Страница 2 от 46 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 677
  1. #16

    Подразбиране

    Аз съм инженер - изчислителна техника. От няколко години не работя т.е. "домакиня" и се грижа за децата - 2 бр. 5 годишни.

  2. #17

    Подразбиране

    И аз съм със специалност "изчислителна техника" Ти да не си завършила в Габрово? Защото аз съм завършила там през 1993г.

  3. #18

    Подразбиране

    Оказа се, че с Нана сме състудентки

  4. #19

    Подразбиране професионално представяне

    Здравейте,
    Аз съм завършила ИУ Варна, сп. счетоводство и контрол. Работя като счетоводител в едно едва кретащо предприятие. Приятно е да разбера, че имам доста колежки - счетоводители и гобленарки.
    Черпя Ви едно

  5. #20

    Подразбиране Re: професионално представяне

    Май дойде и моят ред :wink: Завършила съм Национална спортна академия, спортувала съм професионално 12 години спортна стрелба.От 13 години работя като главен експерт "Спортни и интеграционни дейности" в общинска администрация.

  6. #21

    Подразбиране

    Е хайде и аз да се представя По професия съм лекар. Надявам се да срещна и други колеги във форума, че засега съм малцинство на фона на толкова икономисти и компютърни специалисти.

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте, аз съм Теменужка! Работя като специалист билинг в БТК . Завършила съм Микроелектроника , а след това Комуникационна техника в ТУ Русе.Имам две деца и съм семейна. През целия си живот съм правила по няколко неща наведнъж, но никога не съм преставала да шия. Когато вече няма да мога да правя това, сигурно ще започна да рисувам! Приятно ми е !

  8. #23

    Подразбиране представяне

    Аз съм Милена. Машинен инженер съм.Работя във машиностроителна фирма и се занимавам с контрол на качеството.

  9. #24

    Подразбиране

    Аз по професия съм строителен техник но в момента не работя защото гледам детето си.

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didi71
    Здравейте, аз съм Теменужка! Работя като специалист билинг в БТК . Завършила съм Микроелектроника , а след това Комуникационна техника в ТУ Русе.Имам две деца и съм семейна. През целия си живот съм правила по няколко неща наведнъж, но никога не съм преставала да шия. Когато вече няма да мога да правя това, сигурно ще започна да рисувам! Приятно ми е !
    Здравей адашке Добре дошла във форума

  11. #26

    Подразбиране Re: професионално представяне

    Цитат Първоначално написано от s_la
    Здравейте,
    Аз съм завършила ИУ Варна, сп. счетоводство и контрол. Работя като счетоводител в едно едва кретащо предприятие. Приятно е да разбера, че имам доста колежки - счетоводители и гобленарки.
    Черпя Ви едно
    Благодаря за , аз също се радвам че имам колежки във форума.

  12. #27

    Подразбиране

    За сега май хората работещи в финансовата свера водят убедително

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jovany
    За сега май хората работещи в финансовата свера водят убедително
    Да, така е, но за къде сме ние икономистите без вас - компютърните специалисти - аз например имам техника (компютри, принтери, копир и т.н.) и не виждам как бих се справяла без човека, който ги поддържа.
    До скоро в Кюстендил нямаше към кого да се обърна за зареждане на тонер и ми се налагаше да идвам в София. (Има един "специалист", който при зареждане обърна барабана на тонер-касетата и ме убеждаваше че е нормално листа да излиза почти черен при печатене...).
    Моя техник за щастие отскоро започна да се занимава и със зареждане на тонер касети и по този начин ми реши въпроса с разходките до София.
    Та използвам случая да поздравя теб Jovany и колегите ти в София за това, че наистина си разбирате от работата и обслужването е на ниво.

  14. #29

    Подразбиране

    O благодаря ти много може би ти си от малкото потребители които оценяват работата ни.
    Обикновено подхождат с недоверие към нас не знам защо е така.
    А на колегата с "черния лист" му кажи че техниката е или чернобяла или цветна само черно няма
    Ако иска има курсове някой даже са без пари и да му кажат как трябва да работи нещо такова дето му викат принтер :wink:

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:

Страница 2 от 46 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •