Показване на 1 до 14 от 14
  1. #1

    Подразбиране По-добро зрение

    Момичета, знаете ли някакви природни и елементарни рецепти за подобряване на зрението

  2. #2

    Подразбиране

    Аз знам една - да спи повече човек,да си почиват очите...знам че боровинките били много добре за зрението

  3. #3

    Подразбиране

    Не знам дали подобряват зрението ,но помагат да ти отпочинат очите.:


    1.Режеш кръгчета краставичка или картоф и слагаш върху клепачите за около 10 минути-това знам за подпухнали очи.

    2.Правиш си зелен чай на пакетчета.Леко изстискваш пакетчетоата и ги слагаш за 2-3 минути във фризера.След това ги слагаш на клепачите за 10 минути,като ги обръщаш и от двете страни.

    Това знам,дано съм ти била полезна.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета!

  5. #5

    Подразбиране

    bosuzi чувала съм ,че консумацията на моркови в прясно състояние подобрява зрението.

  6. #6

    Подразбиране Re: По-добро зрение

    Цитат Първоначално написано от bosuzi
    Момичета, знаете ли някакви природни и елементарни рецепти за подобряване на зрението
    След 10години с късогледство /-1,75 на лявото и -1,5 на дясното око / зрението ми се възстанови напълно като правих гладолечението по Лидия Ковачева с чай,плодове и мед по нейната първа книга за 15дена глад и 10захранване. Днес,вече 7 години по-късно все още зрението ми е идеално!

  7. #7

    Подразбиране

    Звучи невероятно
    Тази книга дали все още я има на пазара :?

  8. #8

    Подразбиране

    Юла, това е много интересно. А какви точно плодове яде и какъв чай пи?

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bosuzi
    Юла, това е много интересно. А какви точно плодове яде и какъв чай пи?
    Това беше 1999г. и ми е вече трудно да се сетя ,но не съм яла някакви специални плодове или чай. Помня ,че беше пролет /първия път като гладувах/ и съм яла сезонните плодове тогава, а после след като изчаках колкото време пише в книгата между 2 гладувания правих отново гладуване някъде през лятото. Септември месец усетих ,че нещо става с очите ми,но понеже аз гладувах ,за да отслабна и не предполагах,че ще ми се оправят очите ,изобщо не си помислих,че оздравявам и отидох на очен лекар....да ми увеличи диоптъра .....Оказах се с доста намалял диопрър и на двете очи. Добре,че очната беше една и съща от години и ме познаваше. Показах й нейна предишна рецепта и тя се изуми колко ми е намалял диоптъра. Тогава бях доста преди 30години и беше абсурд да е компенсиране на диоптъра с далекогледство. Ходих и при още една очна и тя ми го потвърди. Октомври пак отидох при първата и се оказа,че вече нямам никакъв диоптър и на двете очи.
    Колкото до книгата :? някъде до 2004-2005 съм я виждала по книжарниците.Може да я преиздават наново,незнам. Аз ползвах и съветите на една жена, ходила при д-р Емилова при първите гладувания, после вече по книгата смело продължих и всяка година правех пролет и лято по 2 гладувания. :wink:

  10. #10

    Подразбиране

    bosuzi чувала съм ,че консумацията на моркови в прясно състояние подобрява зрението.
    Абсолютно съм съгласна!

  11. #11

    Подразбиране

    Поинтересувай се за системата на НОрбеков.
    Има книги, лекции, курсове.
    Имат прекрасни отзиви за възстановяване на зрението.
    моят пачуърк блог
    http://www.domoshar.com

    Портал за занаяти: http://domoshar.net

  12. #12

    Подразбиране

    аз също зная ,че за очите добър ефект имат морковите , боровинките и динята.

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета, внимавайте с диетите без да се консултирате с лекар.Предполагам няма да ви дотежи да си сложите 2-3 моркова в чантата/не посмях да пиша -диня/ и в подходящ момент да си ги изхрупате.Примерно- когато ви ядоса шефа.
    Леле, дано да имате чувство за хумор- а боровинките не му ги слагайта на стола преди да седне!

  14. #14

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз също съм чувала за борвинките. Мисля че помага
    Herringbone Flooring
    Редактирано от tennis_mania4ka123 : 14.02.2020 в 13:39.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •