Страница 36 от 46 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследенПоследен
Показване на 526 до 540 от 677
  1. #526

    Подразбиране

    Здравей и добре дошла. Щом си от В.Т. надявам се, че нашите вече ежемесечни срещи ще ти харесат. http://www.goblenite.org/showthread.php?t=1293

  2. #527

    Подразбиране

    Галя, добре дошла.Ще се радвам да те видя на Великотърновска среща

  3. #528
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Добре дошла и от мен Галия в нашия форум.Надявам се да ти хареса тук сред нас.И ти пожелавам да срешнеш много нови приятели.

  4. #529

    Подразбиране

    Благодаря Ви за топлото посрещане.

  5. #530

    Подразбиране

    Завършила съм техникум по туризъм но от 20 години работя в химическата промишленост

  6. #531

    Подразбиране професионално представяне

    Тошка здраве, Добре дошла сред нас Аз съм от Варна Можем да се видим

  7. #532

    Подразбиране

    Здравей Снежа радвам се да се запознаем.с голямо удоволствие бих се срешнала с теб

  8. #533

    Подразбиране

    Аз се занимавах с пътно строителство, но от 2 години не работя, грижа се за съпруга ми и най-после имам достатъчно време да шия гоблени

  9. #534

    Подразбиране

    Здравейте,казвам се Виолета.Приятно ми е да стана част от Вашето Общество!Надявам се да открия много приятели и да споделя с вас моите идеи,схеми и творчество!

  10. #535

    Подразбиране


    Аз се казвам Габриела, току що се регистрирах, но форумът не ми е чужд, защото мама е тук от 2-3 години и аз отдавна разглеждам заедно с нея вашите красоти.
    На 11 години съм, имам ушити няколко миниатюрки, но се регистрирах във форума, заради най-новото ми увлечение-фъканицата.Приятно ми е да съм сред вас вече от свое име, а не през профила на мама.Радвам се да се запознаем
    Никога не казвай "никога", но ако някога на някого кажеш "никога", то никога на никого не казвай, че някога на някого си казал "никога"!!!

  11. #536

    Подразбиране

    Казвам се Десислава Райкова по професия съм художник-дърворезбар, висшето ми образование е ландшафтен архитект.Работя по специалността. Член на форумът съм от скоро но ви познавам от 5-6 месеца.Бях прекратила със шиенето и го заместих с рисуване но май бивши гобленари няма, както при други болести със зависимост

  12. #537

    Подразбиране ;-)

    Здравейте и от Благоевград!
    Казвам се Елеонора Лазарова, на Христова възраст съм, учител по английски език по професия, но в момента отглеждам бебока си и съм в майчинство, което ми дава идеална възможност да се посветя и на любимото си хоби: гобленарството.
    Отскоро имам регистрация тук, и за първи път се "разписвам" във форума. За първи път съм във форум, извинявам се, ако не спазвам точно порядките- но имам огромното желание да се науча!
    Харесва ми това, че всички сте мили и отзивчиви помежду си, помагате си и се съветвате, надявам се да бъда приета и аз сред вас и да създам много нови приятелства!
    Родом съм от Павликени, разбрах, че има много активни дами от родния ми край тук във форума.Моята майка, заедно с една съседка (за съжаление те и двете не са вече между живите), ме запалиха като дете по гоблените...За последно като бременна с големия ми син уших "Ковачницата", това беше преди 10 години....
    Отново се връщам към гоблените като към стара любов, която не хваща ръжда! И понеже имам още поне година от майчинството с второто ми дете, съм решила да ушия "Тайната вечеря". Ще съм много признателна ако някой,който я е шил, ми пише. В момента шием с бебо малки, детски гобленчета, вече имаме ушити зайче и пони, след това на "опашката" е "Параклиса"...И, разбира се, "Тайната вечеря"...
    Но да не ви отегчавам- щастлива съм да бъда част от вашата общност !

  13. #538

    Подразбиране

    Добре си дошла! При нас не е скучно и винаги можеш да попиташ и се посъветваш .

  14. #539

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gabi_at Виж мнение

    Аз се казвам Габриела, току що се регистрирах, но форумът не ми е чужд, защото мама е тук от 2-3 години и аз отдавна разглеждам заедно с нея вашите красоти.
    На 11 години съм, имам ушити няколко миниатюрки, но се регистрирах във форума, заради най-новото ми увлечение-фъканицата.Приятно ми е да съм сред вас вече от свое име, а не през профила на мама.Радвам се да се запознаем
    Габи, ще те чакаме с твоята сладка мама на Пловдивските срещи!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  15. #540

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравей, Габи!Поздравления за фъканицата!
    Винаги си добре дошла при нас!
    А след фъканицата нещо ново ще има ли
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Страница 36 от 46 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •