Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 49
  1. #16

    Подразбиране

    прекрасни дантели. красота!

  2. #17

    Подразбиране

    Невероятни са, продължавай да ни показваш тези прекрасни дантели.

  3. #18

    Smile

    страхотни са
    знам колко е трудно да се плетат,преди години и майка ми ги плетеше

  4. #19

    Подразбиране

    Невероятни са , винаги ми е харесвало това ръкоделие , но никога няма да се науча на това . Възхищавам ти се
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  5. #20

    Подразбиране

    DilianaTi imash li q tazi kniga ?Dosadno e da se skanira no pone da napishesh to4no zaglawie i awtorka za da se nameri w bibliotekata
    eliska77@abv.bg

  6. #21

    Подразбиране

    Благодаря ви много! Отдавна не съм влизала тук и сега видях отзивите ви. Аз иначе от доста време не съм се занимавала с тези неща, години има вече, защото все с нещо друго съм заета и нямам време. Имам започнат един по-голям модел със слънчогледи, повече от 10 години стои на цилиндъра. Дано някой ден ми дойде музата да го завърша.

  7. #22

    Подразбиране

    Много е красиво това ръкоделие! Жалко, че не е популярно у нас.


  8. #23

    Подразбиране

    В Карлово има хора, които плетат такива дантели, наскоро си купих от там едно страхотно ангелче.

  9. #24

    Подразбиране

    Може ли да ни го покажеш?

  10. #25

    Подразбиране

    Освен като брюкселска тази дантела е известна и като калоферска дантела./защото от брюксел е пренесена в Калофер от Ека Караминкова /. Всяка година на 15.08.2008г в Калофер има празник на Калоферската дантела - изложба на дантели и демонстрации на плетене. Най-добрите майсторски на тази дантела са в Калофер.

  11. #26

    Подразбиране

    Ето я дантелата.
    http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=281325
    Дано да е станало.

  12. #27

    Подразбиране

    Май не съм успяла да се преборя с техниката

  13. #28

    Подразбиране

    А някоя от вас,момичета,може ли да ми каже дали във Варна има клуб в,който мога да се обучавам за брюкселска дантела ?Отдавна си мечтая да се науча на това финно ръкоделие,но майсторката,която познавах почина и сега ,когато желанието ми е най-силно ,вече не знам кой може да ми преподава.Вярвам,че има такива сред нас,но дали ще ми се усмихне късмета да си намеря учител?

  14. #29

    Подразбиране браво

    много са красиви дантелите , но и трудни за изпълнение , аз едва дали бих се справила

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Mnogo sa krasivi - niakoi moge li da pokage kak se praviat? Blagodaria vi predvaritelno!

    Zlatka

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •