

    Подразбиране

    Програмист, станахме двама Завършил съм "Информатика".

  7. #7

    Подразбиране

    Графичен дизайнер и електроинженер.

  8. #8

    Подразбиране

    Аз по специалност съм инженер по автоматика, но поради липса на работа в нашия град за мен се преквалифицирах в счетоводител. С моят съпруг имаме счетоводна фирма като paky, която обслужва други фирми.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vemite
    Аз по специалност съм инженер по автоматика, но поради липса на работа в нашия град за мен се преквалифицирах в счетоводител. С моят съпруг имаме счетоводна фирма като paky, която обслужва други фирми.
    Vemite, много ми е приятно да разбера че имаме още нещо общо.

  10. #10

    Подразбиране

    Paky i Vemite i az se prisiedinyavim kim vas za6toto i az sim

    s4etovoditelka.

  11. #11

    Подразбиране

    Аз съм инженер мениджър. Занимавам се със строителен надзор, управление на инвестиционни проекти, инвеститорски контрол, оценки на всички видове активи, внедряване на система за качество БДС ЕN ISO 9001:2000, банкови и кредитни консултации.

  12. #12

    Подразбиране

    По образование съм без професия, защото съм завършила отдавна общообразобателна гимназия.А по непредвидени стечения на обстоятелствата от доста години ''работя'' в къщи това което съм работила преди - домакин/я.
    :? А аз се чудех от къде всички вие така добре се разбирате с компютъра.
    ..::Gobelin World::..

  13. #13

    Подразбиране

    Моето образование/ хуманитарни науки/ е много далеч от това с което се занимавам, а именно - недвижими имоти и всичко свързано с тях/ строителна и ремонтна дейност/.
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

  14. #14

    Подразбиране

    Завършила съм Механотехникум,в момента уча Счетоводство и банково дело.
    За сега съм домакиня,защото децата са ми малки.

  15. #15

    Подразбиране

    Дойде и моят ред .Завършила съм "Бизнес-администрация" Със специализация "Маркетинг, търговия и реклама" и много ми се щеше да работя нещо в сферата на маркетинга, но .......................В момента съм секретарка в държавна институция.След като започнах работа допълнително завърших и "Счетоводство и контрол" защото тук не признават първото ми образование за икономическо, а се налага защото не се виждам секретарка за цял живот.
    Jovany, да не би да имаш път към Русе От три месеца копирната ми машина не работи, а фирмата която ни обслужва нещо май не може да преодолее проблема :wink: добре поне че компютърът ми работи.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

Страница 1 от 45 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •