Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 24
  1. #1

    Подразбиране Какъв сте бил в предишния си живот?

    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  2. #2

    Подразбиране

    Малеее останах шашната от резултатите Пожелавам поне на вас повече усмивки :wink:
    „Борбата е моята стихия, а победата — моето правило."

  3. #3

    Подразбиране

    Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
    Родили сте се някъде в земите около Австралия приблизително около 1750-та година.
    Вашата професия е била драматург, ръководител, музикант, бард.


    Човек на изкуството - доволна съм

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    хахахахахах Нелиа благодаря , повдигна ми насроението

  6. #6

    Подразбиране

    Ето моя резултат: " Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
    Родили сте се някъде в земите около Суматра приблизително около 475-та година. Вашата професия е била артист, магьосник, гадател.
    Вашият психологически профил за предния ви живот:
    Истински, естествен психолог, Вие знаете как да използвате създалите се ситуации. Хладнокръвен и спокоен във всяка ситуация."

    много интересно, като се има в предвид, че и в сегашния си живот съм психолог ... май има нещо вярно
    Чрез въображението си можем да си представим светове, които бихме могли да създадем, ако използваме потенциала си.

    http://adelina81.multiply.com/photos
    http://www.goblenite.com/gobelins_gallery_323.html

  7. #7

    Подразбиране

    : А ето моя резултат "Родили сте се някъде в земите около Югославия приблизително около 1650-та година.
    Вашата професия е била войн, ловец, риболовец, палач." :wink:
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  8. #8

    Подразбиране

    NELIA,твоето вдъхва респект...от сега нататък много ще внимавам Особенно като погледна последното от изброените възможни "професии"

  9. #9

    Подразбиране

    Да бе,страховито е, а пък съм била жена-воин А иначе съм си такова "кротко теле" /зодия телец/ Не съм страшна,ама никак... А и професията ми сега е учителка и много обичам децата :wink:
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  10. #10

    Подразбиране

    Ето каква се оказах аз :

    Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
    Родили сте се някъде в земите около Северна Канада приблизително около 375-та година.
    Вашата професия е била артист, магьосник, гадател.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Вашият психологически профил за предния ви живот:
    Бохем, мистериозен, страшно талантлив, способен да усети мъдростта от древните книги. Магическите Ви възможности, могат да бъдат в услуга на тъмните сили.
    Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
    Боязливи, самотни и неуверени хора има навсякъде. Това е и Вашата задача -- да превъзмогнете тези тенденции в себе си след което да помогнете и на околните.

    Северна Канада - малко не ми харесва - твърде студено е за мен, но .....тъй като притежавам гадателски способности - внимавайте
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  11. #11

    Подразбиране Касъв сте били

    Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
    Родили сте се някъде в земите около Тибет приблизително около 1475-та година.
    Вашата професия е била артист, магьосник, гадател.
    ________________________________________
    Вашият психологически профил за предния ви живот:
    Бохем, мистериозен, страшно талантлив, способен да усети мъдростта от древните книги. Магическите Ви възможности, могат да бъдат в услуга на тъмните сили.
    Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
    Боязливи, самотни и неуверени хора има навсякъде. Това е и Вашата задача -- да превъзмогнете тези тенденции в себе си след което да помогнете и на околните.

    Значи със Снежана сме почти дружки, с изключение на годината, мястото на раждане и пола.
    Може пък и да има нещо, кой знае. Една колежка все ми казва, че разсъждавам като мъж.

  12. #12

    Подразбиране Re: Касъв сте били

    Цитат Първоначално написано от atinqnka

    Значи със Снежана сме почти дружки, с изключение на годината, мястото на раждане и пола.
    Може пък и да има нещо, кой знае. Една колежка все ми казва, че разсъждавам като мъж.
    Като изключим това, че си значително "по-млада" от мен и си била "мъж" - всичко друго е абсолютно еднакво :? :? :?
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  13. #13

    Подразбиране

    Аз пък съм магьосник
    Това излезе за мен:
    "Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
    Родили сте се някъде в земите около Мексико приблизително около 1575-та година.
    Вашата професия е била писател, драматург, организатор на ритуали.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Вашият психологически профил за предния ви живот:
    Имате научна мисъл, винаги търсещ и експериментиращ! Хората около Вас често не Ви разбират, но са респектирани от знанията ви.
    Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
    Магията е навсякъде около теб, а много често и в най-обикновени случки. Урокът Ви -- да разберете магията и да помогнете на хората да я видят ясно. Вие сте магьосник!"

    Не е зле нали
    Винаги ми е било интрересно каква съм била в предишен живот и изобщо била ли съм

  14. #14

    Подразбиране

    Това пък излезе за мен

    Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
    Родили сте се някъде в земите около Юкон приблизително около 1200-та година.
    Вашата професия е била философ, мислител.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Вашият психологически профил за предния ви живот:
    Скромна, спокойна, тиха натура. Имате непроявени творчески таланти, които може би все още чакат някой от следващите (защо не и настоящия) животи за проявление. Понякога считате обкръжаващите Ви за доста странни.
    Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
    Вашата основна задача -- да направите света по-красив. Физическите и духовни пустоши чакат за вашето докосване. Запазете усмивката си!

    Добре, че това "Скромна, спокойна, тиха натура" се отнася за предишното ми Аз, защото сега определено не съм такава

    А иначе може и да има нещо вярно - аз съм филолог с втора спец. философия
    А дали Юкон е там, където си мисля Някъде в сев.Америка, ама дано не е на студено, аз съм зиморничева

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много интересно,и може би има нещо вярно Ето какво се получи-
    --------------------------------------------------------------------------------
    Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
    Родили сте се някъде в земите около Южните части на Латинска Америка приблизително около 975-та година.
    Вашата професия е била бохем, музикант, поет, танцьор.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Вашият психологически профил за предния ви живот:
    Обичате постоянно да пътувате, търсите, изследвате - идеален сте за детектив или шпионин!
    Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
    Вие трябва да развиете способностите си да обичате, да бъдете щастливи и eнтусиазирани и да предадете тези чувства на хората.
    Обичам да пътувам и съм щастлива,но за детектив не ставам!
    Богат е този който има приятели!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •