Страница 45 от 46 ПърваПърва ... 3543444546 ПоследенПоследен
Показване на 661 до 675 от 677
  1. #661

    Подразбиране

    Кинче, да не си случайно учителка по математика?
    Не съм пожелала, не съм го направила.

  2. #662

    Подразбиране

    Не-работя в Пристанище Варна-Изток

  3. #663

    Подразбиране

    Здравейте, завършила съм рехабилитация и съм работила по професията дълго време , но по стечение на обстоятелствата сега съм регистратор в лекарски кабинет.

  4. #664

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kinche Виж мнение
    Не-работя в Пристанище Варна-Изток

    Здравей, и аз съм от пристанище изток-Валентина Атанасова/ВДБ/ Обади ми се.
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  5. #665

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от МИМС6 Виж мнение
    Здравейте, завършила съм рехабилитация и съм работила по професията дълго време , но по стечение на обстоятелствата сега съм регистратор в лекарски кабинет.
    Аз пък съм завършила Кинезитерапия в гр. София и работя като рехабилитатор в стационарно отделение в гр. Пловдив вече 15 години.....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  6. #666

    Подразбиране

    Здравейте, аз съм завършила "Социални дейности" и работя като социален работник в дом за стари хора

  7. #667

    Подразбиране

    здравейте, аз съм помощник- фармацевт

  8. #668

    Подразбиране

    Аз сьм завьршила изчислителна техника в Русе.Мисля че най важното е нашето хоби което ни свьрзва,толкова различни хора с различни професии

  9. #669

    Подразбиране

    Завършила съм Технически университет София със специалност Технология и организация на железопътния транспорт.В момента работя в Метрото като ръководител движение .

  10. #670

    Подразбиране

    Здравейте, завършила съм икономика и управление на бизнеса, работя като счетоводител.

  11. #671

    Подразбиране

    Опс айде кратко представяне и тук, завършил съм Синтез на фармацевтични препарати и съм доцент по Биотехнологии, а на въпроса какво преподавам ми е адски трудно да отговарям, защото преподавам по какво ли не, само по гобленарство още не съм започнал хахахахах. Повече инфо при нужда на лична.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #672

    Подразбиране

    Аз съм завършила специалност "Планиране" в УНСС и в момента карам докторантура по специалността.

  13. #673

    Подразбиране

    Здравейте,по образование съм музикален педагог,специалност народно пеене.Съвместявам работата си като народна певица с работата си като мениджър във фирма производител на народни носии.

  14. #674

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Indira Виж мнение
    Здравейте,по образование съм музикален педагог,специалност народно пеене.Съвместявам работата си като народна певица с работата си като мениджър във фирма производител на народни носии.
    Добре дошла


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  15. #675

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте! Ето една различна професия сред всички икономисти и инженери. Аз съм рентгенов лаборант. Надявам се да ме приемете във ващето "голямо семейство".

Страница 45 от 46 ПърваПърва ... 3543444546 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •