Резултати от анкета: На каква възраст сте?

Гласували
1063. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • 17-27

    230 21.64%
  • 27-37

    423 39.79%
  • 37-47

    290 27.28%
  • 47-57

    92 8.65%
  • 57-67

    28 2.63%
Страница 5 от 31 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 454
  1. #61

    Подразбиране на колко години

    Казвам се Целиана и на 17 ноември навърших 37

  2. #62

    Подразбиране

    здравеите всички.Аз съм на 34 и имам две прекрасни дъщери на 3г.и 6м. е голямата и на почти 10м. е малката и да ви кажа покрайтях се чувствам чудесно.Поздрави на всички във форума от мен.

  3. #63

    Подразбиране

    Kazvam se Galina i sum na 35g,no se 4uvstvam na 25.Radvam se 4e sum sred vas.Az su6to sum na mnenie 4e ne e vajno na kolko godini si ,a na kolko se 4uvstva6.Pojelavam na vsi4ki uspehi vuv vsqko edno na4inanie prez novata 2007g

  4. #64

    Подразбиране

    Гледам, че не съм се разписала в тази тема - аз съм на 28. Догодина навършвам 30, но и аз въобще не се чувствам на толкова.

  5. #65

    Подразбиране

    На 22 съм,чувствам се точно на 12,а мисля като 32 годишна

  6. #66

    Подразбиране

    Здравейте! Казвам се Диана. И аз не съм от най-младите - на 44 съм. Но за удоволствието да шиеш и видиш завършената красота възраст няма.

  7. #67

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    viking, нали ще влизаме в Евр. съюз,аз си изчислявам годините в Евро,т.е. - съм на 22/Евро/.

    Не е важно на колко си години ,важното е на колко се чувстваш.А за шиенето на гоблени възраст няма стига да имаш желанието.Някой като каже а не е за моите нерви ме убива.Напротив успокяващо е .Аз ако немога да седна да шия тогава много се нервирам.Аз съм на 52 .На моменти се чувствам млада ,а на моменти стара.Много зависи и от настроението.Но с гоблена само си идва.

  8. #68

    Подразбиране

    Аз съм на 44 календарни години и си харесвам възраста. Мисля, че не броят на годините а "духът" определя самочувстието на човек. Познавам много по млади от мен, които бих определила като "Възрастни". Надявам се и за в бъдеще да се чувствам така.

  9. #69

    Подразбиране

    Здравейте, аз съм Ивелина и съм на 26 календарни и скромните 13 Евро

  10. #70

    Подразбиране

    a3 popadnax v 2-ta grafa.Na 32 sam

  11. #71

    Подразбиране privet na vsi4ki!

    zdraveite!oshte sam nova, no shte se radvam da obmenia mnenia s vas!

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kameia Виж мнение
    zdraveite!oshte sam nova, no shte se radvam da obmenia mnenia s vas!
    добре дошла при нас!а,аз съм все още на 35-до 31 май.

  13. #73

    Smile

    Аз съм в третата възрастова група, но само след няколко месеца ми предстои да вляза в предпоследната. Ако загърбим истинската възраст обаче, мисля че всички в този форум сме с младежки дух.

  14. #74

    Подразбиране

    Привет и от мене. Аз съм във втората графа на 37 години. Имам две прекрасни момченца на 8 и 6 години и с тях се чувствам на същата възраст между 6-8 години , а със вас малко по-голяма но безкрайно щастлива, че ви има всички във форума.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    според мен не е толкова важно на колко години си,а с кого и как ще ги изживееш!а и най-важното е да правиш това,което те прави щтастлив!

Страница 5 от 31 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •