Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 24 от 24
  1. #16

    Подразбиране

    Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
    Родили сте се някъде в земите около Южна Нова Зенландия приблизително около 1425-та година.
    Вашата професия е била строител на църкви, храмове, катедрали.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Вашият психологически профил за предния ви живот:
    Имате научна мисъл, винаги търсещ и експериментиращ! Хората около Вас често не Ви разбират, но са респектирани от знанията ви.
    Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
    Магията е навсякъде около теб, а много често и в най-обикновени случки. Урокът Ви -- да разберете магията и да помогнете на хората да я видят ясно. Вие сте магьосник!
    Сега остава да почна да правя магии

  2. #17

    Подразбиране

    Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
    Родили сте се някъде в земите около Южна Англия приблизително около 1425-та година.
    Вашата професия е била фермер, земеделец, тъкач, шивач.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Вашият психологически профил за предния ви живот:
    Винаги търсещ истината и мъдростта. Ще я срещнете в бъдещите си животи Другите винаги са ви имали за идеалист осветяващ пътя към бъдещето
    Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
    Урока Ви - да развиете мило отношение към хората, да развиете дарба да ги разбирате и да им съчуствате.
    Това е то.

  3. #18

    Подразбиране ....

    Била съм мъж, роден около 1800 год. в земите край Тибет.
    - моряк, дилър , бизнесмен , брокер
    Психологически профил: бохем, мистериозен, талантлив, мъдър.

  4. #19

    Подразбиране

    А ето какво се получи за мен:

    Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
    Родили сте се някъде в земите около Уелс приблизително около 800-та година.
    Вашата професия е била войн, ловец, риболовец, палач.Вашият психологически профил за предния ви живот:
    Обичате постоянно да пътувате, търсите, изследвате - идеален сте за детектив или шпионин!
    Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
    Вашият урок -- да узаптите ревността и ада в себе си и след това в тези, които ще ви изберат за свой водач. Ще трябва да разберете, че тези слабости се дължат на страха и самосъжалението.

    Май само това за пътуването, търсенето и изследването донякъде съвпада!

  5. #20

    Talking

    Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
    Родили сте се някъде в земите около Арктика приблизително около 1225-та година.
    Вашата професия е била химик, алхимик, майстор на отрови.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Вашият психологически профил за предния ви живот:
    Вие сте нормална, практична натура, материалист без никакво признание за божествено или духовно начало. Вашета житейска мудрост помага на бедните и слабите
    Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
    Вие трябва да развиете способностите си да обичате, да бъдете щастливи и eнтусиазирани и да предадете тези чувства на хората.

    ужас някакъв - тровила съм ги, ама с любов
    Арктика, малееее - пък аз се чудя защо все топличкото търся



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  6. #21

    Подразбиране

    За мен:
    Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
    Родили сте се някъде в земите около Северна Африка приблизително около 1500-та година.
    Вашата професия е била дизайнер, инжинер, майстор-заначтчия.
    Вашият психологически профил за предния ви живот:
    Винаги търсещ истината и мъдростта. Ще я срещнете в бъдещите си животи Другите винаги са ви имали за идеалист осветяващ пътя към бъдещето
    Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
    Урока Ви - да развиете мило отношение към хората, да развиете дарба да ги разбирате и да им съчуствате
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  7. #22

    Thumbs up

    уха-доволна съм от резултата,сега разбирам защо имам слабост към бижутата, та аз съм била бижутер в предишния си живот черпя с по едно този който го е пуснал-подейства ми много разтоварващо още от сутринта

  8. #23

    Подразбиране

    Много весел сайт

    Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
    Родили сте се някъде в земите около Югозападната част на Северна Америка приблизително около 775-та година.
    Вашата професия е била картограф, астролог, астроном.Вашият психологически профил за предния ви живот:
    Скромна, спокойна, тиха натура. Имате непроявени творчески таланти, които може би все още чакат някой от следващите (защо не и настоящия) животи за проявление. Понякога считате обкръжаващите Ви за доста странни.
    Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
    Вашата основна задача -- да направите света по-красив. Физическите и духовни пустоши чакат за вашето докосване. Запазете усмивката си!

    Има нещо вярно и друго невярно(разбира се).Аз по карта не мога да се ориентирам.Никога и по никакъв начин.Но пък участвам в любителска театрална трупа.Много забавно

  9. #24

    Подразбиране

    Реклама:
    Завиждам ти Слаш - де да бях и аз бижутер предишния живот а то ъ-ъ и сега нямам оправдание ...
    сисак - сигурно си изразходвала целия си картографски талант тогава и сега мъкааааа..
    лек ден на всички



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •