Резултати от анкета: На каква възраст сте?

Гласували
1063. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 17-27

    230 21.64%
  • 27-37

    423 39.79%
  • 37-47

    290 27.28%
  • 47-57

    92 8.65%
  • 57-67

    28 2.63%
Страница 28 от 31 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследенПоследен
Показване на 406 до 420 от 454
  1. #406

    Подразбиране

    ХОрата са казали: Всяка възраст има своят чар И е така наистина
    Учителка по заваряване : Скоростта на движение на електрода се движи плавно наляво.

  2. #407

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от емката Виж мнение
    И аз така ще навърша 35 през месеца на розите (МАЙ)най красивото и опасно цвете
    Да сте живи и здрави и освен, че всяка възраст си има своя чар, моята философия по въпроса /аз скоро чукнах 60/ е "остарявай с достойнство"

  3. #408

    Подразбиране

    аз пък на коледа ще навърша христовите 33.

  4. #409

    Подразбиране

    Всички да сте живи и здрави

  5. #410

    Подразбиране

    Аз съм на възрастта когато не ми пука на колко съм Ха познайте За нашето хоби възрастта е без значение,важното е да имаме мерак

  6. #411

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepen Виж мнение
    Аз съм на възрастта когато не ми пука на колко съм Ха познайте За нашето хоби възрастта е без значение,важното е да имаме мерак
    изобщо няма да познавам на каква възраст си - много ме кефиш, защото познавам работите ти /ушитите/ и защото си от си от този край на майка ми, а нищо чудно да излезем и роднини

  7. #412

    Подразбиране

    Здравейте, казвам се Ася и отскоро се зарибих по гоблените.На 27 почти 28 години съм.Вчера завърших първия си гоблен "Бяла прелест" и съм много доволна от себе си че успях. Естествено не мина без разшиване и поправяне, но като за пръв път мисля, че се справих добре. Сега съм намислила да ушия "Мадоната с младенеца"от едно списание което имам в къщи. Успешен ден ви желая

  8. #413

    Подразбиране

    Аз съм на 31 . Шия от около 20 годишна. Напоследък по-активно, покрай 2-те ми майчинства

  9. #414

    Подразбиране

    Здравейте! Казвам се Светлана и съм на 40. Преди около 15-тина години ми подариха първия гоблен-Момичето с шапката. "Запалих" се по гобленарството, и успях да ушия още два- Кармен и Дорита. Оттогава все не ми стига времето да шия, но пак ме е обвзела "треската". Слънчев ден! :-)

  10. #415

    Подразбиране

    Здравейте ! А аз след две седмици ще стана на52.Значи попадам в предпоследната графа,но какво от това .За нашето хоби възрастта не е от значение. Преди 15 години се запалих по гобленарството.Първите гоблени даже не зная как се казват.

  11. #416

    Подразбиране

    Здравейте и от мен!
    Аз съм абсолютен новак, но в свободното си време ушивам по някой и друг гоблен, макар, че определено не са много сложни и специфични. Влизам в първата графа- на 25 години съм и като цяло свободното ми време е изключително ограничено, но гоблените ме отпускат и предпочитам да бродирам, отколкото да седя през цялото време пред телевизора. Знам, че няма да стана бродировачка на годината ( ако изобщо така се нарича ), но си прекарвам страхотно с гоблена и малко по малко заприличва на нещо наистина красиво

  12. #417

    Подразбиране

    Здравейте!
    На 108 съм и бродирам откак се помня Гоблени - само от 15 години
    Една изящна нощна фея ме доведе тук.

  13. #418

    Подразбиране

    zdravei te az sum na 25 i se radvam 4e ima i po malki ot men- zadadoha mi ?$ Kakvo 6te predpo4ete6 kafeneta ili uvas s goblena$za pove4eto ot moqta vuzras ne go vazpriemat no az predpo4itam goblena

  14. #419

  15. #420

    Подразбиране

    Реклама:
    На 21 съм

Страница 28 от 31 ПърваПърва ... 182627282930 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •