Страница 11 от 46 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 677
  1. #151

    Подразбиране

    Да ти е здраво и да те радва

  2. #152

    Подразбиране

    Благодаря ,че споделяте радостта ми и за двата повода

  3. #153

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimeto
    Казвам се Михаела, на 20 години съм. В момента съм студентка и уча информатика. Приятно ми е и ми е интересно това което уча. А за в бъдеще се надявам да успея да се реализирам в тази област. Гоблените от скоро ми станаха хоби, а и сред вас се мотивирам още повече да шия.
    Значи си ми колежка, аз също съм завършила информатика, обаче в Шумен. Но освен друго живееш и в родния ми град Русе, радвам се като виждам хора от там. Поздрави!

  4. #154

    Подразбиране

    mamiko да ти е живо и здраво много да те радва и аз имам племенник на 5 месеца -едно малко сладко сега почти не ми остава време за бродиране всяка свободна минутка сме покрай него

  5. #155

    Подразбиране

    mamiko да ти е живо и здраво

  6. #156

    Подразбиране

    да ви се представя и аз с малко закъснение.казвам се Марияна.На 30г.Електроинж. по специалност.Работя като продавач-консултат в фирма,която се занимава с търговия на кабели,ел.материали....общо взето всичко свързано с тока.е,поне работя това,което съм завършила.ина4е активно шия от 1/2 година.

  7. #157

    Подразбиране

    на всички

    От няколко дни и аз съм дипломиран магисър - счетоводител и вече се чувствам по-важна

    Шегувам се, естествено, просто все още ме държи еуфорията

  8. #158

    Подразбиране

    lubov,Честито ти дипломиране Какво е усещането като си помислиш ,че вече няма да имаш изпити На мен ми предстои на есен държавен и много ме е яд ,че ще го мисля цяло лято :? :? :?А на теб желая успешна кариера и

  9. #159

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lubov
    на всички

    От няколко дни и аз съм дипломиран магисър - счетоводител и вече се чувствам по-важна

    Шегувам се, естествено, просто все още ме държи еуфорията
    Приятно е когато има с кого да споделиш чувствата си Желая ти много успехи

  10. #160

    Подразбиране

    LUBOV

    Честито и от мен !!!

    Пожелавам ти оттук нататък много, много гоблени и да работиш това, което мечтаеш!

    А след време да сътворите с твоя любим най-хубавото "гобленче" на света! А може и две:

    Честито още веднъж!

    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  11. #161

    Подразбиране

    Благодаря ви за пожеланията, момичета

    И на сложната бродерия ще й дойде времето

  12. #162

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Казвам се Мария, на 22 години съм, от Асеновград. открих форума преди около 3 месеца и за това време видях и научих много нови неща. Това лято завърших начална педагогика в Пловдив, сега ми предстои последна година английска филология и магистратура по превод. Все още не съм работила, но желанието ми е да преподавам на деца и да се занимавам професионално с преводи.

  13. #163

    Подразбиране

    Колко е приятно когато от страниците на форума можем да общуваме с млади и интелигентни хора . Затова ми се затвърди мнението , че гобленарите независимо от образованието са много интелигентни хора

  14. #164

    Подразбиране

    Аз съм юрист

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм юрист

Страница 11 от 46 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •