Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 22 от 22
  1. #16

    Подразбиране Калъфче за GSM

    Здравейте, идеите, които предлагате са интересни и много ми харесаха. Бих желала да си изплета калъфче за GSMа, но не открих подходящ сайт, в който да витя точно как се прави. Ако някой се е натъкнал на нещо, ще се радвам да ни го покаже.
    Предварително благодаря за вниманието!

  2. #17

    Подразбиране

    ето ти 2 модела
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #18

    Подразбиране

    Тези модели са много хубави, но аз си представях нещо изплетено на една кука?!

  4. #19

    Подразбиране

    олее пингвинчето ии кравичката са много сладурскиии.. как се правят? Дали ще стане ако на обикновен плат за гоблени се направи ии после се изреже и се зашие някак??Ще пробвам ама ако някой знае оригиналния начин да го каже плс.. И как би трябвало да се направи на пластмасова панама..ако открия в някой магазин

  5. #20

    Подразбиране

    Пластмасовата канава не се нищи....шие се както на обикновената....после се изрязва около контура на картинката и се съединяват предното и задното парче....вътре се слага вата или памук (ама от изкуствения),за да стои "набъбнало"....


    А някои дали провери информацията на Diotima ....за магазина в "новите сгради до "Фантастико",на спирка "Оряхово"....дали се продава там такава пластична канава?! Ако има такива ,може ли да споделят инфото,моля!

  6. #21

    Подразбиране

    Много са красиви и аз отдавна съм се запалила по въпроса. До момента съм намерила такава пластична панава да се продава, но заедно с моделче на един магазин в София /на Стефан Стамболов/. Не съм срещала такава другаде, въпреки усиленото търсене в последните 2 години. Бих се радвала ако някой потвърди за наличие в друг магазин.

  7. #22

    Подразбиране пластмасова канава

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от gesh44 Виж мнение
    Пластмасовата канава не се нищи....шие се както на обикновената....после се изрязва около контура на картинката и се съединяват предното и задното парче....вътре се слага вата или памук (ама от изкуствения),за да стои "набъбнало"....


    А някои дали провери информацията на Diotima ....за магазина в "новите сгради до "Фантастико",на спирка "Оряхово"....дали се продава там такава пластична канава?! Ако има такива ,може ли да споделят инфото,моля!
    Здравейте момичета,
    аз проверявах за такава канава в магазина на Оряхово преди 2 седмици, но жената която продаваше ми обясни, че в момента няма внос, но се очаква такъв ... така че ... ще чакаме !

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •